• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI AHMET ARSLAN, SAMSUN'DA

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Samsun'da! Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Samsun geldi. Bakan Arslan Çarşamba Havalimanı pistinde yaşanan çökmeler nedeniyle inceleme yaptı.

25 Kasım 2016 Cuma 10:21
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Samsun'da

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Çarşamba Havalimanı pistinde yaşanan çökmeler nedeniyle 25 Kasım 2016 Cuma günü Samsun'a geldi. 

 

Bakan Arslan, pistinde 19 santimetreye varan çökmeler nedeniyle 01 Mart - 31 Mayıs tarihleri arasında bakım için kapanacak olan Samsun-Çarşamba Havalimanı'nda inceleme yaptı.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Tufan Akcagöz: Barzani'nin rüyaları gerçek oldu

Tufan Akcagöz: Barzani'nin rüyaları gerçek oldu CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'nin, özel uçağıyla ve beraberindeki heyetle birlikte Atatürk Havalimanına indiği esnada, Atatürk Havalimanı’nda bulunan Devlet Konukevi'nin önündeki bayrak direklerinde Türk ve Irak bayraklarının yanı sıra, sözde Kürdistan bayrağının da asılmasını eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET