• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

VALİ İBRAHİM ŞAHİN: DEVLET MİLLET EL ELE, SAMSUN'U AYAĞA KALDIRALIM

Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun'un modern bir şehir olduğunu açıklayarak "Devlet-millet el ele Samsun'u ayağa kaldıralım" dedi.

15 Ekim 2016 Cumartesi 12:26
Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım

Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediyesinin Derebahçe Sosyal Tesisleri açılış töreninde konuştu.

 

Vali Şahin, Samsun'un devlet ve millet el ele verilerek ayağa kaldırılması gerektiğini kaydeden Samsun Valisi İbrahim Şahin, "15 Temnuz'da bunu başardık" dedi.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin konuşmasında şunları dile getirdi;


"Özellikle bu tarz tesislerin yapılması çok önemlidir. Buranın 1,5 yıl önce temelini attık ve bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz. Son derece şık, modern ama bir o kadar da bizim kültürümüzün esintilerini yansıtan bir eser ortaya çıkmış. İlkadım Belediye Başkanımızı yürekten kutluyorum. Yeni hizmetlere imza atmalarını diliyorum. Bu tarz sosyal tesisler mutlak suretle ne kadar çok insanın kullanımına müsaade edilirse o kadar iyi olur. 24 saat burayı açık tutar ve insanların hizmetine sunarsak, en azından tasarruf sağlamış oluruz. Biz paramızı, pulumuzu, kaynaklarımızı çok fazla betona, çimentoya, demire aktarmamış oluruz. Bu tarz tesisler başta Derebahçe Mahallesi'ne, İlkadım ilçesine bir değer katmaktadır.

 

Samsunumuz gerçekten güzel bir şehir. Samsun modern bir kent. Samsun batılı bir şehir. Burada oturan mahalle sakinleri mutlak suretle bu tesisi kullanacaklardır. Bu güzel tesis insanlara bir şekilde hizmet verecektir. Samsun artık insanların, yurt dışından gelip eğitim aldıkları bir şehir haline geldi. Eskiden biz İngiltereye, Avrupaya, Amerikaya eğitim için gidiyorduk, şimdi o ülkelerden veya Afrika ülkelerinden bizim ülkemize eğitim almaya geliyorlar. Onun için şehrimizin kıymetini bilelim. Bu güzel şehri birlikte ayağa kaldıralım. Çünkü bu millet birliği, beraberliği geleceğinde taşıyan bir millettir. 15 Temmuz gecesi milletimiz bunu gösterdi. Ben bu tesisin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI