• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

VALİ İBRAHİM ŞAHİN: DEVLET MİLLET EL ELE, SAMSUN'U AYAĞA KALDIRALIM

Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun'un modern bir şehir olduğunu açıklayarak "Devlet-millet el ele Samsun'u ayağa kaldıralım" dedi.

15 Ekim 2016 Cumartesi 12:26
Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım

Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediyesinin Derebahçe Sosyal Tesisleri açılış töreninde konuştu.

 

Vali Şahin, Samsun'un devlet ve millet el ele verilerek ayağa kaldırılması gerektiğini kaydeden Samsun Valisi İbrahim Şahin, "15 Temnuz'da bunu başardık" dedi.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin konuşmasında şunları dile getirdi;


"Özellikle bu tarz tesislerin yapılması çok önemlidir. Buranın 1,5 yıl önce temelini attık ve bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz. Son derece şık, modern ama bir o kadar da bizim kültürümüzün esintilerini yansıtan bir eser ortaya çıkmış. İlkadım Belediye Başkanımızı yürekten kutluyorum. Yeni hizmetlere imza atmalarını diliyorum. Bu tarz sosyal tesisler mutlak suretle ne kadar çok insanın kullanımına müsaade edilirse o kadar iyi olur. 24 saat burayı açık tutar ve insanların hizmetine sunarsak, en azından tasarruf sağlamış oluruz. Biz paramızı, pulumuzu, kaynaklarımızı çok fazla betona, çimentoya, demire aktarmamış oluruz. Bu tarz tesisler başta Derebahçe Mahallesi'ne, İlkadım ilçesine bir değer katmaktadır.

 

Samsunumuz gerçekten güzel bir şehir. Samsun modern bir kent. Samsun batılı bir şehir. Burada oturan mahalle sakinleri mutlak suretle bu tesisi kullanacaklardır. Bu güzel tesis insanlara bir şekilde hizmet verecektir. Samsun artık insanların, yurt dışından gelip eğitim aldıkları bir şehir haline geldi. Eskiden biz İngiltereye, Avrupaya, Amerikaya eğitim için gidiyorduk, şimdi o ülkelerden veya Afrika ülkelerinden bizim ülkemize eğitim almaya geliyorlar. Onun için şehrimizin kıymetini bilelim. Bu güzel şehri birlikte ayağa kaldıralım. Çünkü bu millet birliği, beraberliği geleceğinde taşıyan bir millettir. 15 Temmuz gecesi milletimiz bunu gösterdi. Ben bu tesisin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun'da evlerin kapısına bırakılan 'Hayır Demezseniz Ne Olacak' yazılı broşürlerle yanlış algı oluşturulmaya çalışıldığını açıkladı.

Fuat Köktaş, Başbakan Yıldırım ile Malta ve Almanya ziyaretlerine katıldı

Fuat Köktaş, Başbakan Yıldırım ile Malta ve Almanya ziyaretlerine katıldı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Malta ve Almanya'da bulunan Başbakan Binali Yıldırım'ın gerçekleştirdiği programlara katıldı. 

Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor

Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Alaçam'ın tarihi dokusunun gün yüzüne çıkarılması için çalışma başlattıklarını belirterek, ''Alaçam'la ilgili bir hayalimiz var. Alaçam'ın tarihi dokusunu gün yüzüne çıkaracak ve Türkiye'de örnek olacak bir çalışmayı hayata geçirmeyi planlıyoruz'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET