• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

VALİ İBRAHİM ŞAHİN: DEVLET MİLLET EL ELE, SAMSUN'U AYAĞA KALDIRALIM

Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun'un modern bir şehir olduğunu açıklayarak "Devlet-millet el ele Samsun'u ayağa kaldıralım" dedi.

15 Ekim 2016 Cumartesi 12:26
Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım

Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediyesinin Derebahçe Sosyal Tesisleri açılış töreninde konuştu.

 

Vali Şahin, Samsun'un devlet ve millet el ele verilerek ayağa kaldırılması gerektiğini kaydeden Samsun Valisi İbrahim Şahin, "15 Temnuz'da bunu başardık" dedi.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin konuşmasında şunları dile getirdi;


"Özellikle bu tarz tesislerin yapılması çok önemlidir. Buranın 1,5 yıl önce temelini attık ve bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz. Son derece şık, modern ama bir o kadar da bizim kültürümüzün esintilerini yansıtan bir eser ortaya çıkmış. İlkadım Belediye Başkanımızı yürekten kutluyorum. Yeni hizmetlere imza atmalarını diliyorum. Bu tarz sosyal tesisler mutlak suretle ne kadar çok insanın kullanımına müsaade edilirse o kadar iyi olur. 24 saat burayı açık tutar ve insanların hizmetine sunarsak, en azından tasarruf sağlamış oluruz. Biz paramızı, pulumuzu, kaynaklarımızı çok fazla betona, çimentoya, demire aktarmamış oluruz. Bu tarz tesisler başta Derebahçe Mahallesi'ne, İlkadım ilçesine bir değer katmaktadır.

 

Samsunumuz gerçekten güzel bir şehir. Samsun modern bir kent. Samsun batılı bir şehir. Burada oturan mahalle sakinleri mutlak suretle bu tesisi kullanacaklardır. Bu güzel tesis insanlara bir şekilde hizmet verecektir. Samsun artık insanların, yurt dışından gelip eğitim aldıkları bir şehir haline geldi. Eskiden biz İngiltereye, Avrupaya, Amerikaya eğitim için gidiyorduk, şimdi o ülkelerden veya Afrika ülkelerinden bizim ülkemize eğitim almaya geliyorlar. Onun için şehrimizin kıymetini bilelim. Bu güzel şehri birlikte ayağa kaldıralım. Çünkü bu millet birliği, beraberliği geleceğinde taşıyan bir millettir. 15 Temmuz gecesi milletimiz bunu gösterdi. Ben bu tesisin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET