• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

VALİ İBRAHİM ŞAHİN: DEVLET MİLLET EL ELE, SAMSUN'U AYAĞA KALDIRALIM

Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun'un modern bir şehir olduğunu açıklayarak "Devlet-millet el ele Samsun'u ayağa kaldıralım" dedi.

15 Ekim 2016 Cumartesi 12:26
Vali İbrahim Şahin: Devlet millet el ele, Samsun'u ayağa kaldıralım

Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediyesinin Derebahçe Sosyal Tesisleri açılış töreninde konuştu.

 

Vali Şahin, Samsun'un devlet ve millet el ele verilerek ayağa kaldırılması gerektiğini kaydeden Samsun Valisi İbrahim Şahin, "15 Temnuz'da bunu başardık" dedi.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin konuşmasında şunları dile getirdi;


"Özellikle bu tarz tesislerin yapılması çok önemlidir. Buranın 1,5 yıl önce temelini attık ve bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz. Son derece şık, modern ama bir o kadar da bizim kültürümüzün esintilerini yansıtan bir eser ortaya çıkmış. İlkadım Belediye Başkanımızı yürekten kutluyorum. Yeni hizmetlere imza atmalarını diliyorum. Bu tarz sosyal tesisler mutlak suretle ne kadar çok insanın kullanımına müsaade edilirse o kadar iyi olur. 24 saat burayı açık tutar ve insanların hizmetine sunarsak, en azından tasarruf sağlamış oluruz. Biz paramızı, pulumuzu, kaynaklarımızı çok fazla betona, çimentoya, demire aktarmamış oluruz. Bu tarz tesisler başta Derebahçe Mahallesi'ne, İlkadım ilçesine bir değer katmaktadır.

 

Samsunumuz gerçekten güzel bir şehir. Samsun modern bir kent. Samsun batılı bir şehir. Burada oturan mahalle sakinleri mutlak suretle bu tesisi kullanacaklardır. Bu güzel tesis insanlara bir şekilde hizmet verecektir. Samsun artık insanların, yurt dışından gelip eğitim aldıkları bir şehir haline geldi. Eskiden biz İngiltereye, Avrupaya, Amerikaya eğitim için gidiyorduk, şimdi o ülkelerden veya Afrika ülkelerinden bizim ülkemize eğitim almaya geliyorlar. Onun için şehrimizin kıymetini bilelim. Bu güzel şehri birlikte ayağa kaldıralım. Çünkü bu millet birliği, beraberliği geleceğinde taşıyan bir millettir. 15 Temmuz gecesi milletimiz bunu gösterdi. Ben bu tesisin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

MHP Samsun'da referandum çalışmalarına hız verdi

MHP Samsun'da referandum çalışmalarına hız verdi MHP Samsun'da referandum çalışmalarına hız verdi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun teşkilatları anayasa değişikliğinin oylanacağı referandum çalışmalarına hız verdi.

Çiğdem Karaaslan: Hayırcı zihniyet Türkiye'nin önündeki engel

Çiğdem Karaaslan: Hayırcı zihniyet Türkiye'nin önündeki engel Çiğdem Karaaslan: Hayırcı zihniyet Türkiye'nin önündeki engel. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin en büyük problemlerinden birinin hayata, geleceğe çok sığ taraftan bakan ana muhalefet partisi olduğunu belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET