• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

VEYSEL EROĞLU VE ÇAĞATAY KILIÇ 4 ARALIK'TA SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

30 Kasım 2016 Çarşamba 18:25
Veysel Eroğlu ve Çağatay Kılıç 4 Aralık'ta Samsun'a geliyor

Samsun Haber- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

 


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek. Bakanlar Eroğlu ve Kılıç'ın Samsun'a yapacağı ziyarette Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım törenine katılacağı öğrenildi.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a yapacağı ziyaret programı ise şu şekilde.

 

Samsun Valiliğini ziyaret ve basın açıklaması

 

Samsun Bafra Kızılırmak Deltası

 

Tedavisi tamamlanan yaralı hayvanların ve sülünlerin tabiata salınması

 

Tabiatta Ders Var projesi ziyaret (Kızılırmak Deltası Ziyaretçi Tanıtım Merkezi)
Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım töreni (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Büyük Salon-Atakum)

 

Koordinasyon toplantısı (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Küçük Salon-Atakum)

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ziyareti

 

AK Parti Samsun İl Başkanığını ziyaret

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET