• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

VEYSEL EROĞLU VE ÇAĞATAY KILIÇ 4 ARALIK'TA SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

30 Kasım 2016 Çarşamba 18:25
Veysel Eroğlu ve Çağatay Kılıç 4 Aralık'ta Samsun'a geliyor

Samsun Haber- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

 


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek. Bakanlar Eroğlu ve Kılıç'ın Samsun'a yapacağı ziyarette Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım törenine katılacağı öğrenildi.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a yapacağı ziyaret programı ise şu şekilde.

 

Samsun Valiliğini ziyaret ve basın açıklaması

 

Samsun Bafra Kızılırmak Deltası

 

Tedavisi tamamlanan yaralı hayvanların ve sülünlerin tabiata salınması

 

Tabiatta Ders Var projesi ziyaret (Kızılırmak Deltası Ziyaretçi Tanıtım Merkezi)
Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım töreni (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Büyük Salon-Atakum)

 

Koordinasyon toplantısı (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Küçük Salon-Atakum)

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ziyareti

 

AK Parti Samsun İl Başkanığını ziyaret

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör olayları ile birlikte bazı suç unsurlarının kargo yoluyla naklinin gerçekleştirildiğinin gözlemlenmesi nedeni ile 81 ilin Valiliklerini uyardı.

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda anayasa görüşmeleri devam ederken söz alan Usta 20 Ocak 1989 tarihinde Havza yakınlarında kaza yaparak hayatını kaybeden Samsunspor’lu futbolcuları gündeme getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET