• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

VEYSEL EROĞLU VE ÇAĞATAY KILIÇ 4 ARALIK'TA SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

30 Kasım 2016 Çarşamba 18:25
Veysel Eroğlu ve Çağatay Kılıç 4 Aralık'ta Samsun'a geliyor

Samsun Haber- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

 


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek. Bakanlar Eroğlu ve Kılıç'ın Samsun'a yapacağı ziyarette Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım törenine katılacağı öğrenildi.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a yapacağı ziyaret programı ise şu şekilde.

 

Samsun Valiliğini ziyaret ve basın açıklaması

 

Samsun Bafra Kızılırmak Deltası

 

Tedavisi tamamlanan yaralı hayvanların ve sülünlerin tabiata salınması

 

Tabiatta Ders Var projesi ziyaret (Kızılırmak Deltası Ziyaretçi Tanıtım Merkezi)
Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım töreni (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Büyük Salon-Atakum)

 

Koordinasyon toplantısı (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Küçük Salon-Atakum)

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ziyareti

 

AK Parti Samsun İl Başkanığını ziyaret

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor! Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı'nın bölge ilçe başkanları toplantıları devam ediyor.

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET