• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

VEYSEL EROĞLU VE ÇAĞATAY KILIÇ 4 ARALIK'TA SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

30 Kasım 2016 Çarşamba 18:25
Veysel Eroğlu ve Çağatay Kılıç 4 Aralık'ta Samsun'a geliyor

Samsun Haber- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek.

 


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a gelecek. Bakanlar Eroğlu ve Kılıç'ın Samsun'a yapacağı ziyarette Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım törenine katılacağı öğrenildi.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a yapacağı ziyaret programı ise şu şekilde.

 

Samsun Valiliğini ziyaret ve basın açıklaması

 

Samsun Bafra Kızılırmak Deltası

 

Tedavisi tamamlanan yaralı hayvanların ve sülünlerin tabiata salınması

 

Tabiatta Ders Var projesi ziyaret (Kızılırmak Deltası Ziyaretçi Tanıtım Merkezi)
Devlet Su İşleri(DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan  gelir getirici tür ve ORKÖY Kredi sertifikaları dağıtım töreni (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Büyük Salon-Atakum)

 

Koordinasyon toplantısı (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat merkezi Küçük Salon-Atakum)

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ziyareti

 

AK Parti Samsun İl Başkanığını ziyaret

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Meral Akşener 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek

Meral Akşener 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek Meral Akşener 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek. Eski İçişleri Bakanı ve MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, referandum çalışmaları kapsamında 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek

Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir

Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Balkan Türkleri Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET