• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

5 FUTBOLCU MİLLİ TAKIMI BIRAKTI

5 futbolcu milli takımı bıraktı! Arjantin'de kaybedilen Copa America finalinin ardından milli takımı bırakan Messi'yi; Higuain, Lavezzi, Agüero ve Mascherano izledi.

27 Haziran 2016 Pazartesi 14:05
5 futbolcu milli takımı bıraktı

Arjantin'in Copa America finalinde Şili'ye kaybetmesi ve penaltı kaçıran Messi'nin milli takımını bıraktığını açıklamasının ardından ülkede artçı şoklar yaşanmaya devam ediyor.

 

4 FUTBOLCU DAHA BIRAKTI

Milli takımını bıraktığını belirten Lionel Messi'nin ardından Arjantin'in diğer yıldızları Higuain, Lavezzi, Agüero, Mascherano gibi yıldızların da milli takımlarını bıarma kararı aldıkları öğrenildi.

 

AGÜERO, "DÜŞÜNÜYORUZ" DEMİŞTİ

Messi'nin milli takımı bıraktığını açıklamasının ardından Sergio Agüero, "Muhtemelen o tek oyuncu olmayacak. Benim gibi bazı oyuncular bu konuyu düşünüyoruz." dedi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak. Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük için Akhisar Belediyespor ile anlaştı. Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam oluyor..

Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı

Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı. Akhisar Belediyespor, Tolunay Kafkas'la yolların ayrılmasının ardından Ertuğrul Sağlam'la prensipte anlaştı.

Mercedes, Michael Schumacher'den desteğini çekiyor

Mercedes, Michael Schumacher'den desteğini çekiyor Mercedes, Michael Schumacher'den desteğini çekiyor. Mercedes, Formula 1 otomobillerinin üzerine koyduğu "Savaşmaya devam et Michael" anlamına gelen etiketi yeni sezonda kullanmayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 19 Mayıs Stadı'nın yerine yeni stat yapılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 19 Mayıs Stadı'nın yerine yeni stat yapılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 19 Mayıs Stadı'nın yerine yeni stat yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Stadı'nın yerine yeni stat yapılacağı müjdesini verdi. Gençlerbirliği'nin vefat eden başkanı Cavcav, stadın yenilenmesi için çok çalışmıştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET