• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

5 FUTBOLCU MİLLİ TAKIMI BIRAKTI

5 futbolcu milli takımı bıraktı! Arjantin'de kaybedilen Copa America finalinin ardından milli takımı bırakan Messi'yi; Higuain, Lavezzi, Agüero ve Mascherano izledi.

27 Haziran 2016 Pazartesi 14:05
5 futbolcu milli takımı bıraktı

Arjantin'in Copa America finalinde Şili'ye kaybetmesi ve penaltı kaçıran Messi'nin milli takımını bıraktığını açıklamasının ardından ülkede artçı şoklar yaşanmaya devam ediyor.

 

4 FUTBOLCU DAHA BIRAKTI

Milli takımını bıraktığını belirten Lionel Messi'nin ardından Arjantin'in diğer yıldızları Higuain, Lavezzi, Agüero, Mascherano gibi yıldızların da milli takımlarını bıarma kararı aldıkları öğrenildi.

 

AGÜERO, "DÜŞÜNÜYORUZ" DEMİŞTİ

Messi'nin milli takımı bıraktığını açıklamasının ardından Sergio Agüero, "Muhtemelen o tek oyuncu olmayacak. Benim gibi bazı oyuncular bu konuyu düşünüyoruz." dedi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun Canik Belediyespor’un sporcuları gururlandırdı

Samsun Canik Belediyespor’un sporcuları gururlandırdı Bulgaristan’da düzenlenen 13 Yaş Altı Badminton Balkan Şampiyonası’nda Balkan ikincisi olan Samsun Canik Belediyespor Kulübü’nün başarılı sporcuları Anıl Atan ile Elmas Nur Şencan Belediye Başkanı Başkan Osman Genç’i ziyaret ederek, kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Samsun'da Çarşambalı minikler Golf ile tanıştı

Samsun'da Çarşambalı minikler Golf ile tanıştı Samsun'da Çarşambalı minikler Golf ile tanıştı! 7'den 70'e herkesi golfle tanıştıran Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü'nün misafirleri bu kez Çarşamba Nene Hatun Anaokulu öğrencileri oldu.

Milli Futbolcu Tümer Metin: Dünya kupası yolunda işimi zor

Milli Futbolcu Tümer Metin: Dünya kupası yolunda işimi zor Milli Futbolcu Tümer Metin: Dünya kupası yolunda işimi zor! Futbol kariyerini yorumculukla sürdüren eski milli futbolcu Tümer Metin, Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen ‘’Spor Sohbetleri’’ne konuk oldu. Metin, spor gündemine ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Samsun Tekkeköy'de Karadeniz’in ilk iki katlı, çok amaçlı spor kompleksi yapılıyor

Samsun Tekkeköy'de Karadeniz’in ilk iki katlı, çok amaçlı spor kompleksi yapılıyor Samsun Tekkeköy'de Karadeniz’in ilk iki katlı, çok amaçlı spor kompleksi yapılıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kutlukent mevkisine çok amaçlı spor kompleksini kazandırmak için temel kazı çalışmalarına başlandığını açıkladı. 

KÖŞE YAZARLARI