• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

5 FUTBOLCU MİLLİ TAKIMI BIRAKTI

5 futbolcu milli takımı bıraktı! Arjantin'de kaybedilen Copa America finalinin ardından milli takımı bırakan Messi'yi; Higuain, Lavezzi, Agüero ve Mascherano izledi.

27 Haziran 2016 Pazartesi 14:05
5 futbolcu milli takımı bıraktı

Arjantin'in Copa America finalinde Şili'ye kaybetmesi ve penaltı kaçıran Messi'nin milli takımını bıraktığını açıklamasının ardından ülkede artçı şoklar yaşanmaya devam ediyor.

 

4 FUTBOLCU DAHA BIRAKTI

Milli takımını bıraktığını belirten Lionel Messi'nin ardından Arjantin'in diğer yıldızları Higuain, Lavezzi, Agüero, Mascherano gibi yıldızların da milli takımlarını bıarma kararı aldıkları öğrenildi.

 

AGÜERO, "DÜŞÜNÜYORUZ" DEMİŞTİ

Messi'nin milli takımı bıraktığını açıklamasının ardından Sergio Agüero, "Muhtemelen o tek oyuncu olmayacak. Benim gibi bazı oyuncular bu konuyu düşünüyoruz." dedi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar. amsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü çok önemli açıklamalarda bulunarak “Devre arasında 10 oyuncu geldi. Bu kadar büyük bir değişim gösteren takımın kısa sürede her şeyi halletmesi beklenemez” dedi.

Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı

Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı. Samsunspor Kulübü, 20 Ocak 1989 yılında yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden teknik adam, futbolcular ve personelleri için Asri Mezarlıkta anma töreni düzenlendi

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi, Samsunspor’un yaşadığı elim kazayı unutmadı.

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak. Samsunspor, Adana Demirspor maçı öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Samsunspor'un Adana Demirspor maçına yeni transferleri ile çıkması bekleniyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET