• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, KAZIM YILMAZ'IN YÜZÜNE BAKARAK SAMSUNSPOR'UN BORÇLARINI KONUŞTU

Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu! Bafra'da açılışa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'u Süper Lig'den düşüren başkan olarak bilinen ve kulüp zor durumdayken, halen kulüpten milyonları bulan alacağının tahsili için çalıştığı öne sürülen Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak “O da gelinden gelen çabayı gösterecektir” dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 10:43
Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’a bir kez daha sahip çıktı. Bafra’da bir dizi açılışlara katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı konuşmada Samsunspor’a ve içinde bulunduğu zor sürede değindi.

 

Bakan konuşmasını yaparken, Samsunspor’un Süper Lig’den düşmesine neden olan etkenler arasında gösterilen ve takımın borç batağında olmasına rağmen milyonları bulan alacağını tahsil etmeye çalıştığı öne sürülen eski başkanlardan Kazım Yılmaz’ın gözlerinin içine bakarak sözlerini sürdürdü.

 

Çağatay Kılıç, “Kazım Yılmaz geçmiş yıllarda bizim en önemli unsurlarımızdan ön önemli spor kulüplerimizden Samsunspor'un başkanlığını yaptı. Ben inanıyorum ki önümüzdeki günlerde Samsunspor'un o şanlı günlerine yani Süper Lig'e çıkması için ve yeni stadyumunda en iyi şekilde temsil edilmesi konusunda da o da gelinden gelen çabayı gösterecektir” şeklinde konuşması üzerine bir anda gözler Kazım Yılmaz’a döndü.

 

KAYNAK: www.samsunsporlu.com

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Galatasaraylı eski futbolcu Burhan Yıldız silahlı saldırıda öldü

Galatasaraylı eski futbolcu Burhan Yıldız silahlı saldırıda öldü Galatasaraylı eski futbolcu Burhan Yıldız silahlı saldırıda öldü! Büyükçekmece'de dün akşam uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Burhan Yıldız, hayatını kaybetti.

Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golü Napoli'ye nasip oldu

Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golü Napoli'ye nasip oldu Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golü Napoli'ye nasip oldu. Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. maçında Beşiktaş Napoli'yi 3-2 yendi. Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golünü ise Napoli maçında Adriano attı.

Arda Turan paylaştığı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri ile Fatih Terim'e mesaj mı verdi

Arda Turan paylaştığı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri ile Fatih Terim'e mesaj mı verdi Arda Turan paylaştığı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri ile Fatih Terim'e mesaj mı verdi. Arda Turan, Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in ölüm yıl dönümünde İzzetbegoviç'in  "Biz kin gütmeyeceğiz ama asla yapılanları unutmayacağız" sözlerini paylaştı.

THY Samsunspor'a sponsor oldu

THY Samsunspor'a sponsor oldu THY Samsunspor'a sponsor oldu. Türk Hava Yolları(THY) TFF 1. Lig takımı Samsunspor'a sponsor oldu.

KÖŞE YAZARLARI