• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, KAZIM YILMAZ'IN YÜZÜNE BAKARAK SAMSUNSPOR'UN BORÇLARINI KONUŞTU

Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu! Bafra'da açılışa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'u Süper Lig'den düşüren başkan olarak bilinen ve kulüp zor durumdayken, halen kulüpten milyonları bulan alacağının tahsili için çalıştığı öne sürülen Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak “O da gelinden gelen çabayı gösterecektir” dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 10:43
Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’a bir kez daha sahip çıktı. Bafra’da bir dizi açılışlara katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı konuşmada Samsunspor’a ve içinde bulunduğu zor sürede değindi.

 

Bakan konuşmasını yaparken, Samsunspor’un Süper Lig’den düşmesine neden olan etkenler arasında gösterilen ve takımın borç batağında olmasına rağmen milyonları bulan alacağını tahsil etmeye çalıştığı öne sürülen eski başkanlardan Kazım Yılmaz’ın gözlerinin içine bakarak sözlerini sürdürdü.

 

Çağatay Kılıç, “Kazım Yılmaz geçmiş yıllarda bizim en önemli unsurlarımızdan ön önemli spor kulüplerimizden Samsunspor'un başkanlığını yaptı. Ben inanıyorum ki önümüzdeki günlerde Samsunspor'un o şanlı günlerine yani Süper Lig'e çıkması için ve yeni stadyumunda en iyi şekilde temsil edilmesi konusunda da o da gelinden gelen çabayı gösterecektir” şeklinde konuşması üzerine bir anda gözler Kazım Yılmaz’a döndü.

 

KAYNAK: www.samsunsporlu.com

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu Geleneksel Okçular Amasya'ya helallik kupasına gidiyor

Samsunlu Geleneksel Okçular Amasya'ya helallik kupasına gidiyor Samsunlu Geleneksel Okçular Amasya'ya helallik kupasına gidiyor. 14 Ocak 2017 yılında vefat eden Geleneksel Okçuluk ustası  Sencer Aydın Çıtır anısına düzenlenen Amasya’da 25-26 mart tarihlerinde yapılacak olan Sencer Aydın Helallik Kupasına Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcuları, Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Geleneksel Okçuluk Ekibi katılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting öncesi Samsunspor'un Nuri Asan Tesislerini ziyaret edecek.

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak. Samsunspor'un başarılı futbolcusu Hasan Kılıç, Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor ile anlaşma imzaladı. Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak 

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak. Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük için Akhisar Belediyespor ile anlaştı. Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam oluyor..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET