• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, KAZIM YILMAZ'IN YÜZÜNE BAKARAK SAMSUNSPOR'UN BORÇLARINI KONUŞTU

Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu! Bafra'da açılışa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'u Süper Lig'den düşüren başkan olarak bilinen ve kulüp zor durumdayken, halen kulüpten milyonları bulan alacağının tahsili için çalıştığı öne sürülen Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak “O da gelinden gelen çabayı gösterecektir” dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 10:43
Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’a bir kez daha sahip çıktı. Bafra’da bir dizi açılışlara katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı konuşmada Samsunspor’a ve içinde bulunduğu zor sürede değindi.

 

Bakan konuşmasını yaparken, Samsunspor’un Süper Lig’den düşmesine neden olan etkenler arasında gösterilen ve takımın borç batağında olmasına rağmen milyonları bulan alacağını tahsil etmeye çalıştığı öne sürülen eski başkanlardan Kazım Yılmaz’ın gözlerinin içine bakarak sözlerini sürdürdü.

 

Çağatay Kılıç, “Kazım Yılmaz geçmiş yıllarda bizim en önemli unsurlarımızdan ön önemli spor kulüplerimizden Samsunspor'un başkanlığını yaptı. Ben inanıyorum ki önümüzdeki günlerde Samsunspor'un o şanlı günlerine yani Süper Lig'e çıkması için ve yeni stadyumunda en iyi şekilde temsil edilmesi konusunda da o da gelinden gelen çabayı gösterecektir” şeklinde konuşması üzerine bir anda gözler Kazım Yılmaz’a döndü.

 

KAYNAK: www.samsunsporlu.com

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar. amsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü çok önemli açıklamalarda bulunarak “Devre arasında 10 oyuncu geldi. Bu kadar büyük bir değişim gösteren takımın kısa sürede her şeyi halletmesi beklenemez” dedi.

Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı

Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı. Samsunspor Kulübü, 20 Ocak 1989 yılında yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden teknik adam, futbolcular ve personelleri için Asri Mezarlıkta anma töreni düzenlendi

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi, Samsunspor’un yaşadığı elim kazayı unutmadı.

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak. Samsunspor, Adana Demirspor maçı öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Samsunspor'un Adana Demirspor maçına yeni transferleri ile çıkması bekleniyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET