• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, KAZIM YILMAZ'IN YÜZÜNE BAKARAK SAMSUNSPOR'UN BORÇLARINI KONUŞTU

Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu! Bafra'da açılışa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'u Süper Lig'den düşüren başkan olarak bilinen ve kulüp zor durumdayken, halen kulüpten milyonları bulan alacağının tahsili için çalıştığı öne sürülen Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak “O da gelinden gelen çabayı gösterecektir” dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 10:43
Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’a bir kez daha sahip çıktı. Bafra’da bir dizi açılışlara katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı konuşmada Samsunspor’a ve içinde bulunduğu zor sürede değindi.

 

Bakan konuşmasını yaparken, Samsunspor’un Süper Lig’den düşmesine neden olan etkenler arasında gösterilen ve takımın borç batağında olmasına rağmen milyonları bulan alacağını tahsil etmeye çalıştığı öne sürülen eski başkanlardan Kazım Yılmaz’ın gözlerinin içine bakarak sözlerini sürdürdü.

 

Çağatay Kılıç, “Kazım Yılmaz geçmiş yıllarda bizim en önemli unsurlarımızdan ön önemli spor kulüplerimizden Samsunspor'un başkanlığını yaptı. Ben inanıyorum ki önümüzdeki günlerde Samsunspor'un o şanlı günlerine yani Süper Lig'e çıkması için ve yeni stadyumunda en iyi şekilde temsil edilmesi konusunda da o da gelinden gelen çabayı gösterecektir” şeklinde konuşması üzerine bir anda gözler Kazım Yılmaz’a döndü.

 

KAYNAK: www.samsunsporlu.com

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi

Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi. Samsunspor taraftarının elektronik bilet kapsamındaki kartları Mersin İdman Yurdu maçında çıkan olaylar nedeniyle TFF tarafından bloke edildi. Samsunspor'a Mersin İdman Yurdu maçında çıkan olaylar nedeniyle cezalar geldi.

Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü

Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü. Boluspor ile kritik bir maça çıkacak olan Samsunspor, bugünkü çalışmalarını maçın oynanacağı 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç: Kulüp başkanları duygularını kontrol etmeli

Bakan Çağatay Kılıç: Kulüp başkanları duygularını kontrol etmeli Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in canlı yayın konuğu olduğu CNN Türk'te spor gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Futbolcu Felipe Melo'nun kaşı yarıldı

Futbolcu Felipe Melo'nun kaşı yarıldı Futbolcu Felipe Melo'nun kaşı yarıldı. Bir dönem Galatasaray forması giyen Brezilyalı oyuncu Felipe Melo'nun kaşı açıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET