• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, KAZIM YILMAZ'IN YÜZÜNE BAKARAK SAMSUNSPOR'UN BORÇLARINI KONUŞTU

Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu! Bafra'da açılışa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'u Süper Lig'den düşüren başkan olarak bilinen ve kulüp zor durumdayken, halen kulüpten milyonları bulan alacağının tahsili için çalıştığı öne sürülen Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak “O da gelinden gelen çabayı gösterecektir” dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 10:43
Akif Çağatay Kılıç, Kazım Yılmaz'ın yüzüne bakarak Samsunspor'un borçlarını konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’a bir kez daha sahip çıktı. Bafra’da bir dizi açılışlara katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı konuşmada Samsunspor’a ve içinde bulunduğu zor sürede değindi.

 

Bakan konuşmasını yaparken, Samsunspor’un Süper Lig’den düşmesine neden olan etkenler arasında gösterilen ve takımın borç batağında olmasına rağmen milyonları bulan alacağını tahsil etmeye çalıştığı öne sürülen eski başkanlardan Kazım Yılmaz’ın gözlerinin içine bakarak sözlerini sürdürdü.

 

Çağatay Kılıç, “Kazım Yılmaz geçmiş yıllarda bizim en önemli unsurlarımızdan ön önemli spor kulüplerimizden Samsunspor'un başkanlığını yaptı. Ben inanıyorum ki önümüzdeki günlerde Samsunspor'un o şanlı günlerine yani Süper Lig'e çıkması için ve yeni stadyumunda en iyi şekilde temsil edilmesi konusunda da o da gelinden gelen çabayı gösterecektir” şeklinde konuşması üzerine bir anda gözler Kazım Yılmaz’a döndü.

 

KAYNAK: www.samsunsporlu.com

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarın oynanacak derbi mücadelesinin dostça ve centilmence geçmesini dileyerek her iki takıma da başarılar diledi.

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor. Fenerbahçe ile Beşiktaş maçının hakemi Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafı derbi öncesi gündem oldu. Fenerbahçeli taraftarlar hakem Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafını sosyal medyada paylaşıyor.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak. enerbahçe ile Beşiktaş arasında 3 Aralık Cumartesi günü yapılacak derbi maçı hakem Hüseyin Göçek yönetecek.

Bakan Çağatay Kılıç: Uyuşturucu ile mücadelede sporun çok farklı bir özelliği var

Bakan Çağatay Kılıç: Uyuşturucu ile mücadelede sporun çok farklı bir özelliği var Bakan Çağatay Kılıç: Uyuşturucu ile mücadelede sporun çok farklı bir özelliği var! Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, uyuşturucuyla mücadelede ailelere büyük sorumluluklar düştüğüne işaret ederken, “Hiçbir ailenin, hiçbir ebeveynin evladına verebileceğini, devlet veremez, başkası veremez. Onun için burada birinci sorumluluk ailelerimizdedir” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET