• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NDAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

15 Temmuz 2016 Cuma 23:39
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması

Samsun'a golf sahasının açılışı için gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu. 


Samsun golf sahasının açılışını yaptıktan sonra gazeteci Nedim Aydın'ın Samsunspor ile ilgili sorularına cevap veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor'un efsane bir takım olduğunu söyledi.


Bakan Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili yaptığı açıklamada,  "Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor'un yeri Süper Lig olmalıdır. Çok para harcayarak başarı olmaz, iyi oyuncular ve iyi yönetim olmalı. Mevcut yönetimi tanımıyorum ancak, Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor yaşanan otobüs kazasında önemli oyuncularını kaybetti. Allah rahmet eylesin.  Ama Samsunspor daha sonra küllerinden tekrar doğmuştu. Samsun bir efsaneydi. Samsun'un o günlere tekrar dönmesini isteriz. Böyle bir şehire Süper Lig yakışır. Biz siyasetçiler bu konuda manevi destek veririz. Ancak şehrinde takıma sahip çıkması gerek" dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi, Samsunspor’un yaşadığı elim kazayı unutmadı.

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak. Samsunspor, Adana Demirspor maçı öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Samsunspor'un Adana Demirspor maçına yeni transferleri ile çıkması bekleniyor.

Samsunspor 51. Yıl şerefine piyango çekilişi düzenliyor

Samsunspor 51. Yıl şerefine piyango çekilişi düzenliyor Samsunspor 51. Yıl şerefine piyango çekilişi düzenliyor. Samsunspor, kulübe ek gelir sağlamak için içerisinde toplam 131 bin TL değerinde 2 aracın bulunduğu piyango çekilişi düzenledi. 

Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti

Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Supersport Şampiyonu Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET