• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NDAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

15 Temmuz 2016 Cuma 23:39
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması

Samsun'a golf sahasının açılışı için gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu. 


Samsun golf sahasının açılışını yaptıktan sonra gazeteci Nedim Aydın'ın Samsunspor ile ilgili sorularına cevap veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor'un efsane bir takım olduğunu söyledi.


Bakan Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili yaptığı açıklamada,  "Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor'un yeri Süper Lig olmalıdır. Çok para harcayarak başarı olmaz, iyi oyuncular ve iyi yönetim olmalı. Mevcut yönetimi tanımıyorum ancak, Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor yaşanan otobüs kazasında önemli oyuncularını kaybetti. Allah rahmet eylesin.  Ama Samsunspor daha sonra küllerinden tekrar doğmuştu. Samsun bir efsaneydi. Samsun'un o günlere tekrar dönmesini isteriz. Böyle bir şehire Süper Lig yakışır. Biz siyasetçiler bu konuda manevi destek veririz. Ancak şehrinde takıma sahip çıkması gerek" dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting öncesi Samsunspor'un Nuri Asan Tesislerini ziyaret edecek.

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak. Samsunspor'un başarılı futbolcusu Hasan Kılıç, Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor ile anlaşma imzaladı. Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak 

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak. Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük için Akhisar Belediyespor ile anlaştı. Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam oluyor..

Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı

Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı. Akhisar Belediyespor, Tolunay Kafkas'la yolların ayrılmasının ardından Ertuğrul Sağlam'la prensipte anlaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET