• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NDAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

15 Temmuz 2016 Cuma 23:39
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması

Samsun'a golf sahasının açılışı için gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu. 


Samsun golf sahasının açılışını yaptıktan sonra gazeteci Nedim Aydın'ın Samsunspor ile ilgili sorularına cevap veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor'un efsane bir takım olduğunu söyledi.


Bakan Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili yaptığı açıklamada,  "Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor'un yeri Süper Lig olmalıdır. Çok para harcayarak başarı olmaz, iyi oyuncular ve iyi yönetim olmalı. Mevcut yönetimi tanımıyorum ancak, Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor yaşanan otobüs kazasında önemli oyuncularını kaybetti. Allah rahmet eylesin.  Ama Samsunspor daha sonra küllerinden tekrar doğmuştu. Samsun bir efsaneydi. Samsun'un o günlere tekrar dönmesini isteriz. Böyle bir şehire Süper Lig yakışır. Biz siyasetçiler bu konuda manevi destek veririz. Ancak şehrinde takıma sahip çıkması gerek" dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor

Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor! Cristiano Ronaldo, Mesut Özil ve Jose Mourinho, vergi cenneti olarak bilinen Virjin Adaları'nda kayıtlı şirketler üzerinden vergi kaçırmış. Ronaldo toplamda 150 milyon Euro vergi kaçırmış.

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarın oynanacak derbi mücadelesinin dostça ve centilmence geçmesini dileyerek her iki takıma da başarılar diledi.

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor. Fenerbahçe ile Beşiktaş maçının hakemi Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafı derbi öncesi gündem oldu. Fenerbahçeli taraftarlar hakem Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafını sosyal medyada paylaşıyor.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak. enerbahçe ile Beşiktaş arasında 3 Aralık Cumartesi günü yapılacak derbi maçı hakem Hüseyin Göçek yönetecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET