• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NDAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması. Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

15 Temmuz 2016 Cuma 23:39
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Samsunspor açıklaması

Samsun'a golf sahasının açılışı için gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu. 


Samsun golf sahasının açılışını yaptıktan sonra gazeteci Nedim Aydın'ın Samsunspor ile ilgili sorularına cevap veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsunspor'un efsane bir takım olduğunu söyledi.


Bakan Çavuşoğlu, Samsunspor ile ilgili yaptığı açıklamada,  "Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor'un yeri Süper Lig olmalıdır. Çok para harcayarak başarı olmaz, iyi oyuncular ve iyi yönetim olmalı. Mevcut yönetimi tanımıyorum ancak, Samsunspor efsane bir takımdır. Samsunspor yaşanan otobüs kazasında önemli oyuncularını kaybetti. Allah rahmet eylesin.  Ama Samsunspor daha sonra küllerinden tekrar doğmuştu. Samsun bir efsaneydi. Samsun'un o günlere tekrar dönmesini isteriz. Böyle bir şehire Süper Lig yakışır. Biz siyasetçiler bu konuda manevi destek veririz. Ancak şehrinde takıma sahip çıkması gerek" dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Beşiktaşlılar 220 adet Samsunspor forması aldı

Beşiktaşlılar 220 adet Samsunspor forması aldı Beşiktaşlılar 220 adet Samsunspor forması aldı. Samsunlu Beşiktaş taraftarları 220 adet forma alarak Samsunspor’a destek oldu. 

Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi

Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi. Samsunspor taraftarının elektronik bilet kapsamındaki kartları Mersin İdman Yurdu maçında çıkan olaylar nedeniyle TFF tarafından bloke edildi. Samsunspor'a Mersin İdman Yurdu maçında çıkan olaylar nedeniyle cezalar geldi.

Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü

Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü. Boluspor ile kritik bir maça çıkacak olan Samsunspor, bugünkü çalışmalarını maçın oynanacağı 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç: Kulüp başkanları duygularını kontrol etmeli

Bakan Çağatay Kılıç: Kulüp başkanları duygularını kontrol etmeli Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in canlı yayın konuğu olduğu CNN Türk'te spor gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET