• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FİKRET ORMAN'DAN FRANSIZLARA: AĞZINIZIN PAYINI VERİRİZ

Fikret Orman'dan Fransızlara: Ağzınızın payını veririz. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, rövanş maçının seyircisiz oynanması için UEFA'ya baskı yapan Fransızlara sert bir dille cevap verdi.

15 Nisan 2017 Cumartesi 17:45

Fikret Orman'dan Fransızlara: Ağzınızın payını veririz. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, rövanş maçının seyircisiz oynanması için UEFA'ya baskı yapan Fransızlara sert bir dille cevap verdi.


   
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu'nda olaylı Lyon maçıyla ilgili flaş açıklamalar yaptı.


İşte Fikret Orman'ın sözleri:

TURU BİZ GEÇECEĞİZ
"Adamlar maçın başında 2-0 öne geçse, 80'de 2-1 yapsak herkes mutlu olacaktı, yüzler gelecekti. Evet, biz onları burada yeneceğiz. Bu turu geçeceğiz."


AĞZINIZIN PAYINI VERİRİZ
"Beşiktaş'ın büyüklüğünü Lyon bile kabul ediyor. Para kazanmak için sattılar o biletleri. Şimdi faturayı bize çıkartmak istiyorlar. Burası bizim evimiz Arena, korkmasınlar! Güzel güzel maçlarını seyretsinler. Bize öyle ayak oyunları yapmasınlar, ağızlarının payını veririz."

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Manisaspor'a kendi evinde 2-1 yenildi

Samsunspor Manisaspor'a kendi evinde 2-1 yenildi Samsunspor Manisaspor'a kendi evinde 2-1 yenildi. TFF 1'inci Ligde Samsunspor 19 Mayıs Stadyumunda rakibi Manisaspor ile karşılaştı. Samsunspor, Manisaspor'a 2-1 yenildi.

Samsun'da deniz dolgusu üzerine yapılan golf sahası dünyada ilk Türkiye'de tek

Samsun'da deniz dolgusu üzerine yapılan golf sahası dünyada ilk Türkiye'de tek Samsun'da deniz dolgusu üzerine yapılan golf sahası dünyada ilk Türkiye'de tek. Samsun'da Büyükşehir Belediyesi tarafından deniz dolgusu üzerine yapılan golf sahası, golf sporu tutkunlarının büyük ilgisini çekiyor.

Fransız holiganların Beşiktaşlı taraftarlara saldırdığı anlar

Fransız holiganların Beşiktaşlı taraftarlara saldırdığı anlar Fransız holiganların Beşiktaşlı taraftarlara saldırdığı anlar. Lyon-Beşiktaş maçı öncesi çıkan olayları kar maskeli bir grup holiganın başlattığı ortaya çıktı.

Lyon Beşiktaş maçında olay: Tribünde Lyon ve Beşiktaş taraftarları arasında kavga

Lyon Beşiktaş maçında olay: Tribünde Lyon ve Beşiktaş taraftarları arasında kavga Lyon Beşiktaş maçında olay: Tribünde Lyon ve Beşiktaş taraftarları arasında kavga. Lyon Beşiktaş maçının oynanacağı statta taraftarlar arasında kavga çıktı. Beşiktaş taraftarları ile Lyon taraftarları arasında tribünde kavga çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET