• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 23.İŞİTME ENGELLİLER YAZ OLİMPİYATLARI 365 GÜN KALA TÖRENİ YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. Bakan Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışını yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 21:33
Samsun'da 23.İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala töreni yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek 23.  İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışını gerçekleştirdi. 


Samsun Batı Park sahasında gerçekleşen törende konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Öncelikle yurt dışından gelen misafirlerimize şunu söylemek istiyorum çok büyük bir ülkenin ve çok aziz bir milletin misafirisiniz.  Şu anda demokrasi için birlik ve beraberlik için örnek bir duruş sergileyen, dünyaya örnek olan bir ülkedesiniz ve siz bunun bir parçasısınız. Yıllar sonra 2016 yılının bu akşamında yani 18 Temmuz akşamında Samsunda Türkiyede 1 yıl önceki yani 2017  işitme negelliler olimpiyatları için yapılan programda ve 5 branştaki dünya şampiyonalarının açılışında Türkiyede olduğunuzu hatırlıyacaksınız.   Samsunda çok güzel bir organizasyon gerçekletireceğiz bundan hiçbir şüphem yok ve önümüzdeki yılda 2017 yılında 23. işitme engelliler olimpiyatında Samsunumuzda Türkiyemizde bir arada olacağız. Samsunumuza Türkiyemize bu aziz milletin misafirleri olarak hoşgeldiniz diyorum" dedi. 

 

 


23. İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışında  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı  Muharrem Göksel ve vatandaşlar hazır bulundu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu Geleneksel Okçular Amasya'ya helallik kupasına gidiyor

Samsunlu Geleneksel Okçular Amasya'ya helallik kupasına gidiyor Samsunlu Geleneksel Okçular Amasya'ya helallik kupasına gidiyor. 14 Ocak 2017 yılında vefat eden Geleneksel Okçuluk ustası  Sencer Aydın Çıtır anısına düzenlenen Amasya’da 25-26 mart tarihlerinde yapılacak olan Sencer Aydın Helallik Kupasına Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcuları, Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Geleneksel Okçuluk Ekibi katılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting öncesi Samsunspor'un Nuri Asan Tesislerini ziyaret edecek.

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak. Samsunspor'un başarılı futbolcusu Hasan Kılıç, Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor ile anlaşma imzaladı. Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak 

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak. Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük için Akhisar Belediyespor ile anlaştı. Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam oluyor..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET