• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 23.İŞİTME ENGELLİLER YAZ OLİMPİYATLARI 365 GÜN KALA TÖRENİ YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. Bakan Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışını yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 21:33
Samsun'da 23.İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala töreni yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek 23.  İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışını gerçekleştirdi. 


Samsun Batı Park sahasında gerçekleşen törende konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Öncelikle yurt dışından gelen misafirlerimize şunu söylemek istiyorum çok büyük bir ülkenin ve çok aziz bir milletin misafirisiniz.  Şu anda demokrasi için birlik ve beraberlik için örnek bir duruş sergileyen, dünyaya örnek olan bir ülkedesiniz ve siz bunun bir parçasısınız. Yıllar sonra 2016 yılının bu akşamında yani 18 Temmuz akşamında Samsunda Türkiyede 1 yıl önceki yani 2017  işitme negelliler olimpiyatları için yapılan programda ve 5 branştaki dünya şampiyonalarının açılışında Türkiyede olduğunuzu hatırlıyacaksınız.   Samsunda çok güzel bir organizasyon gerçekletireceğiz bundan hiçbir şüphem yok ve önümüzdeki yılda 2017 yılında 23. işitme engelliler olimpiyatında Samsunumuzda Türkiyemizde bir arada olacağız. Samsunumuza Türkiyemize bu aziz milletin misafirleri olarak hoşgeldiniz diyorum" dedi. 

 

 


23. İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışında  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı  Muharrem Göksel ve vatandaşlar hazır bulundu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti

Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Supersport Şampiyonu Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti.

Fuat Köktaş: 20 Ocak 1989 futbol şehitlerini dualarla anıyoruz

Fuat Köktaş: 20 Ocak 1989 futbol şehitlerini dualarla anıyoruz AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989 tarihinde Malatyaspor deplasmanına giderken geçirdiği kazada hayatını kaybedenleri saygı, rahmet ve dualarla andıklarını söyledi.

Rasim Ozan Kütahyalı, Fatih Terim'e 10 bin TL manevi tazminat ödeyecek

Rasim Ozan Kütahyalı, Fatih Terim'e 10 bin TL manevi tazminat ödeyecek Rasim Ozan Kütahyalı, Fatih Terim'e 10 bin TL manevi tazminat ödeyecek. Rasim Ozan Kütahyalı’nın televizyon programında, Terim’in eski başkan Ünal Aysal’a gönderdiği SMS’leri yayınlaması üzerine açılan 20 Bin TL’lik tazminat davası karara bağlandı.

Ufuk Sarıca, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başına geçti

Ufuk Sarıca, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başına geçti Ufuk Sarıca, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başına geçti. A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başına Ufuk Sarıca getirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET