• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 23.İŞİTME ENGELLİLER YAZ OLİMPİYATLARI 365 GÜN KALA TÖRENİ YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. Bakan Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışını yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 21:33
Samsun'da 23.İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala töreni yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek 23.  İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışını gerçekleştirdi. 


Samsun Batı Park sahasında gerçekleşen törende konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Öncelikle yurt dışından gelen misafirlerimize şunu söylemek istiyorum çok büyük bir ülkenin ve çok aziz bir milletin misafirisiniz.  Şu anda demokrasi için birlik ve beraberlik için örnek bir duruş sergileyen, dünyaya örnek olan bir ülkedesiniz ve siz bunun bir parçasısınız. Yıllar sonra 2016 yılının bu akşamında yani 18 Temmuz akşamında Samsunda Türkiyede 1 yıl önceki yani 2017  işitme negelliler olimpiyatları için yapılan programda ve 5 branştaki dünya şampiyonalarının açılışında Türkiyede olduğunuzu hatırlıyacaksınız.   Samsunda çok güzel bir organizasyon gerçekletireceğiz bundan hiçbir şüphem yok ve önümüzdeki yılda 2017 yılında 23. işitme engelliler olimpiyatında Samsunumuzda Türkiyemizde bir arada olacağız. Samsunumuza Türkiyemize bu aziz milletin misafirleri olarak hoşgeldiniz diyorum" dedi. 

 

 


23. İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışında  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı  Muharrem Göksel ve vatandaşlar hazır bulundu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Galatasaraylı eski futbolcu Burhan Yıldız silahlı saldırıda öldü

Galatasaraylı eski futbolcu Burhan Yıldız silahlı saldırıda öldü Galatasaraylı eski futbolcu Burhan Yıldız silahlı saldırıda öldü! Büyükçekmece'de dün akşam uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Burhan Yıldız, hayatını kaybetti.

Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golü Napoli'ye nasip oldu

Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golü Napoli'ye nasip oldu Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golü Napoli'ye nasip oldu. Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. maçında Beşiktaş Napoli'yi 3-2 yendi. Beşiktaş'ın Avrupa maçlarında 100'üncü golünü ise Napoli maçında Adriano attı.

Arda Turan paylaştığı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri ile Fatih Terim'e mesaj mı verdi

Arda Turan paylaştığı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri ile Fatih Terim'e mesaj mı verdi Arda Turan paylaştığı Aliya İzzetbegoviç'in sözleri ile Fatih Terim'e mesaj mı verdi. Arda Turan, Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in ölüm yıl dönümünde İzzetbegoviç'in  "Biz kin gütmeyeceğiz ama asla yapılanları unutmayacağız" sözlerini paylaştı.

THY Samsunspor'a sponsor oldu

THY Samsunspor'a sponsor oldu THY Samsunspor'a sponsor oldu. Türk Hava Yolları(THY) TFF 1. Lig takımı Samsunspor'a sponsor oldu.

KÖŞE YAZARLARI