• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 23.İŞİTME ENGELLİLER YAZ OLİMPİYATLARI 365 GÜN KALA TÖRENİ YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. Bakan Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışını yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 21:33
Samsun'da 23.İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala töreni yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek 23.  İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışını gerçekleştirdi. 


Samsun Batı Park sahasında gerçekleşen törende konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Öncelikle yurt dışından gelen misafirlerimize şunu söylemek istiyorum çok büyük bir ülkenin ve çok aziz bir milletin misafirisiniz.  Şu anda demokrasi için birlik ve beraberlik için örnek bir duruş sergileyen, dünyaya örnek olan bir ülkedesiniz ve siz bunun bir parçasısınız. Yıllar sonra 2016 yılının bu akşamında yani 18 Temmuz akşamında Samsunda Türkiyede 1 yıl önceki yani 2017  işitme negelliler olimpiyatları için yapılan programda ve 5 branştaki dünya şampiyonalarının açılışında Türkiyede olduğunuzu hatırlıyacaksınız.   Samsunda çok güzel bir organizasyon gerçekletireceğiz bundan hiçbir şüphem yok ve önümüzdeki yılda 2017 yılında 23. işitme engelliler olimpiyatında Samsunumuzda Türkiyemizde bir arada olacağız. Samsunumuza Türkiyemize bu aziz milletin misafirleri olarak hoşgeldiniz diyorum" dedi. 

 

 


23. İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışında  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı  Muharrem Göksel ve vatandaşlar hazır bulundu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Arda Turan, Barcelona-Atletico Madrid maçında rol alacak

Arda Turan, Barcelona-Atletico Madrid maçında rol alacak Arda Turan, Barcelona-Atletico Madrid maçında rol alacak. Sakatlığı nedeniyle bir süredir sahaya çıkamayan Arda Turan, Barcelona'nın Atletico Madrid'le karşılaşacağı maçta kadroda yer alacak.

Beşiktaşlılar 220 adet Samsunspor forması aldı

Beşiktaşlılar 220 adet Samsunspor forması aldı Beşiktaşlılar 220 adet Samsunspor forması aldı. Samsunlu Beşiktaş taraftarları 220 adet forma alarak Samsunspor’a destek oldu. 

Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi

Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi Samsunspor seyircisinin elektronik biletleri TFF tarafından bloke edildi. Samsunspor taraftarının elektronik bilet kapsamındaki kartları Mersin İdman Yurdu maçında çıkan olaylar nedeniyle TFF tarafından bloke edildi. Samsunspor'a Mersin İdman Yurdu maçında çıkan olaylar nedeniyle cezalar geldi.

Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü

Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü Samsunspor, Boluspor hazırlıklarını statta sürdürdü. Boluspor ile kritik bir maça çıkacak olan Samsunspor, bugünkü çalışmalarını maçın oynanacağı 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET