• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 23.İŞİTME ENGELLİLER YAZ OLİMPİYATLARI 365 GÜN KALA TÖRENİ YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. Bakan Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışını yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 21:33
Samsun'da 23.İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala töreni yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları 365 Gün Kala etkinliği açılışı için Samsun'a geldi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a gelerek 23.  İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışını gerçekleştirdi. 


Samsun Batı Park sahasında gerçekleşen törende konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Öncelikle yurt dışından gelen misafirlerimize şunu söylemek istiyorum çok büyük bir ülkenin ve çok aziz bir milletin misafirisiniz.  Şu anda demokrasi için birlik ve beraberlik için örnek bir duruş sergileyen, dünyaya örnek olan bir ülkedesiniz ve siz bunun bir parçasısınız. Yıllar sonra 2016 yılının bu akşamında yani 18 Temmuz akşamında Samsunda Türkiyede 1 yıl önceki yani 2017  işitme negelliler olimpiyatları için yapılan programda ve 5 branştaki dünya şampiyonalarının açılışında Türkiyede olduğunuzu hatırlıyacaksınız.   Samsunda çok güzel bir organizasyon gerçekletireceğiz bundan hiçbir şüphem yok ve önümüzdeki yılda 2017 yılında 23. işitme engelliler olimpiyatında Samsunumuzda Türkiyemizde bir arada olacağız. Samsunumuza Türkiyemize bu aziz milletin misafirleri olarak hoşgeldiniz diyorum" dedi. 

 

 


23. İşitme Engelliler Olimpiyatı (2017 Deaflympics) “365 Gün Kala” etkinliğinin açılışında  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı  Muharrem Göksel ve vatandaşlar hazır bulundu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor

Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor! Cristiano Ronaldo, Mesut Özil ve Jose Mourinho, vergi cenneti olarak bilinen Virjin Adaları'nda kayıtlı şirketler üzerinden vergi kaçırmış. Ronaldo toplamda 150 milyon Euro vergi kaçırmış.

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarın oynanacak derbi mücadelesinin dostça ve centilmence geçmesini dileyerek her iki takıma da başarılar diledi.

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor. Fenerbahçe ile Beşiktaş maçının hakemi Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafı derbi öncesi gündem oldu. Fenerbahçeli taraftarlar hakem Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafını sosyal medyada paylaşıyor.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak. enerbahçe ile Beşiktaş arasında 3 Aralık Cumartesi günü yapılacak derbi maçı hakem Hüseyin Göçek yönetecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET