• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SELİM KABADAYI GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

14 Kasım 2016 Pazartesi 16:07
Samsun'da Selim Kabadayı Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi  Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, federasyonun yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da güreş sporu adına önemli bir görev üstlenen Selim Kabadayı,  Karadeniz bölgesinden Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen tek isim oldu.  Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Selim Kabadayı,  yaptığı açıklamada, "Bu önemli görevin öncelikle Samsun şehrimize ve Karadeniz bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Yaşar Doğu gibi önemli bir ismi güreş sporuna kazandıran Samsunumuzda,  Güreş Federasyonunda hem Samsun'u hemde Karadeniz bölgesini temsil edecek olmamız gerçekten gurur verici. Samsun ve Karadeniz bölgesinde güreş sporunun gelişmesi ve Yaşar Doğu gibi değerlerin ata sporumuza kazandırılması noktasında geçmişten bu yana çabalarımız oldu. Ata sporumuz güreş,  Samsun ve Karadeniz bölgesinde üstlendiğimiz görev ile birlikte artık en üst seviyede temsil edilecektir. Bizleri bu göreve layık gören herkese teşükkürlerimi sunuyorum" dedi. 
 

Öte yandan Güreş Federasyonu Başkanlığına yapılan kongrede ikinci kez Musa Aydın seçildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor'dan İlhan Cavcav mesajı: Türk futbolunun başı sağolsun

Samsunspor'dan İlhan Cavcav mesajı: Türk futbolunun başı sağolsun Samsunspor'dan İlhan Cavcav mesajı: Türk futbolunun başı sağolsun. Samsunspor Kulübü, hayatını kaybeden Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav için taziye mesajı yayınladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 91 kulübe yardım

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 91 kulübe yardım Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 91 kulübe yardım. Gençlik ve Spor Bakanlığı, kayak sporuna destek olmak için 26 ilde 91 kulübe malzeme yardımı yaptı. Bakan Çağatay Kılıç, Türkiye’de kayak ve snowboarda olan ilginin artmasına katkı sağlamak noktasında ellerinden geleni yaptıklarına işaret etti.

Samsun'da 2016 Yılı Spor Yatırımları Ödülleri sahiplerini buldu

Samsun'da 2016 Yılı Spor Yatırımları Ödülleri sahiplerini buldu Samsun'da 2016 Yılı Spor Yatırımları Ödülleri sahiplerini buldu. Samsun'un İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen 2016 Yılı Spor Yatırımları Ödülleri töreninde 2016 yılının başarılı sporcuları ödüllendirildi.

İlhan Cavcav öldü mü: İlhan Cavcav'ın öldüğü haberi doğru mu

İlhan Cavcav öldü mü: İlhan Cavcav'ın öldüğü haberi doğru mu İlhan Cavcav öldü mü: İlhan Cavcav'ın öldüğü haberi doğru mu. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın öldüğü yönünde ki haberler sosyal medyada gündem oldu. İlhan Cavcav'ın son sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET