• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SELİM KABADAYI GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

14 Kasım 2016 Pazartesi 16:07
Samsun'da Selim Kabadayı Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi  Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, federasyonun yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da güreş sporu adına önemli bir görev üstlenen Selim Kabadayı,  Karadeniz bölgesinden Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen tek isim oldu.  Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Selim Kabadayı,  yaptığı açıklamada, "Bu önemli görevin öncelikle Samsun şehrimize ve Karadeniz bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Yaşar Doğu gibi önemli bir ismi güreş sporuna kazandıran Samsunumuzda,  Güreş Federasyonunda hem Samsun'u hemde Karadeniz bölgesini temsil edecek olmamız gerçekten gurur verici. Samsun ve Karadeniz bölgesinde güreş sporunun gelişmesi ve Yaşar Doğu gibi değerlerin ata sporumuza kazandırılması noktasında geçmişten bu yana çabalarımız oldu. Ata sporumuz güreş,  Samsun ve Karadeniz bölgesinde üstlendiğimiz görev ile birlikte artık en üst seviyede temsil edilecektir. Bizleri bu göreve layık gören herkese teşükkürlerimi sunuyorum" dedi. 
 

Öte yandan Güreş Federasyonu Başkanlığına yapılan kongrede ikinci kez Musa Aydın seçildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarın oynanacak derbi mücadelesinin dostça ve centilmence geçmesini dileyerek her iki takıma da başarılar diledi.

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor

Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor Fenerbahçeliler Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı çocukluk fotoğrafını paylaşıyor. Fenerbahçe ile Beşiktaş maçının hakemi Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafı derbi öncesi gündem oldu. Fenerbahçeli taraftarlar hakem Hüseyin Göçek'in Beşiktaş formalı fotoğrafını sosyal medyada paylaşıyor.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi belli oldu: Hüseyin Göçek derbide düdük çalacak. enerbahçe ile Beşiktaş arasında 3 Aralık Cumartesi günü yapılacak derbi maçı hakem Hüseyin Göçek yönetecek.

Bakan Çağatay Kılıç: Uyuşturucu ile mücadelede sporun çok farklı bir özelliği var

Bakan Çağatay Kılıç: Uyuşturucu ile mücadelede sporun çok farklı bir özelliği var Bakan Çağatay Kılıç: Uyuşturucu ile mücadelede sporun çok farklı bir özelliği var! Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, uyuşturucuyla mücadelede ailelere büyük sorumluluklar düştüğüne işaret ederken, “Hiçbir ailenin, hiçbir ebeveynin evladına verebileceğini, devlet veremez, başkası veremez. Onun için burada birinci sorumluluk ailelerimizdedir” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET