• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SELİM KABADAYI GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

14 Kasım 2016 Pazartesi 16:07
Samsun'da Selim Kabadayı Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi  Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, federasyonun yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da güreş sporu adına önemli bir görev üstlenen Selim Kabadayı,  Karadeniz bölgesinden Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen tek isim oldu.  Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Selim Kabadayı,  yaptığı açıklamada, "Bu önemli görevin öncelikle Samsun şehrimize ve Karadeniz bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Yaşar Doğu gibi önemli bir ismi güreş sporuna kazandıran Samsunumuzda,  Güreş Federasyonunda hem Samsun'u hemde Karadeniz bölgesini temsil edecek olmamız gerçekten gurur verici. Samsun ve Karadeniz bölgesinde güreş sporunun gelişmesi ve Yaşar Doğu gibi değerlerin ata sporumuza kazandırılması noktasında geçmişten bu yana çabalarımız oldu. Ata sporumuz güreş,  Samsun ve Karadeniz bölgesinde üstlendiğimiz görev ile birlikte artık en üst seviyede temsil edilecektir. Bizleri bu göreve layık gören herkese teşükkürlerimi sunuyorum" dedi. 
 

Öte yandan Güreş Federasyonu Başkanlığına yapılan kongrede ikinci kez Musa Aydın seçildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsunspor'u ziyaret edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting öncesi Samsunspor'un Nuri Asan Tesislerini ziyaret edecek.

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak

Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak. Samsunspor'un başarılı futbolcusu Hasan Kılıç, Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor ile anlaşma imzaladı. Samsunspor'da Hasan Kılıç, sezon sonunda Osmanlıspor'a transfer olacak 

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak

Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı belli oldu: Akhisar Belediyespor'a imza atacak. Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük için Akhisar Belediyespor ile anlaştı. Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam oluyor..

Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı

Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı Ertuğrul Sağlam bombası patladı! İşte yeni takımı. Akhisar Belediyespor, Tolunay Kafkas'la yolların ayrılmasının ardından Ertuğrul Sağlam'la prensipte anlaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET