• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SELİM KABADAYI GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

14 Kasım 2016 Pazartesi 16:07
Samsun'da Selim Kabadayı Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi  Selim Kabadayı, Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da Gülizar Aslan Yılmaz Spor Kulübü delegesi olarak Güreş Federasyonu seçimlerine katılan Selim Kabadayı, federasyonun yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Samsun'da güreş sporu adına önemli bir görev üstlenen Selim Kabadayı,  Karadeniz bölgesinden Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen tek isim oldu.  Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Selim Kabadayı,  yaptığı açıklamada, "Bu önemli görevin öncelikle Samsun şehrimize ve Karadeniz bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Yaşar Doğu gibi önemli bir ismi güreş sporuna kazandıran Samsunumuzda,  Güreş Federasyonunda hem Samsun'u hemde Karadeniz bölgesini temsil edecek olmamız gerçekten gurur verici. Samsun ve Karadeniz bölgesinde güreş sporunun gelişmesi ve Yaşar Doğu gibi değerlerin ata sporumuza kazandırılması noktasında geçmişten bu yana çabalarımız oldu. Ata sporumuz güreş,  Samsun ve Karadeniz bölgesinde üstlendiğimiz görev ile birlikte artık en üst seviyede temsil edilecektir. Bizleri bu göreve layık gören herkese teşükkürlerimi sunuyorum" dedi. 
 

Öte yandan Güreş Federasyonu Başkanlığına yapılan kongrede ikinci kez Musa Aydın seçildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu boksör İrem Uzun ve Şule Kabadayı'dan büyük başarı

Samsunlu boksör İrem Uzun ve Şule Kabadayı'dan büyük başarı Samsunlu boksör İrem Uzun ve Şule Kabadayı'dan büyük başarı. Samsun Canik Belediyespor Boks Takımı'nın başarılı bayan boksörleri İrem Uzun ve Şule Kabadayı, Fethiye'de düzenlenen şampiyonadan bir altın, bir gümüş madalya ile döndü.

Polis Caner Erkin'i kırmadı, yolu açtı

Polis Caner Erkin'i kırmadı, yolu açtı Polis Caner Erkin'i kırmadı, yolu açtı. Beşiktaşlı Caner Erkin, Akhisar Belediyespor maçı için Vodafone Arena'ya giderken trafiğe takıldı, polislerden ricası sonrasında kapatılan yoldan geçti.

Samsunspor Bu Aşkın Kahramanı Sensin formaları Doğu ve Güneydoğu'dan sipariş ediliyor

Samsunspor Bu Aşkın Kahramanı Sensin formaları Doğu ve Güneydoğu'dan sipariş ediliyor Samsunspor Bu Aşkın Kahramanı Sensin formaları Doğu ve Güneydoğu'dan sipariş ediliyor. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Bu Aşkın Kahramanı Sensin Samsunspor kampanyasındaki forma siparişlerinin çoğunun Doğu ve Güneydoğu illerinden geldiğini söyledi. 

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den Tolga Özkalfa'ya salvo

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den Tolga Özkalfa'ya salvo Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den Tolga Özkalfa'ya salvo. Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Mersin İdmanyurdu maçında verdiği penaltı kararı ile tartışılan hakem Tolga Özkalfa ile ilgili açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET