• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS STADI’NDA UTANDIRAN GÖRÜNTÜ

Samsunspor’un maçlarını oynadığı 19 Mayıs Stadı’ndaki görüntü, görenlerin tepkilerini çekiyor. Protokol tribününde bulunan koltukların üzerini kaplayan pislik, dikkatlerden kaçmazken çatının hemen altında bulanan izolasyon malzemelerinin de döküldüğü göründü

06 Ağustos 2016 Cumartesi 10:50
Samsun 19 Mayıs Stadı’nda utandıran görüntü

Samsunspor’un, bir zamanlar tarih yazdığı 19 Mayıs Stadı’nın görüntüsü tepki çekiyor. Kulüpte personellerin teker teker işten ayrılmasının ardından stat da bakımsız kaldı. Protokol tribünde bulunan koltukların üzeri pislikten kapkara olmuş durumda. Protokol tribünün yanlarından bulanan VİP tribünlerindeki koltukların ise görüntüsü trajikomik bir durumda. Yine hemen protokol tribününde üstünde bulanan asma odaların da tavanlarındaki izolasyon malzemeleri de dökülmeye başlamış.

 

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERİYOR

Tekkeköy’de yapımı devam eden yeni stadın, 19 Mayıs Stadı’nın bakımsız kalmasında büyük pay sahibi olduğu düşünülüyor. Çünkü yeni sezonda maçların orada oynanmaması gündemde. Ancak, yeni stadın yeni sezona yetişmesi ise zor görünüyor. Bu nedenle kırmızı-beyazlılar, 2016-2017 sezonunu 19 Mayıs Stadı’nda geçirebilir. Her noktasında ayrı ayrı hatıralar olan 19 Mayıs Stadı’nın durumuna ise taraftarlar büyük tepki gösteriyor.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Helallik isteyen Hakan Şükür'e GS'den cevap: Parana ihtiyacımız yok

Helallik isteyen Hakan Şükür'e GS'den cevap: Parana ihtiyacımız yok Helallik isteyen Hakan Şükür'e GS'den cevap: Parana ihtiyacımız yok.Galatasaray, Hakan Şükür'ün aidat ödeme isteğine "Galatasaray'ın senin parana ihtiyacı yok. Helallik istiyorsan, git bir yere bağış yap." karşılığını verdi.

Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti

Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti. Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, FETÖ'cü Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüpten ihraç edilmesinin ardından istifa etti.

FETÖ'cü Hakan Şükür canlı yayın bağlanmak istedi

FETÖ'cü Hakan Şükür canlı yayın bağlanmak istedi FETÖ'cü Hakan Şükür canlı yayın bağlanmak istedi. Beyaz Futbol moderatörü Ertem Şener, ''Hakan Şükür canlı yayına bağlanmak istiyormuş. Burası ne Almanya ne de Hollanda, buraya hainler bağlanamaz' dedi.

Ertem Şener, Hakan Şükür'e fena salladı: Buraya hainler bağlanamıyor

Ertem Şener, Hakan Şükür'e fena salladı: Buraya hainler bağlanamıyor Ertem Şener, Hakan Şükür'e fena salladı: Buraya hainler bağlanamıyor. Beyaz TV'de ekrana gelen Beyaz Futbol programına telefonla bağlanmak isteyen Hakan Şükür'e Ertem Şener, "Buraya hainler bağlanamıyor" diyerek tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET