• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS STADI’NDA UTANDIRAN GÖRÜNTÜ

Samsunspor’un maçlarını oynadığı 19 Mayıs Stadı’ndaki görüntü, görenlerin tepkilerini çekiyor. Protokol tribününde bulunan koltukların üzerini kaplayan pislik, dikkatlerden kaçmazken çatının hemen altında bulanan izolasyon malzemelerinin de döküldüğü göründü

06 Ağustos 2016 Cumartesi 10:50
Samsun 19 Mayıs Stadı’nda utandıran görüntü

Samsunspor’un, bir zamanlar tarih yazdığı 19 Mayıs Stadı’nın görüntüsü tepki çekiyor. Kulüpte personellerin teker teker işten ayrılmasının ardından stat da bakımsız kaldı. Protokol tribünde bulunan koltukların üzeri pislikten kapkara olmuş durumda. Protokol tribünün yanlarından bulanan VİP tribünlerindeki koltukların ise görüntüsü trajikomik bir durumda. Yine hemen protokol tribününde üstünde bulanan asma odaların da tavanlarındaki izolasyon malzemeleri de dökülmeye başlamış.

 

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERİYOR

Tekkeköy’de yapımı devam eden yeni stadın, 19 Mayıs Stadı’nın bakımsız kalmasında büyük pay sahibi olduğu düşünülüyor. Çünkü yeni sezonda maçların orada oynanmaması gündemde. Ancak, yeni stadın yeni sezona yetişmesi ise zor görünüyor. Bu nedenle kırmızı-beyazlılar, 2016-2017 sezonunu 19 Mayıs Stadı’nda geçirebilir. Her noktasında ayrı ayrı hatıralar olan 19 Mayıs Stadı’nın durumuna ise taraftarlar büyük tepki gösteriyor.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Fabio Bilica eşine nafaka borcunu ödemediği için tutuklandı

Fabio Bilica eşine nafaka borcunu ödemediği için tutuklandı Fabio Bilica eşine nafaka borcunu ödemediği için tutuklandı. Brezilya basını Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Fabio Bilica eşine olan nafaka borcunu ödemediği için tutuklandığını yazdı.

Futbolcu Fabio Bilica, tutuklandı

Futbolcu Fabio Bilica, tutuklandı Futbolcu Fabio Bilica, tutuklandı! Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Fabio Bilica, nafakasını ödemediği için tutuklandı, daha sonra borcunu ödeyerek serbest kaldı.

Rıdva Dilmen TRT ekranlarına çıkıyor

Rıdva Dilmen TRT ekranlarına çıkıyor Rıdva Dilmen TRT ekranlarına çıkıyor! Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV Spor - TRT anlaşması kapsamında TRT'nin bazı futbol programlarında yorumcu olarak görev yapacak.

Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Püren Altınordu maçını yorumladı

Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Püren Altınordu maçını yorumladı Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Püren Altınordu maçını yorumladı. Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Pürer, TFF 1. Lig'in 8. haftasında Samsun’da oynanan ve 0-0 biten Samsunspor - Altınordu maçını değerlendirdi.

KÖŞE YAZARLARI