• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN, SAMSUNSPOR DENİZLİSPOR MAÇINI TRİBÜNDEN İZLEDİ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunspor Denizlispor maçını tribünden izledi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunpor'un 1-0 üstün ayrıldığı Denizlispor maçını tribünden izledi.

02 Ekim 2016 Pazar 18:50
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunspor Denizlispor maçını tribünden izledi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunspor Denizlispor maçını tribünden izledi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunpor'un 1-0 üstün ayrıldığı Denizlispor maçını tribünden izledi. 

 


Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun 19 Mayıs Stadyumunda bugün oynanan Samsunspor Denizlispor karşılaşmasını şeref tribününden izledi. 


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in de bulunduğu protokol üyeleri ile birlikte maçı izleyen Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunspor'un atakları karşısında adeta yerinde duramadı.  

 

 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunspor'un Denizlispor karşısında ilk yarıda attığı golü de büyük bir sevinç ile karşıladı. Samsun Valisi İbrahim  Şahin, Samsunspor'un golü sonrası tribünden ayağa fırlayarak taraftarlarla birlikte gol sevincini yaşadı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvası sona erdi

Samsun'da Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvası sona erdi Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş.(BOTAŞ) Çarşamba Şube Müdürlüğü koordinasyonunda ve SAMGAZ’ın ev sahipliğinde düzenlenen "Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvası" sona erdi. 

Samsunspor'un eski teknik direktörü Mehmet Ali Çınar'ın annesi toprağa verildi

Samsunspor'un eski teknik direktörü Mehmet Ali Çınar'ın annesi toprağa verildi Samsunspor'un eski teknik direktörü Mehmet Ali Çınar'ın annesi Mevlüde Çınar toprağa verildi! Samsunspor'un eski teknik direktörlerinden Mehmet Ali Çınar'ın annesi Mevlüde Çınar(88) son yolculuğuna uğurlandı.

Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor

Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor Mesut Özil ve Ronaldo vergi kaçakçılığından suçlanıyor! Cristiano Ronaldo, Mesut Özil ve Jose Mourinho, vergi cenneti olarak bilinen Virjin Adaları'nda kayıtlı şirketler üzerinden vergi kaçırmış. Ronaldo toplamda 150 milyon Euro vergi kaçırmış.

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama

Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama Bakan Çağatay Kılıç'tan, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili önemli açıklama. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yarın oynanacak derbi mücadelesinin dostça ve centilmence geçmesini dileyerek her iki takıma da başarılar diledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET