• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN SPOR YAPTI, MASA TENİSİ OYNADI

Samsun Valisi İbrahim Şahin spor yaptı, masa tenisi oynadı! Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda spor yapan gençlerle bir araya gelerek, beraber spor yaptı.

01 Aralık 2016 Perşembe 11:16
Samsun Valisi İbrahim Şahin spor yaptı, masa tenisi oynadı

Samsun Valisi İbrahim Ş, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda taekvondo, eskrim, güreş, boks ve halter antrenmanı yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları ile görüşüp, antrenörlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Vali İbrahim Şahin her yaşta spor yapmanın önemine dikkat çekerek,  “Samsun, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç önderliğinde tam bir spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizler de Samsun’lu gençlerimizin sportif alanda başarılı olmaları ve hem şehrimizi, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yaptığım gözlemlerimde pırıl, pırıl gençlerimizin çeşitli branşlarda sporla iç içe olduklarını gördüm. Şahsım olarak bundan büyük mutluluk duydum. İnşallah Gençlik ve Spor Bakanımızın çabaları ile Samsun’da spor yapan birey sayısını en üst seviyeye çıkartacağız,'' dedi.

 

Vali İbrahim ahin, daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Erkan Özcan ile masa tenisi oynadı. Ardından da değişik branşlarda spor yapan genç sporcularla beraber spor yaptı.    

 

Ziyarete ayrıca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’ta katıldı.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'den çok önemli açıklamalar. amsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü çok önemli açıklamalarda bulunarak “Devre arasında 10 oyuncu geldi. Bu kadar büyük bir değişim gösteren takımın kısa sürede her şeyi halletmesi beklenemez” dedi.

Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı

Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı Samsunspor'un yas günü: Samsunspor 20 Ocak kazasında ölenleri andı. Samsunspor Kulübü, 20 Ocak 1989 yılında yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden teknik adam, futbolcular ve personelleri için Asri Mezarlıkta anma töreni düzenlendi

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı

Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı Samsun Vezirköprü'de öğrenciler, 20 Ocak 1989 kara günü unutmadı. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi, Samsunspor’un yaşadığı elim kazayı unutmadı.

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak. Samsunspor, Adana Demirspor maçı öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Samsunspor'un Adana Demirspor maçına yeni transferleri ile çıkması bekleniyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET