• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN SPOR YAPTI, MASA TENİSİ OYNADI

Samsun Valisi İbrahim Şahin spor yaptı, masa tenisi oynadı! Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda spor yapan gençlerle bir araya gelerek, beraber spor yaptı.

01 Aralık 2016 Perşembe 11:16
Samsun Valisi İbrahim Şahin spor yaptı, masa tenisi oynadı

Samsun Valisi İbrahim Ş, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda taekvondo, eskrim, güreş, boks ve halter antrenmanı yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları ile görüşüp, antrenörlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Vali İbrahim Şahin her yaşta spor yapmanın önemine dikkat çekerek,  “Samsun, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç önderliğinde tam bir spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizler de Samsun’lu gençlerimizin sportif alanda başarılı olmaları ve hem şehrimizi, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yaptığım gözlemlerimde pırıl, pırıl gençlerimizin çeşitli branşlarda sporla iç içe olduklarını gördüm. Şahsım olarak bundan büyük mutluluk duydum. İnşallah Gençlik ve Spor Bakanımızın çabaları ile Samsun’da spor yapan birey sayısını en üst seviyeye çıkartacağız,'' dedi.

 

Vali İbrahim ahin, daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Erkan Özcan ile masa tenisi oynadı. Ardından da değişik branşlarda spor yapan genç sporcularla beraber spor yaptı.    

 

Ziyarete ayrıca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’ta katıldı.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti

Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti. Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, FETÖ'cü Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüpten ihraç edilmesinin ardından istifa etti.

FETÖ'cü Hakan Şükür canlı yayın bağlanmak istedi

FETÖ'cü Hakan Şükür canlı yayın bağlanmak istedi FETÖ'cü Hakan Şükür canlı yayın bağlanmak istedi. Beyaz Futbol moderatörü Ertem Şener, ''Hakan Şükür canlı yayına bağlanmak istiyormuş. Burası ne Almanya ne de Hollanda, buraya hainler bağlanamaz' dedi.

Ertem Şener, Hakan Şükür'e fena salladı: Buraya hainler bağlanamıyor

Ertem Şener, Hakan Şükür'e fena salladı: Buraya hainler bağlanamıyor Ertem Şener, Hakan Şükür'e fena salladı: Buraya hainler bağlanamıyor. Beyaz TV'de ekrana gelen Beyaz Futbol programına telefonla bağlanmak isteyen Hakan Şükür'e Ertem Şener, "Buraya hainler bağlanamıyor" diyerek tepki gösterdi.

Tanju Çolak'tan Galatasaray'a Hakan Şükür ve Arif Erdem tepkisi

Tanju Çolak'tan Galatasaray'a Hakan Şükür ve Arif Erdem tepkisi Tanju Çolak'tan Galatasaray'a Hakan Şükür ve Arif Erdem tepkisi. Tanju Çolak, FETÖ'cü Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç etmeyen Galatasaray'a tepki geldi. Tanju Çolak, "Galatasaraylılığımı askıya aldım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET