• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN SPOR YAPTI, MASA TENİSİ OYNADI

Samsun Valisi İbrahim Şahin spor yaptı, masa tenisi oynadı! Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda spor yapan gençlerle bir araya gelerek, beraber spor yaptı.

01 Aralık 2016 Perşembe 11:16
Samsun Valisi İbrahim Şahin spor yaptı, masa tenisi oynadı

Samsun Valisi İbrahim Ş, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda taekvondo, eskrim, güreş, boks ve halter antrenmanı yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları ile görüşüp, antrenörlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Vali İbrahim Şahin her yaşta spor yapmanın önemine dikkat çekerek,  “Samsun, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç önderliğinde tam bir spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizler de Samsun’lu gençlerimizin sportif alanda başarılı olmaları ve hem şehrimizi, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yaptığım gözlemlerimde pırıl, pırıl gençlerimizin çeşitli branşlarda sporla iç içe olduklarını gördüm. Şahsım olarak bundan büyük mutluluk duydum. İnşallah Gençlik ve Spor Bakanımızın çabaları ile Samsun’da spor yapan birey sayısını en üst seviyeye çıkartacağız,'' dedi.

 

Vali İbrahim ahin, daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Erkan Özcan ile masa tenisi oynadı. Ardından da değişik branşlarda spor yapan genç sporcularla beraber spor yaptı.    

 

Ziyarete ayrıca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’ta katıldı.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Dinamo Kiev - Beşiktaş maçını yöneten Hakem Thomson için karar verildi

Dinamo Kiev - Beşiktaş maçını yöneten Hakem Thomson için karar verildi Dinamo Kiev - Beşiktaş maçını yöneten Hakem Thomson için karar verildi! UEFA, "Elit Hakemler" kategorisinde yer alan Dinamo Kiev - Beşiktaş maçı hakemi Craig Thomson'ın klasmanını değiştirmedi.

FETÖ'den aranan hakem, İzmir'e maçta yakalandı

FETÖ'den aranan hakem, İzmir'e maçta yakalandı FETÖ'den aranan hakem, İzmir'e maçta yakalandı! FETÖ soruşturmasında hakkında gözaltı kararı bulunan ve Bylock kullanıcısı olduğu belirlenen hakem S.G., İzmir'de yönettiği maçta gözaltına alındı.

Şampiyonlar Ligi ile ilgili flaş değişiklik

Şampiyonlar Ligi ile ilgili flaş değişiklik Şampiyonlar Ligi ile ilgili flaş değişiklik! UEFA, Şampiyonlar Ligi saatlerinde değişikliğine gitti. Yeni sistemde 8 maç aynı saatte yayınlanmayacak. Artık 2 maç TSİ 21.00'de, 6 maç 23.00'te oynanacak.

Samsun'da Suriyeli mülteciler için Yeşil Sahada Barış için Kardeşlik Turnuvası düzenlenecek

Samsun'da Suriyeli mülteciler için Yeşil Sahada Barış için Kardeşlik Turnuvası düzenlenecek Samsun'da Suriyeli mülteciler için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Uluslararası Orta Doğu Barış Araştırmaları Merkezi (IMPR) işbirliği ile Yeşil Sahada Barış için Kardeşlik turnuvası düzenlenecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET