• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNSPOR YOK OLMASIN

Samsunspor Yok Olmasın. Samsunspor borçlarından dolayı küme mi düşecek. Samsunspor taraftarı Twitter'de başlattığı  #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile gündem oldu. 

05 Ağustos 2016 Cuma 18:00
Samsunspor Yok Olmasın

Samsunspor Yok Olmasın. Samsunspor borçlarından dolayı küme mi düşecek. Samsunspor taraftarı Twitter'de başlattığı #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile gündem oldu.


Samsunspor taraftarı Twitter'de başlattığı  #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile gündem oldu. 

 

Samsunspor taraftarı Twitter'da başlattığı  #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile kulübün küme düşme riski ile karşı karşıya olduğunu ve takıma sahip çıkılması gerektiğini belirten mesajları ile gündem oldu. 

 

Samsunspor taraftarının başlattığı #SamsunsporYokOlmasın hashtagi kısa sürede hızla yayılırken, Bursaspor.com'dan da kırmızı beyazlı taraftarlara destek geldi. 

 

Samsunspor taraftarları Twitter'de gündem olan #SamsunsporYokOlmasın mesajları şöyle

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak

Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak Samsunspor Adana Demirspor maçına yeni transferleriyle çıkacak. Samsunspor, Adana Demirspor maçı öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Samsunspor'un Adana Demirspor maçına yeni transferleri ile çıkması bekleniyor.

Samsunspor 51. Yıl şerefine piyango çekilişi düzenliyor

Samsunspor 51. Yıl şerefine piyango çekilişi düzenliyor Samsunspor 51. Yıl şerefine piyango çekilişi düzenliyor. Samsunspor, kulübe ek gelir sağlamak için içerisinde toplam 131 bin TL değerinde 2 aracın bulunduğu piyango çekilişi düzenledi. 

Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti

Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Supersport Şampiyonu Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nu kabul etti.

Fuat Köktaş: 20 Ocak 1989 futbol şehitlerini dualarla anıyoruz

Fuat Köktaş: 20 Ocak 1989 futbol şehitlerini dualarla anıyoruz AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989 tarihinde Malatyaspor deplasmanına giderken geçirdiği kazada hayatını kaybedenleri saygı, rahmet ve dualarla andıklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET