• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNSPOR YOK OLMASIN

Samsunspor Yok Olmasın. Samsunspor borçlarından dolayı küme mi düşecek. Samsunspor taraftarı Twitter'de başlattığı  #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile gündem oldu. 

05 Ağustos 2016 Cuma 18:00
Samsunspor Yok Olmasın

Samsunspor Yok Olmasın. Samsunspor borçlarından dolayı küme mi düşecek. Samsunspor taraftarı Twitter'de başlattığı #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile gündem oldu.


Samsunspor taraftarı Twitter'de başlattığı  #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile gündem oldu. 

 

Samsunspor taraftarı Twitter'da başlattığı  #SamsunsporYokOlmasın hashtag ile kulübün küme düşme riski ile karşı karşıya olduğunu ve takıma sahip çıkılması gerektiğini belirten mesajları ile gündem oldu. 

 

Samsunspor taraftarının başlattığı #SamsunsporYokOlmasın hashtagi kısa sürede hızla yayılırken, Bursaspor.com'dan da kırmızı beyazlı taraftarlara destek geldi. 

 

Samsunspor taraftarları Twitter'de gündem olan #SamsunsporYokOlmasın mesajları şöyle

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fabio Bilica eşine nafaka borcunu ödemediği için tutuklandı

Fabio Bilica eşine nafaka borcunu ödemediği için tutuklandı Fabio Bilica eşine nafaka borcunu ödemediği için tutuklandı. Brezilya basını Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Fabio Bilica eşine olan nafaka borcunu ödemediği için tutuklandığını yazdı.

Futbolcu Fabio Bilica, tutuklandı

Futbolcu Fabio Bilica, tutuklandı Futbolcu Fabio Bilica, tutuklandı! Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Fabio Bilica, nafakasını ödemediği için tutuklandı, daha sonra borcunu ödeyerek serbest kaldı.

Rıdva Dilmen TRT ekranlarına çıkıyor

Rıdva Dilmen TRT ekranlarına çıkıyor Rıdva Dilmen TRT ekranlarına çıkıyor! Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV Spor - TRT anlaşması kapsamında TRT'nin bazı futbol programlarında yorumcu olarak görev yapacak.

Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Püren Altınordu maçını yorumladı

Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Püren Altınordu maçını yorumladı Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Püren Altınordu maçını yorumladı. Samsunspor Yardımcı Antrenörü İlker Pürer, TFF 1. Lig'in 8. haftasında Samsun’da oynanan ve 0-0 biten Samsunspor - Altınordu maçını değerlendirdi.

KÖŞE YAZARLARI