• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNSPOR YÖNETİCİSİ FAZIL ABDİK, GAZETE GERÇEK SPOR MÜDÜRÜ FATİH TUTAR'A SALDIRDI

Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı. Samsunspor Kulübü yöneticisi Fazıl Abdik, Nuri Asan Tesislerinde Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar sözle ve fiziki saldırıda bulundu.  

13 Ekim 2016 Perşembe 18:11
Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı

Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Nuri Asan Tesislerinde Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı.


Samsunspor Kulübü yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar sözle ve fiziki saldırıda bulundu.  


Samsunspor idmanı için bugün Nuri Asan Tesislerine giden Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar biran da Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik'in saldırısan maruz kaldı. Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'ı kolundan çekiştiren ve Nuri Asan Tesislerinden çıkartmaya çalışan Fazlı Abdik'in kendisi hakkında yapılan bir haber nedeniyle Fatih Tutar'a tepki gösterdiği öğrenildi. 

 

Samsunspor Yöneticisi Fazıl Abdik'in iki hafta önce yönetimden istifa ettiğine dair bir haber yayınlayan Fatih Tutar'a Nuri Asan Tesislerinde bu nedenle saldırdığı öğrenildi. Samsunspor Yöneticisi Fazlı Abdik'in istifa haberinin doğru olduğu da öğrenilirken, Nuri Asan Tesislerinde beklemediği bir saldırı ile karşılaşan Fatih Tutar olay ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

 

Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a fiziki ve sözlü saldırıda bulunan Fazıl Abdik ise daha öncede Samsunspor taraftarını Nuri Asan Tesislerinden kovmuştu. 

 

 

SAMSUN ONDOKUZ MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİNDEN KINAMA

 

Öte yandan Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan'da spor müdürü Fatih Tutar'a yapılan saldırı olayını kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan olayla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Samsunspor hepimizin ortak payesi. Tüm samsun halkının istediği tek ortak değer Samsunspor’un hakettiği yerlerde yani süper ligde olması. Bu uğurda bir çok bedeller ödenmesine rağmen san ki Samsunspor kendi şirketiymiş gibi davranan yöneticilerin tutum ve davranışları bizleri üzmektedir. İçerisinde bulunduğu maddi sorun ve sıkıntılarla uğraşan kulübümüz birde kendi içerimizde yaşanan sorunlararla enerjisini tüketmemelidir. Samsunspor idmanı için bugün Nuri Asan Tesislerine giden Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar biran da Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik'in saldırısan maruz kalmıştır. Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'ı kolundan çekiştiren ve Nuri Asan Tesislerinden çıkartmaya çalışan Fazlı Abdik'in kendisi hakkında yapılan bir haber nedeniyle Fatih Tutar'a tepki gösterdiğini üzülerek üğrenmiş bulunmaktayız. Görevi sadece halkın haber alma özgürlüğü adına gece demeden gündüz demeden çalışan meslektaşımıza karşı takınılmış olan bu tavrı kınıyoruz. Meslektaşımızın bu konu ile ilgili savcılığa yapmış olduğu suç duyrusunun ve meslektaşımızın bundan sonraki idmalarda karşılaşabileceği durumların takipcisi olacağımızı kamu oyuna saygıyla duyururuz."

Kaynak: Samsun Kent Haber

Ayak takımı abdılk

Fatıh can
13 Ekim 2016 Perşembe 18:58

Galıp Ozturk gelıyo az kaldı bakalım o kapıdan ıcerı bır daha gorebılecekmısınız ayakcı Fazlı abdık

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Aziz Yıldırım'a, Süleyman Demirel'in zırhlı aracı verildi

Aziz Yıldırım'a, Süleyman Demirel'in zırhlı aracı verildi Aziz Yıldırım'a, Süleyman Demirel'in zırhlı aracı verildi. Emniyetin tedbirli olması konusunda uyardığı Aziz Yıldırım'a iki yıl önce vefat eden 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in zırhlı aracı tahsis edildi.

Elvan Abeylegesse ve Gamze Bulut'a doping depremi: Madalyaları geri alındı

Elvan Abeylegesse ve Gamze Bulut'a doping depremi: Madalyaları geri alındı Elvan Abeylegesse ve Gamze Bulut'a doping depremi: Madalyaları geri alındı. Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği, Elvan Abeylegesse ve Gamze Bulut'a doping cezası verdi, madalyalarını geri aldı.

Helallik isteyen Hakan Şükür'e GS'den cevap: Parana ihtiyacımız yok

Helallik isteyen Hakan Şükür'e GS'den cevap: Parana ihtiyacımız yok Helallik isteyen Hakan Şükür'e GS'den cevap: Parana ihtiyacımız yok.Galatasaray, Hakan Şükür'ün aidat ödeme isteğine "Galatasaray'ın senin parana ihtiyacı yok. Helallik istiyorsan, git bir yere bağış yap." karşılığını verdi.

Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti

Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, istifa etti. Galatasaray Sicil Kurulu üyesi Mesut Karaarslan, FETÖ'cü Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüpten ihraç edilmesinin ardından istifa etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET