• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNSPOR YÖNETİCİSİ FAZIL ABDİK, GAZETE GERÇEK SPOR MÜDÜRÜ FATİH TUTAR'A SALDIRDI

Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı. Samsunspor Kulübü yöneticisi Fazıl Abdik, Nuri Asan Tesislerinde Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar sözle ve fiziki saldırıda bulundu.  

13 Ekim 2016 Perşembe 18:11
Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı

Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Nuri Asan Tesislerinde Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı.


Samsunspor Kulübü yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar sözle ve fiziki saldırıda bulundu.  


Samsunspor idmanı için bugün Nuri Asan Tesislerine giden Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar biran da Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik'in saldırısan maruz kaldı. Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'ı kolundan çekiştiren ve Nuri Asan Tesislerinden çıkartmaya çalışan Fazlı Abdik'in kendisi hakkında yapılan bir haber nedeniyle Fatih Tutar'a tepki gösterdiği öğrenildi. 

 

Samsunspor Yöneticisi Fazıl Abdik'in iki hafta önce yönetimden istifa ettiğine dair bir haber yayınlayan Fatih Tutar'a Nuri Asan Tesislerinde bu nedenle saldırdığı öğrenildi. Samsunspor Yöneticisi Fazlı Abdik'in istifa haberinin doğru olduğu da öğrenilirken, Nuri Asan Tesislerinde beklemediği bir saldırı ile karşılaşan Fatih Tutar olay ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

 

Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a fiziki ve sözlü saldırıda bulunan Fazıl Abdik ise daha öncede Samsunspor taraftarını Nuri Asan Tesislerinden kovmuştu. 

 

 

SAMSUN ONDOKUZ MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİNDEN KINAMA

 

Öte yandan Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan'da spor müdürü Fatih Tutar'a yapılan saldırı olayını kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan olayla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Samsunspor hepimizin ortak payesi. Tüm samsun halkının istediği tek ortak değer Samsunspor’un hakettiği yerlerde yani süper ligde olması. Bu uğurda bir çok bedeller ödenmesine rağmen san ki Samsunspor kendi şirketiymiş gibi davranan yöneticilerin tutum ve davranışları bizleri üzmektedir. İçerisinde bulunduğu maddi sorun ve sıkıntılarla uğraşan kulübümüz birde kendi içerimizde yaşanan sorunlararla enerjisini tüketmemelidir. Samsunspor idmanı için bugün Nuri Asan Tesislerine giden Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar biran da Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik'in saldırısan maruz kalmıştır. Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'ı kolundan çekiştiren ve Nuri Asan Tesislerinden çıkartmaya çalışan Fazlı Abdik'in kendisi hakkında yapılan bir haber nedeniyle Fatih Tutar'a tepki gösterdiğini üzülerek üğrenmiş bulunmaktayız. Görevi sadece halkın haber alma özgürlüğü adına gece demeden gündüz demeden çalışan meslektaşımıza karşı takınılmış olan bu tavrı kınıyoruz. Meslektaşımızın bu konu ile ilgili savcılığa yapmış olduğu suç duyrusunun ve meslektaşımızın bundan sonraki idmalarda karşılaşabileceği durumların takipcisi olacağımızı kamu oyuna saygıyla duyururuz."

Kaynak: Samsun Kent Haber

Ayak takımı abdılk

Fatıh can
13 Ekim 2016 Perşembe 18:58

Galıp Ozturk gelıyo az kaldı bakalım o kapıdan ıcerı bır daha gorebılecekmısınız ayakcı Fazlı abdık

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Dinamo Kiev - Beşiktaş maçını yöneten Hakem Thomson için karar verildi

Dinamo Kiev - Beşiktaş maçını yöneten Hakem Thomson için karar verildi Dinamo Kiev - Beşiktaş maçını yöneten Hakem Thomson için karar verildi! UEFA, "Elit Hakemler" kategorisinde yer alan Dinamo Kiev - Beşiktaş maçı hakemi Craig Thomson'ın klasmanını değiştirmedi.

FETÖ'den aranan hakem, İzmir'e maçta yakalandı

FETÖ'den aranan hakem, İzmir'e maçta yakalandı FETÖ'den aranan hakem, İzmir'e maçta yakalandı! FETÖ soruşturmasında hakkında gözaltı kararı bulunan ve Bylock kullanıcısı olduğu belirlenen hakem S.G., İzmir'de yönettiği maçta gözaltına alındı.

Şampiyonlar Ligi ile ilgili flaş değişiklik

Şampiyonlar Ligi ile ilgili flaş değişiklik Şampiyonlar Ligi ile ilgili flaş değişiklik! UEFA, Şampiyonlar Ligi saatlerinde değişikliğine gitti. Yeni sistemde 8 maç aynı saatte yayınlanmayacak. Artık 2 maç TSİ 21.00'de, 6 maç 23.00'te oynanacak.

Samsun'da Suriyeli mülteciler için Yeşil Sahada Barış için Kardeşlik Turnuvası düzenlenecek

Samsun'da Suriyeli mülteciler için Yeşil Sahada Barış için Kardeşlik Turnuvası düzenlenecek Samsun'da Suriyeli mülteciler için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Uluslararası Orta Doğu Barış Araştırmaları Merkezi (IMPR) işbirliği ile Yeşil Sahada Barış için Kardeşlik turnuvası düzenlenecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET