• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNSPOR YÖNETİCİSİ FAZIL ABDİK, GAZETE GERÇEK SPOR MÜDÜRÜ FATİH TUTAR'A SALDIRDI

Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı. Samsunspor Kulübü yöneticisi Fazıl Abdik, Nuri Asan Tesislerinde Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar sözle ve fiziki saldırıda bulundu.  

13 Ekim 2016 Perşembe 18:11
Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı

Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Nuri Asan Tesislerinde Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a saldırdı.


Samsunspor Kulübü yöneticisi Fazıl Abdik, Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar sözle ve fiziki saldırıda bulundu.  


Samsunspor idmanı için bugün Nuri Asan Tesislerine giden Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar biran da Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik'in saldırısan maruz kaldı. Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'ı kolundan çekiştiren ve Nuri Asan Tesislerinden çıkartmaya çalışan Fazlı Abdik'in kendisi hakkında yapılan bir haber nedeniyle Fatih Tutar'a tepki gösterdiği öğrenildi. 

 

Samsunspor Yöneticisi Fazıl Abdik'in iki hafta önce yönetimden istifa ettiğine dair bir haber yayınlayan Fatih Tutar'a Nuri Asan Tesislerinde bu nedenle saldırdığı öğrenildi. Samsunspor Yöneticisi Fazlı Abdik'in istifa haberinin doğru olduğu da öğrenilirken, Nuri Asan Tesislerinde beklemediği bir saldırı ile karşılaşan Fatih Tutar olay ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

 

Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'a fiziki ve sözlü saldırıda bulunan Fazıl Abdik ise daha öncede Samsunspor taraftarını Nuri Asan Tesislerinden kovmuştu. 

 

 

SAMSUN ONDOKUZ MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİNDEN KINAMA

 

Öte yandan Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan'da spor müdürü Fatih Tutar'a yapılan saldırı olayını kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan olayla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Samsunspor hepimizin ortak payesi. Tüm samsun halkının istediği tek ortak değer Samsunspor’un hakettiği yerlerde yani süper ligde olması. Bu uğurda bir çok bedeller ödenmesine rağmen san ki Samsunspor kendi şirketiymiş gibi davranan yöneticilerin tutum ve davranışları bizleri üzmektedir. İçerisinde bulunduğu maddi sorun ve sıkıntılarla uğraşan kulübümüz birde kendi içerimizde yaşanan sorunlararla enerjisini tüketmemelidir. Samsunspor idmanı için bugün Nuri Asan Tesislerine giden Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar biran da Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik'in saldırısan maruz kalmıştır. Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar'ı kolundan çekiştiren ve Nuri Asan Tesislerinden çıkartmaya çalışan Fazlı Abdik'in kendisi hakkında yapılan bir haber nedeniyle Fatih Tutar'a tepki gösterdiğini üzülerek üğrenmiş bulunmaktayız. Görevi sadece halkın haber alma özgürlüğü adına gece demeden gündüz demeden çalışan meslektaşımıza karşı takınılmış olan bu tavrı kınıyoruz. Meslektaşımızın bu konu ile ilgili savcılığa yapmış olduğu suç duyrusunun ve meslektaşımızın bundan sonraki idmalarda karşılaşabileceği durumların takipcisi olacağımızı kamu oyuna saygıyla duyururuz."

Kaynak: Samsun Kent Haber

Ayak takımı abdılk

Fatıh can
13 Ekim 2016 Perşembe 18:58

Galıp Ozturk gelıyo az kaldı bakalım o kapıdan ıcerı bır daha gorebılecekmısınız ayakcı Fazlı abdık

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Milli tenisçi Çağla Büyükakçay, ilk turda elendi

Milli tenisçi Çağla Büyükakçay, ilk turda elendi Milli tenisçi Çağla Büyükakçay, ilk turda elendi. Fransız rakibi Oceane Dodin’e üç sette kaybeden Çağla Büyükakçay, yılın ilk Grand Slam turnuvası Avustralya Açık’a birinci turda veda etti.

Recep Kara Ordu'da Sumo Güreşi Şampiyonunu nasıl yendiğini Samsun'da anlattı

Recep Kara Ordu'da Sumo Güreşi Şampiyonunu nasıl yendiğini Samsun'da anlattı Recep Kara Ordu'da Sumo Güreşi Şampiyonunu nasıl yendiğini Samsun'da anlattı. Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara, Ordu’da düzenlenen Büyük Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası özel maçında Sumo Güreşi Asya Şampiyonu Kırgız güreşçi Almaz Ergeshov'u nasıl yendiğini Samsun'da açıkladı,

Aytemiz Alanyaspor'da şok: Hüseyin Kalpar istifa etti

Aytemiz Alanyaspor'da şok: Hüseyin Kalpar istifa etti Aytemiz Alanyaspor'da şok: Hüseyin Kalpar istifa etti. Hüseyin Kalpar, Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörlüğü görevinden istifa etti. Aytemiz Alanyaspor yönetimi Hüseyin Kalpar'ın istifasını kabul etti.

Çin'de futbol takımlarını yıkan haber: O kural değişti

Çin'de futbol takımlarını yıkan haber: O kural değişti Çin'de futbol takımlarını yıkan haber: O kural değişti. Çin Ligi'nde eski kuralla sahada 4 yabancı futbolcu yer alabiliyorken bu 3'e düşürüldü. Bu, yüksek paralar kazanan futbolcuların gönderileceği anlamına geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET