• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
iPhone  telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak

iPhone telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak. iPhone olmak üzere ithal telefonların fiyatlarında artış bekleniyor. iPhone 7 Plus 128 GB'ın yeni fiyatı ise, 4750 TL seviyesinde olması bekleniyor.

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak. Avrupa'da fidye yazılım ve online bankacılık saldırılarına maruz kalan ülkeler arasında ilk sırada yer alan Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik tehditler artacak.

Facebook'taki resmileşti paylaşımı tamamen asılsız

Facebook'taki resmileşti paylaşımı tamamen asılsız. Facebook'ta dolaşan "Resmileşti dikkat" "Yarın teslim tarihi" ortalığı karıştırdı.

Vine, 17 Ocak'tan itibaren kapanıyor

Vine, 17 Ocak'tan itibaren kapanıyor. 17 Ocak'tan itibaren artık Vine uygulaması üzerinden videolara erişmek mümkün olmayacak.

ABD'de Türkiye'ye siber saldırı yapıldı

ABD'de Türkiye'ye siber saldırı yapıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, elektrik ve doğal gaza bu yıl zam öngörmediklerini söyleyerek, geçtiğimiz hafta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili ise ''ABD merkezli siber saldırı yapıldı" dedi.

2017 yılında iki kez Ay iki kez Güneş tutulması olacak

2017 yılında iki kez Ay iki kez Güneş tutulması olacak. TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi'nde hazırlanan 2017 Gök Olayları Yıllığı’na göre bu yıl gökyüzü şenlenecek..

Faraday Future'ın elektrikli otomobili FF91 piyasaya ne zaman çıkacak, fiyatı ne kadar olacak

Faraday Future'ın elektrikli otomobili FF91 piyasaya ne zaman çıkacak, fiyatı ne kadar olacak. Faraday Future'ın ilk elektrikli otomobil FF91 CES 2017'de tanıtıldı. Faraday Future FF91 otomobilin teknik özellikleri neler olacak.

İnsan vücudunda yeni bir organ bulundu ama ne işe yaradığı bilinmiyor

İnsan vücudunda yeni bir organ bulundu ama ne işe yaradığı bilinmiyor. İnsan vücudunda yeni bir organ keşfedildi. İnsan vücudunda bulunan yeni organ ile insan organlarının toplam sayısı 79'a yükseldi. Yeni keşfedilen organın karın boşluğunu kapladığı ve her şeyi bir arada tuttuğu açıklandı.

YEDAŞ WhatsApp hattıyla hizmet veriyor

Tedarik kalitesini ve sürekliliğini geliştirmek amacıyla elektrik dağıtım şebekelerinde, teknoloji ve saha yatırımları yapan YEDAŞ, hizmetleri ile ilgili merak edilen bütün bilgilere daha hızlı ve kolay ulaşım sağlamak amacıyla iletişim kanallarını güçlendirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. 

Facebook'a yüklenen videolara telif koruması geliyor

Facebook'a yüklenen videolara telif koruması geliyor. Facebook, aynı YouTube videolarında olduğu gibi artık siteye yüklenecek tüm videoları, telifli müzik eserleri açısından analiz edecek ve telifi korunan şarkılara yer veren videolar sistemden kaldırılacak.

Bakanlıktan şok açıklama: Saldırı altındayız

Bakanlıktan şok açıklama: Saldırı altındayız Bakanlıktan şok açıklama: Saldırı altındayız. Enerji Bakanlığının elektrik üretim ve iletim hatlarını kontrol eden sistemlere yönelik çok sayıda siber sızma girişimini tespit ederek engellediği belirtildi.

Bakanı Arslan müjdeyi verdi: Adil Kullanım Kotası kalkıyor

Bakanı Arslan müjdeyi verdi: Adil Kullanım Kotası kalkıyor Bakanı Arslan müjdeyi verdi: Adil Kullanım Kotası kalkıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Adil Kullanım Kotasının 2018 yılında tamamen kaldırılacağını açıkladı.

İnternette adil kullanım kotası kalkıyor: Adil kullanım kotası ne zaman kalkacak

İnternette adil kullanım kotası kalkıyor: Adil kullanım kotası ne zaman kalkacak İnternette adil kullanım kotası kalkıyor: Adil kullanım kotası ne zaman kalkacak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, adil kullanım kotasının kalkacağı tarih ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Araplar 2016 yılında en çok Takat kelimesini aradı

Araplar 2016 yılında en çok Takat kelimesini aradı Araplar 2016 yılında en çok Takat kelimesini aradı. Arama motoru Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkelere göre arama trendleri listesini açıkladı.

4 dizi sitesi kapatıldı. Yabancı dizi siteleri erişime engellendi

4 dizi sitesi kapatıldı. Yabancı dizi siteleri erişime engellendi 4 dizi sitesi kapatıldı. Yabancı dizi siteleri erişime engellendi. Türkiye'deki diziseverlerce girilen ve popüler olan dört site yargı kararıyla kapatıldı.

Darbeci hainler 2 ayrı WhatsApp grubundan emir aldı

Darbeci hainler 2 ayrı WhatsApp grubundan emir aldı Darbeci hainler 2 ayrı WhatsApp grubundan emir aldı. 2 ayrı WhatsApp grubundan darbe emri verildi, bir kısmı TRT'yi bastı, diğer hainler ise Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri’ni kaçırdı.

2017 yeni yıl Whatsapp mesajları, Yılbaşı SMS mesajları! En güzel 2017 yeni yıl mesajları

2017 yeni yıl Whatsapp mesajları, Yılbaşı SMS mesajları! En güzel 2017 yeni yıl mesajları 2017 yeni yıl Whatsapp mesajları, Yılbaşı SMS mesajları! En güzel 2017 yeni yıl mesajları. Özenle Seçilmiş Birbirinden Güzel Yılbaşı Mesajları, Yeni Yıl Mesajları 2017 sizler için bu haberimizde derledik. Sizde sevdiklerinize, dost ve akrabanıza yeni yıl mesajı göndermek istemez misiniz? İşte Yılbaşı Mesajları Sevgiliye (Yılbaşı Mesajları Komik) ve birbirinden güzel 2017 Yeni Yıl Mesajları...

Twitter 360 derece canlı yayın özelliğini aktif etti

Twitter 360 derece canlı yayın özelliğini aktif etti Twitter 360 derece canlı yayın özelliğini aktif etti. Twitter, 360 derece canlı yayın özelliğini kullanıma açtığını duyurdu.

Japonlar artık telefonla öpüşüyor

Japonlar artık telefonla öpüşüyor Japonlar artık telefonla öpüşüyor. Japon bilimi nsanları 'Kissenger'' cihazıyla telefonda öpüşmeyi mümkün kılan bir teknoloji geliştirdi.

Samsun OMÜ mobil uygulaması (Android-İOS) yenilendi

Samsun OMÜ mobil uygulaması (Android-İOS) yenilendi Samsun OMÜ mobil uygulaması (Android-İOS) yenilendi! Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin(OMÜ) mobil uygulaması yenilendi. Öğrenci, öğretim elemanları ve genel kullanıcılar için hazırlanan uygulama önemli yenilikler içeriyor. 

Saatler geri alınacak mı? Hükümet son noktayı koydu

Saatler geri alınacak mı? Hükümet son noktayı koydu Saatler geri alınacak mı? Hükümet son noktayı koydu. Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, yaz saati uygulamasında değişiklik olmayacağını söyledi.

Telefon kullananlar dikkat: Özel iletişim vergisi'ne zam

Telefon kullananlar dikkat: Özel iletişim vergisi'ne zam Telefon kullananlar dikkat: Özel iletişim vergisi'ne zam. Mobil telefonlar için alınan özel iletişim vergisinin maktu vergi tutarı yükseldi.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Samsun İl Emniyeti'ne talimat: Uber'e ceza kesin

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Samsun İl Emniyeti'ne talimat: Uber'e ceza kesin Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Samsun İl Emniyeti'ne talimat: Uber'e ceza kesin! Emniyet Genel Müdürlüğü, Samsun Emniyet Müdürlüğü'ne akıllı telefon uygulaması üzerinden araç çağırma hizmeti veren ve bir süredir İstanbul’da da faaliyette olan Uber uygulamasına korsan taşımacılık cezası kesilmesi talimatını verdi.

BTK, Türk gençlerden hacker ordusu kuruyor

BTK, Türk gençlerden hacker ordusu kuruyor BTK, Türk gençlerden hacker ordusu kuruyor. Siber saldırılara karşı genç bilişimcilerden oluşan bir ordu kurulması için BTK düğmeye bastı. Ekibe giren genç hacker’lara 6-10 bin lira arasında maaş ödenmesi planlanıyor

Bilim insanları bakterilerle çalışan kağıt pil yapmayı başardı

Bilim insanları bakterilerle çalışan kağıt pil yapmayı başardı Bilim insanları bakterilerle çalışan kağıt pil yapmayı başardı. Araştırmacılar bakterilerin güç kaynağı olarak kullanıldığı, bir sayfa kağıt üzerinde çalışan pil yaptılar.

Yurtdışından getirilen telefonlara bandrol ücreti olacak

Yurtdışından getirilen telefonlara bandrol ücreti olacak Yurtdışından getirilen telefonlara bandrol ücreti olacak! Yurtdışından getirilecek cep telefonu, bilgisayar, televizyon, uydu alıcısı gibi cihazlara alınacak ücretler belirlendi.

Facebook Whatsapp, Youtube ve Twitter'a neden erişim engellendi

Facebook Whatsapp, Youtube ve Twitter'a neden erişim engellendi Facebook Whatsapp, Youtube ve Twitter'a neden erişim engellendi? Facebook, Whatsapp, Twitter, Youtube gibi sosyal medya sitelerine akşam 22:00'den sonra erişim engellendi. İnsanlar en çok bu sorunun cevabını merak etmeye başladı. Sabah saatlerinde Facebook ve Whatsapp'a erişim sağlanırken Youtube ve Twitter'da hala erişim sıkıntısı yaşanıyor.

Facebook'a Twitter'a neden girilmiyor? İnternet ne zaman açılacak

Facebook'a Twitter'a neden girilmiyor? İnternet ne zaman açılacak Facebook'a Twitter'a neden girilmiyor? İnternet ne zaman açılacak. Facebook Twitter Whatsapp neden açılmıyor? (22 Aralık 2016 Facebook Twitter niye giremiyorum) Herkesin merak ettiği soru ise 'İnternet ne zaman açılacak

Facebook Mesenger Grup video özelliği çok beğenildi

Facebook Mesenger Grup video özelliği çok beğenildi Facebook Mesenger Grup video özelliği çok beğenildi! Facebook, Messenger'daki yeni grup video özelliği ile artık aynı anda birden fazla kişiyle görüntülü görüşebilme imkanı sunuyor

Samsun'da internetler neden kesiliyor

Samsun'da internetler neden kesiliyor Samsun'da 2 gündür sık sık internet kesintisi yaşanıyor. Peki Samsun'un İlkadım ve Atakum ilçesinde internetler neden kesiliyor? Samsun'da internetler ne zaman gelecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET