• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAYANLARA ALINABİLECEK AKSESUAR YILBAŞI HEDİYELERİ

Bu güzel yılbaşı hediyesi ile kadınların kalbini kazanabilirsiniz. Kadınlara özel tasarlanmış yılbaşı hediyeleri mutlu edeceği kişileri bekliyor.

22 Aralık 2015 Salı 12:12
Bayanlara Alınabilecek Aksesuar Yılbaşı Hediyeleri

Kadınları mutlu etmek zor görünse de aslında durum sandığınız kadar vahim değil. Sadece onu mutlu edebilecek, değerlere önem vermeniz yeterli olacaktır. Örneğin yılbaşı hediyenizi seçerken kullanabileceği ürünleri tercih edebilirsiniz. İşte sizin için aksesuarlardan hazırlanmış, kullanımı pratik, hediye listesi

 

Heart Hot Packs - Sıcak Kalpler

 

 

Arkadaşınıza kalbiniz kadar sıcak bir hediye vermeye ne dersiniz? Sıcak kalpler, oldukça faydalı bir aksesuar. Özellikle kış aylarında ellerin uygun ısıda kalmasını sağlar. Kullanımı ise oldukça basit, içinde bulunan tuşa bastığınızda ısı yaymaya başlıyor.

Nail Art Stamping Kit - Oje Şekillendirici

 

Kadınlar oje ve oje aksesuarlarına oldukça vakit ayırırlar. Bu ilginç yılbaşı hediyesi bayan arkadaşlarınızı kesinlikle sevindirecektir. Kullanımı oldukça kolay olan bu oje aksesuarı, birbirinden güzel desenler oluşturur.

 

Wind Spin - Saç Dalgalandırma Aparatı

 

Kadınların evden çıkarken en çok zamanı saçlarında yitirir. Siz de eşinizin, arkadaşınızın kısacası hazırlanırken vakit kaybeden tüm tanıdıklarınızı bu durumdan kurtarabilirsiniz. Pratik bir şekilde saçları dalgalandıran, şekil almasını sağlayan aparat, yılbaşının en güzel hediyelerinden.

 

My Name is - İki İsimli Sonsuzluk Kolye

 

En güzel aksesuarlardan birisi de kolyelerdir. Bu özel tasarıma sahip kolye, isimlerinizi ve sonsuzluk işaretini içeriyor. Birlikteliğiniz kadar güzel olan sonsuzluk kolyesi, 42 cm boyundaki zinciri ile birlikte sizleri bekliyor.

Pırlantalı Love Bileklik

Aşkınızı ortaya çıkartacak “love” bileklik, şık tasarımıyla arkadaşınızın beğenisin de kazanacak. Pırlantası da bulunan bileklik, 24 ayar gerçek altınla kaplanmış ve sertifikalanmıştır.

 

Kişiye Özel Bayan Cüzdanı Model 1

 

Kadınlar cüzdanları ve çantaları olmadan asla dışarı çıkmazlar. Dolasıyla bayan arkadaşınıza alabileceğiniz bu cüzdan onu fazlasıyla mutlu edecektir. Çünkü bu cüzdan kişiye özel olarak tasarlanıyor! Üstelik birçok renk seçenekleri de bulunuyor.

Gerçek Dört Yapraklı Yonca Küpeleri

Şans getirdiğine inanılan dört yapraklı yonca, şimdi de küpenizde! Dört Yapraklı Yonca ile eşinizi, sevgilinizi, annenizi ya da arkadaşınızı kısacası tüm bayan tanıdıklarınızı mutlu edeceksiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen küpe, dayanıklıdır ve şık bir tasarıma sahiptir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI