• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BYLOCK NEDİR? BYLOCK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..

20 Eylül 2016 Salı 14:18
byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..


15 Temmuz darbe kalkışması sonrası FETÖ'cü askerler tarafından kullanılan şifreli yazışma uygulaması byLock ile ilgili bir köşe yazısı yazan Hüseyin Kurt, uygulama ile ilgili teknik bilgiler verirken, ilginç detaylarada dikkat çekti.


byLock uygulamasının Ekim 2014 tarihinde appstore'dan kaldırıldığını, android versiyonunun ise Google Play'de bulunmadığına dikkat çeken Hüseyin Kurt, yazdığı köşe yazısında "Yani uygulama açık kaynak kodlu olduğu için orijinal uygulamaya iletilerin bir kopyasını belirli bir merkeze göndermek amaçlı ilaveler yapılarak yeniden derlenmiş ve yayına verilmiş olabilir. Tabi ki bunu kim yaptı sorusunun cevabı “byLock verileri şuan kimde?” sorusunda gizli!.." dedi.

 

İşte Hüseyin Kurt'un byLock ile ilgili yazdığı köşe yazısında uygulama ilgili ilinç tespitleri..

 

HÜSEYİN KURT'UN byLock İLE İLGİLİ KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu

Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu! Saldırgan video paylaşımlarının yanında gösterileceği endişesi ile 250'den fazla şirket Youtube'daki reklamlarını durdurdu. Boykotun maliyetinin 750 milyon doları bulacağı belirtiliyor.

Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak

Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak. Google artık her hafta bedava bir uygulamayı mağazasından ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak. İşte Google'ın kullanıcıları sevindirecek son hamlesinin tüm detayları...

Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8!

Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8! Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8! iPhone 8 fena geliyor; her geçen gün de yeni görüntüler internete düşüyor. İşte hiç görmediğiniz ve tasarımı epey konuşulacak iPhone 8'in o konsept görüntüsü...

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi. Trump yönetimi, 10 uluslararası havalimanından Amerika'ya yapılan uçuşlarda yolcu kabininde elektronik cihaz yasağı getirdi. THY, yasağın İstanbul'da da geçerli olduğunu duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET