• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BYLOCK NEDİR? BYLOCK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..

20 Eylül 2016 Salı 14:18
byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..


15 Temmuz darbe kalkışması sonrası FETÖ'cü askerler tarafından kullanılan şifreli yazışma uygulaması byLock ile ilgili bir köşe yazısı yazan Hüseyin Kurt, uygulama ile ilgili teknik bilgiler verirken, ilginç detaylarada dikkat çekti.


byLock uygulamasının Ekim 2014 tarihinde appstore'dan kaldırıldığını, android versiyonunun ise Google Play'de bulunmadığına dikkat çeken Hüseyin Kurt, yazdığı köşe yazısında "Yani uygulama açık kaynak kodlu olduğu için orijinal uygulamaya iletilerin bir kopyasını belirli bir merkeze göndermek amaçlı ilaveler yapılarak yeniden derlenmiş ve yayına verilmiş olabilir. Tabi ki bunu kim yaptı sorusunun cevabı “byLock verileri şuan kimde?” sorusunda gizli!.." dedi.

 

İşte Hüseyin Kurt'un byLock ile ilgili yazdığı köşe yazısında uygulama ilgili ilinç tespitleri..

 

HÜSEYİN KURT'UN byLock İLE İLGİLİ KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır

iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır. Dolardaki artışla iPhone'ların fiyatları bugün itibariyle zamlandı. Yeni yapılan zamlarla en pahalı iPhone'un fiyatı 5 bin 500 TL'ye dayandı.

iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi

iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi. Bu mesaj iPhone'ların çökmesine neden oluyor. İPhone telefonları kilitleyen ve dokunmatik ekranı kullanılamaz hale getiren emoji mesajından kurtulmanın yöntemi.

iPhone telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak

iPhone  telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak iPhone telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak. iPhone olmak üzere ithal telefonların fiyatlarında artış bekleniyor. iPhone 7 Plus 128 GB'ın yeni fiyatı ise, 4750 TL seviyesinde olması bekleniyor.

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak. Avrupa'da fidye yazılım ve online bankacılık saldırılarına maruz kalan ülkeler arasında ilk sırada yer alan Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik tehditler artacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET