• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BYLOCK NEDİR? BYLOCK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..

20 Eylül 2016 Salı 14:18
byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..


15 Temmuz darbe kalkışması sonrası FETÖ'cü askerler tarafından kullanılan şifreli yazışma uygulaması byLock ile ilgili bir köşe yazısı yazan Hüseyin Kurt, uygulama ile ilgili teknik bilgiler verirken, ilginç detaylarada dikkat çekti.


byLock uygulamasının Ekim 2014 tarihinde appstore'dan kaldırıldığını, android versiyonunun ise Google Play'de bulunmadığına dikkat çeken Hüseyin Kurt, yazdığı köşe yazısında "Yani uygulama açık kaynak kodlu olduğu için orijinal uygulamaya iletilerin bir kopyasını belirli bir merkeze göndermek amaçlı ilaveler yapılarak yeniden derlenmiş ve yayına verilmiş olabilir. Tabi ki bunu kim yaptı sorusunun cevabı “byLock verileri şuan kimde?” sorusunda gizli!.." dedi.

 

İşte Hüseyin Kurt'un byLock ile ilgili yazdığı köşe yazısında uygulama ilgili ilinç tespitleri..

 

HÜSEYİN KURT'UN byLock İLE İLGİLİ KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu

Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu! Fetullahçı Terör Örgütü’nün ’Hava Kuvvetleri imamı’ olan ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından serbest bırakıldıktan sonra kayıplara karışan Adil Öksüz’ün yakalanması için Türk hackerlar da devreye girdi.

THY Samsung Galaxy Note 7'nin uçaklara alınmasını yasakladı

THY Samsung Galaxy Note 7'nin uçaklara alınmasını yasakladı THY Samsung Galaxy Note 7'nin uçaklara alınmasını yasakladı! Samsung Galaxy Note 7 piyasaya çıktıktan sonra bataryalarında yaşanan patlamaların gündeme gelmesi üzerine birçok havayolunun uçaklara alınmasını yasaklamasının ardından, THY de yasakladığını resmi internet sitesinden duyurdu.

Hackerler bir oldu Türkiye'ye saldırıyor

Hackerler bir oldu Türkiye'ye saldırıyor Hackerler bir oldu Türkiye'ye saldırıyor! Türkiye fidye yazılım saldırılarında ABD ve Brezilya’dan sonra dünyada üçüncü, online bankacılık saldırılarında ise Avrupa’da ilk sırada yer aldı.

Türkiye'nin Neil Armstrong'u Halil Kayıkçı 2017'de uzaya çıkacak

Türkiye'nin Neil Armstrong'u Halil Kayıkçı 2017'de uzaya çıkacak Türkiye'nin Neil Armstrong'u Halil Kayıkçı 2017'de uzaya çıkacak. NASA’da 1 haftalık zorlu eğitimin ardından uzaya çıkacak ilk Türk olarak anılan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğrencisi Halil Kayıkçı, uzaya çıkma için gün sayıyor.

KÖŞE YAZARLARI