• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BYLOCK NEDİR? BYLOCK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..

20 Eylül 2016 Salı 14:18
byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..


15 Temmuz darbe kalkışması sonrası FETÖ'cü askerler tarafından kullanılan şifreli yazışma uygulaması byLock ile ilgili bir köşe yazısı yazan Hüseyin Kurt, uygulama ile ilgili teknik bilgiler verirken, ilginç detaylarada dikkat çekti.


byLock uygulamasının Ekim 2014 tarihinde appstore'dan kaldırıldığını, android versiyonunun ise Google Play'de bulunmadığına dikkat çeken Hüseyin Kurt, yazdığı köşe yazısında "Yani uygulama açık kaynak kodlu olduğu için orijinal uygulamaya iletilerin bir kopyasını belirli bir merkeze göndermek amaçlı ilaveler yapılarak yeniden derlenmiş ve yayına verilmiş olabilir. Tabi ki bunu kim yaptı sorusunun cevabı “byLock verileri şuan kimde?” sorusunda gizli!.." dedi.

 

İşte Hüseyin Kurt'un byLock ile ilgili yazdığı köşe yazısında uygulama ilgili ilinç tespitleri..

 

HÜSEYİN KURT'UN byLock İLE İLGİLİ KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

WhatsApp çay isteme hattı kuruldu

WhatsApp çay isteme hattı kuruldu WhatsApp çay isteme hattı kuruldu! Manisa’da eşiyle birlikte çay ocağı işletmeciliği yapan 45 yaşındaki Nafiye Anka, akıllı telefonların vazgeçilmez mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden kurduğu 'çay isteme hattıyla' siparişlerini mobilden almaya başladı. Telsiz ve diyafon sistemine tamamen son veren Anka, teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerektiğini söyledi.

Samsun TEKNOPARK'a üçüncülük ödülü

Samsun TEKNOPARK'a üçüncülük ödülü Samsun TEKNOPARK (Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi), açıklanan Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) Performans Endeksi sonuçlarına göre“Erken Aşama Teknoloji Geliştirme Bölgeleri”kategorisinde üçüncülük ödülünü aldı.

Samsun tramvay ve otobüs seferleri Moovit uygulaması nedir, ne işe yarar

Samsun tramvay ve otobüs seferleri Moovit uygulaması nedir, ne işe yarar Samsun tramvay ve otobüs seferleri Moovit uygulaması nedir, ne işe yarar. Samsun’da hizmet veren Tramvay, Ring Otobüsleri, Özel Halk Otobüsleri sefer saatleri Moovit uygulaması. Moovit uygulaması Google Play Store, AppStore

Türkiye'nin en hızlı hücumbotu savaş yeteneği ile göz dolduruyor

Türkiye'nin en hızlı hücumbotu savaş yeteneği ile göz dolduruyor Türkiye'nin en hızlı hücumbotu savaş yeteneği ile göz dolduruyor! STM’nin daha önce Katar ve Azerbaycan’da tanıttığı yenilikçi yaklaşımla tasarlanan yüksek süratli Hücumbot ‘FAC55’, Pakistan’daki IDEAS 2016 Savunma Fuarı’nda büyük ilgi gördü. Tamamen yerli tasarım hücumbotlar, savaş yeteneği ile göz dolduruyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET