• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BYLOCK NEDİR? BYLOCK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..

20 Eylül 2016 Salı 14:18
byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler

byLock nedir? byLock hakkında bilinmesi gerekenler. 15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gündeme gelen kriptolu yazışma uygulaması byLock nedir. byLock hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler..


15 Temmuz darbe kalkışması sonrası FETÖ'cü askerler tarafından kullanılan şifreli yazışma uygulaması byLock ile ilgili bir köşe yazısı yazan Hüseyin Kurt, uygulama ile ilgili teknik bilgiler verirken, ilginç detaylarada dikkat çekti.


byLock uygulamasının Ekim 2014 tarihinde appstore'dan kaldırıldığını, android versiyonunun ise Google Play'de bulunmadığına dikkat çeken Hüseyin Kurt, yazdığı köşe yazısında "Yani uygulama açık kaynak kodlu olduğu için orijinal uygulamaya iletilerin bir kopyasını belirli bir merkeze göndermek amaçlı ilaveler yapılarak yeniden derlenmiş ve yayına verilmiş olabilir. Tabi ki bunu kim yaptı sorusunun cevabı “byLock verileri şuan kimde?” sorusunda gizli!.." dedi.

 

İşte Hüseyin Kurt'un byLock ile ilgili yazdığı köşe yazısında uygulama ilgili ilinç tespitleri..

 

HÜSEYİN KURT'UN byLock İLE İLGİLİ KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çocukları intihara sürükleyen uçan mavi balinaya polis darbesi

Çocukları intihara sürükleyen uçan mavi balinaya polis darbesi Çocukları intihara sürükleyen uçan mavi balinaya polis darbesi! Ukrayna'da "ölüm grubu", "mavi balina" sosyal medya hesaplarında çocukları intihara teşvik ettiklerinden şüphelenilen iki kişinin gözaltına alındığını açıklandı.

Whatsapp hikaye özelliği nedir: Whatsapp'a hikaye özelliği geldi

Whatsapp hikaye özelliği nedir: Whatsapp'a hikaye özelliği geldi Whatsapp hikaye özelliği nedir: Whatsapp'a hikaye özelliği geldi. Whatsapp hikaye özelliği ne işe yarayacak. Whatsapp hikaye özelliği güncellemesi geldi. Whatsapp hikaye özelliği ile ilgili bilinmesi gerekenler

Dünya'ya benzeyen 7 yeni gezegen keşfedildi

Dünya'ya benzeyen 7 yeni gezegen keşfedildi Dünya'ya benzeyen 7 yeni gezegen keşfedildi. NASA yetkilileri, bir grup uzay bilimci ekibin dünyaya 40 ışık yılı mesafede bir yıldızın yörüngesinde 7 gezegenin bulunduğunu açıkladı.

WhatsApp'a yeni durum güncellemesi geldi: WhatsApp yeni özellik ne

WhatsApp'a yeni durum güncellemesi geldi: WhatsApp yeni özellik ne WhatsApp'a yeni durum güncellemesi geldi: WhatsApp yeni özellik ne. WhatsApp durumlarında bundan böyle Snapchat'te olduğu gibi 24 saatte silinen fotoğraf, video ve GIF'ler yer alacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET