• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FACEBOOK EMNİYET MERKEZİ VE ZORBALIĞI ÖNLEME MERKEZİ NE İŞE YARAR

Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar. Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı. 

25 Ekim 2016 Salı 14:10
Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar

Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar. Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı.

 

Dünyanın en büyük sosyal tanışma ağı Facebook kullanıcılarının güvenliğini arttırmak için Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yeniledi.

 

Yenilenen Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi, kullanıcıların Facebook’un hizmet ve araçlarının kontrolünü ellerinde bulundurmalarını ve böylelikle kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. İnsanların hayatlarındaki önemli anları paylaştığı bir platform olan Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı. 

 

Dünya genelinde 1.7 milyar kullanıcıya ulaşan sosyal medya devi Facebook, platformunu kullanıcılar için daha kontrollü hale getirmek adına yeni önlemler almaya ve mevcut olanları geliştirmeye devam ediyor. Yenilemiş olduğu, Yale Duygusal Zeka Merkezi ile ortak çalışmasının ürünü olan Zorbalığı Önleme Merkezi yardımıyla Facebook, zorbalık kurbanlarına rahatsızlık verici içerikle karşılaştıklarında ne yapmaları gerektiğini belirterek, zorbalığa maruz kalanlara yardım etmek isteyen gençlere, eğitimcilere, anne ve babalara öneriler sunuyor.

 

Facebook kullanıcılarının telefonla ya da web üzerinden erişebildiği güncellenmiş Emniyet Merkezi de artık 50 dilde hizmet verebiliyor. Instagram, geçtiğimiz günlerde intihara eğilimli kullanıcılara yardım etmek amacıyla intihar önleme hizmeti sunmaya başlamıştı. Instagram sahibi Facebook da kullanıcılarının kendilerini daha güvende hissedebileceği bir ortam sunmak adına 60 organizasyon ile birlikte çalışıyor.

 

Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi'ne https://www.facebook.com/safety adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu

Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu! Saldırgan video paylaşımlarının yanında gösterileceği endişesi ile 250'den fazla şirket Youtube'daki reklamlarını durdurdu. Boykotun maliyetinin 750 milyon doları bulacağı belirtiliyor.

Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak

Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak. Google artık her hafta bedava bir uygulamayı mağazasından ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak. İşte Google'ın kullanıcıları sevindirecek son hamlesinin tüm detayları...

Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8!

Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8! Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8! iPhone 8 fena geliyor; her geçen gün de yeni görüntüler internete düşüyor. İşte hiç görmediğiniz ve tasarımı epey konuşulacak iPhone 8'in o konsept görüntüsü...

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi. Trump yönetimi, 10 uluslararası havalimanından Amerika'ya yapılan uçuşlarda yolcu kabininde elektronik cihaz yasağı getirdi. THY, yasağın İstanbul'da da geçerli olduğunu duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET