• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FACEBOOK EMNİYET MERKEZİ VE ZORBALIĞI ÖNLEME MERKEZİ NE İŞE YARAR

Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar. Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı. 

25 Ekim 2016 Salı 14:10
Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar

Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar. Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı.

 

Dünyanın en büyük sosyal tanışma ağı Facebook kullanıcılarının güvenliğini arttırmak için Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yeniledi.

 

Yenilenen Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi, kullanıcıların Facebook’un hizmet ve araçlarının kontrolünü ellerinde bulundurmalarını ve böylelikle kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. İnsanların hayatlarındaki önemli anları paylaştığı bir platform olan Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı. 

 

Dünya genelinde 1.7 milyar kullanıcıya ulaşan sosyal medya devi Facebook, platformunu kullanıcılar için daha kontrollü hale getirmek adına yeni önlemler almaya ve mevcut olanları geliştirmeye devam ediyor. Yenilemiş olduğu, Yale Duygusal Zeka Merkezi ile ortak çalışmasının ürünü olan Zorbalığı Önleme Merkezi yardımıyla Facebook, zorbalık kurbanlarına rahatsızlık verici içerikle karşılaştıklarında ne yapmaları gerektiğini belirterek, zorbalığa maruz kalanlara yardım etmek isteyen gençlere, eğitimcilere, anne ve babalara öneriler sunuyor.

 

Facebook kullanıcılarının telefonla ya da web üzerinden erişebildiği güncellenmiş Emniyet Merkezi de artık 50 dilde hizmet verebiliyor. Instagram, geçtiğimiz günlerde intihara eğilimli kullanıcılara yardım etmek amacıyla intihar önleme hizmeti sunmaya başlamıştı. Instagram sahibi Facebook da kullanıcılarının kendilerini daha güvende hissedebileceği bir ortam sunmak adına 60 organizasyon ile birlikte çalışıyor.

 

Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi'ne https://www.facebook.com/safety adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Facebook'un yeni güncellemesi evlilerin ayrılmasına neden olacak

Facebook'un yeni güncellemesi evlilerin ayrılmasına neden olacak Facebook'un yeni güncellemesi evlilerin ayrılmasına neden olacak. Facebook, özel hayatın gizliliği konusunda tartışma yaratan bir adım atıyor. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, yaptığı açıklamada özel mesajları okuyacak bir yapay zeka üzerinde çalıştıklarını söyledi.Facebook kullanıcıları haberi alır almaz büyük tepki gösterdi

Yeni Nokia 3310'un fiyatı belli oldu

Yeni Nokia 3310'un fiyatı belli oldu Yeni Nokia 3310'un fiyatı belli oldu! Nokia, fenomen cep telefonu 3310'u yeniden geliştiriyor. İlk gelen bilgilere göre yeni Nokia 3310'un fiyatı 150 ila 200 Euro aralığında olacak.

Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jae-yong, tutuklandı

Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jae-yong, tutuklandı Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jae-yong, tutuklandı. Samsung Başkan Yardımcısı ve veliahdı Lee Jae-yong rüşvet suçlamasıyla tutuklandı. Lee Jae-yong, eylül ayında şirketin yönetim kuruluna girmişti.

Nokia 3310 yeniden küllerinden doğacak

Nokia 3310 yeniden küllerinden doğacak Nokia 3310 yeniden küllerinden doğacak. Telefon üretimine devam eden Nokia, MWC 2017 Fuarı için bir sürprize hazırlanıyor. Teknoloji devi, efsane modeli 3310'un güncellenmiş halini hayranlarının beğenisine sunacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET