• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FACEBOOK EMNİYET MERKEZİ VE ZORBALIĞI ÖNLEME MERKEZİ NE İŞE YARAR

Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar. Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı. 

25 Ekim 2016 Salı 14:10
Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar

Facebook Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi ne işe yarar. Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı.

 

Dünyanın en büyük sosyal tanışma ağı Facebook kullanıcılarının güvenliğini arttırmak için Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yeniledi.

 

Yenilenen Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi, kullanıcıların Facebook’un hizmet ve araçlarının kontrolünü ellerinde bulundurmalarını ve böylelikle kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. İnsanların hayatlarındaki önemli anları paylaştığı bir platform olan Facebook, kullanıcılarının güvenliğini önemseyerek Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi’ni yenilediğini açıkladı. 

 

Dünya genelinde 1.7 milyar kullanıcıya ulaşan sosyal medya devi Facebook, platformunu kullanıcılar için daha kontrollü hale getirmek adına yeni önlemler almaya ve mevcut olanları geliştirmeye devam ediyor. Yenilemiş olduğu, Yale Duygusal Zeka Merkezi ile ortak çalışmasının ürünü olan Zorbalığı Önleme Merkezi yardımıyla Facebook, zorbalık kurbanlarına rahatsızlık verici içerikle karşılaştıklarında ne yapmaları gerektiğini belirterek, zorbalığa maruz kalanlara yardım etmek isteyen gençlere, eğitimcilere, anne ve babalara öneriler sunuyor.

 

Facebook kullanıcılarının telefonla ya da web üzerinden erişebildiği güncellenmiş Emniyet Merkezi de artık 50 dilde hizmet verebiliyor. Instagram, geçtiğimiz günlerde intihara eğilimli kullanıcılara yardım etmek amacıyla intihar önleme hizmeti sunmaya başlamıştı. Instagram sahibi Facebook da kullanıcılarının kendilerini daha güvende hissedebileceği bir ortam sunmak adına 60 organizasyon ile birlikte çalışıyor.

 

Emniyet Merkezi ve Zorbalığı Önleme Merkezi'ne https://www.facebook.com/safety adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bakan Arslan'dan 4.5G ihale açıklaması

Bakan Arslan'dan 4.5G ihale açıklaması Bakan Arslan'dan 4.5G ihale açıklaması. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, evrensel hizmet kapsamında bin 500 ilave yerleşim yerine de 4,5G teknolojisini götürmek üzere ihale süreçlerini başlattıklarını açıkladı.

Samsung resmen açıkladı: Bataryalarda yeterli yalıtım önlemi alınmadı

Samsung resmen açıkladı: Bataryalarda yeterli yalıtım önlemi alınmadı Samsung resmen açıkladı: Bataryalarda yeterli yalıtım önlemi alınmadı. Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, sürekli patlayan akıllı telefonu Note 7'yle ilgili nihai soruşturma raporunu ilan etti.

iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır

iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır. Dolardaki artışla iPhone'ların fiyatları bugün itibariyle zamlandı. Yeni yapılan zamlarla en pahalı iPhone'un fiyatı 5 bin 500 TL'ye dayandı.

iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi

iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi. Bu mesaj iPhone'ların çökmesine neden oluyor. İPhone telefonları kilitleyen ve dokunmatik ekranı kullanılamaz hale getiren emoji mesajından kurtulmanın yöntemi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET