• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İPHONE 7 VE İPHONE 7 PLUS VİDEOLU TANITIMI YAPILDI

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus videolu tanıtımı yapıldı. Apple, dün gece gerçekleştirdiği özel etkinliğiyle yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmen tanıttı.

09 Eylül 2016 Cuma 13:04

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus videolu tanıtımı yapıldı. Apple, dün gece gerçekleştirdiği özel etkinliğiyle yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı resmen tanıttı.

 

İki model de tasarım çizgisi olarak radikal değişiklikler barındırmıyor. Öte yandan, stereo hoparlörler, suya ve toza karşı dayanıklılık, A10 Fusion çipset gibi birçok dikkat çekici konu var.

 

 

Apple, bu kez OIS optik görüntü sabitleme özelliğini hem 7 hem de 7 Plus'ta sunuyor. Ama Plus, aynı zamanda Dual kameraya da sahip.

 

Belki de en çok can sıkan konu ise, söylentilerde de bahsedildiği gibi 3.5mm kulaklık girişinin kaldırılması ve kablolu kulaklık için ek bir connector'e ihtiyaç duyulması.
 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak. Avrupa'da fidye yazılım ve online bankacılık saldırılarına maruz kalan ülkeler arasında ilk sırada yer alan Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik tehditler artacak.

Facebook'taki resmileşti paylaşımı tamamen asılsız

Facebook'taki resmileşti paylaşımı tamamen asılsız Facebook'taki resmileşti paylaşımı tamamen asılsız. Facebook'ta dolaşan "Resmileşti dikkat" "Yarın teslim tarihi" ortalığı karıştırdı.

Vine, 17 Ocak'tan itibaren kapanıyor

Vine, 17 Ocak'tan itibaren kapanıyor Vine, 17 Ocak'tan itibaren kapanıyor. 17 Ocak'tan itibaren artık Vine uygulaması üzerinden videolara erişmek mümkün olmayacak.

ABD'de Türkiye'ye siber saldırı yapıldı

ABD'de Türkiye'ye siber saldırı yapıldı ABD'de Türkiye'ye siber saldırı yapıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, elektrik ve doğal gaza bu yıl zam öngörmediklerini söyleyerek, geçtiğimiz hafta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili ise ''ABD merkezli siber saldırı yapıldı" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET