• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İŞ SEYAHATLERİNİZDE HELİKOPTER KİRALAMA AYRICALIĞI

İş dünyasında bazı insanlar çalışma hayatların hızlı olmak zorundadırlar. Bunun içinde trafik ve bilet sıkıntısı yaşamamak için özel jet ve helikopter gibi hava ulaşım araçlarını tercih ederek zamanı verimli şekilde kullanmaya çalışırlar.

15 Şubat 2016 Pazartesi 16:09
İş seyahatlerinizde helikopter kiralama ayrıcalığı

Bazı sektörler vardır ki incelemeniz gereken farklı alanlar vardır, bu alanlara ulaşmak için jet kullanmanız her yerde iniş pisti uygun olmadığı için mümkün değildir.

 

Böylesi bir durumda helikopter kiralama yapacağınız en iyi tercihtir.  Her yanı açık olduğu için daha rahat gözlem yapma imkanına sahip olacağınız helikopter ile doğal ve tarihi güzellikleri de iş yaparken görme fırsatını yakalayacaksınız. Son derece güvenli ve konforlu uçuş imkânının var olduğu  helikopter hizmetinde en uzak ve zorlu mesafelere kiraladığınız helikopter sayesinde ulaşabilecek işlerini kolaylıkla ve güvenle yapabileceksiniz.

 

Helikopter Kiralamada Referans Çözümler

 

Helikopter kiralama konusunda firma tercihi yaparken kesinlikle kurumsal ve referans çözümler sunan işletmeleri tercih etmenizi gerekir. Bu alanda uzun yıllar hava taşımacılığı hizmetinde bulunan Merkür taşımacılığın hizmetlerinden yararlanmak için günün her saati iletişime geçebileceğiniz  internet adresini ziyaret ederek helikopter kiralama başta olmak üzere tüm taşımacılık konusunda merak ettiğiniz sorularının yanıtlarını alabileceksiniz.

 

Modern ve lüks uçuş hizmetinin verildiği bu internet adresinde sizin yapmanız gereken sadece geriye yaslanmak ve uçuş keyfini çıkarmaktır. Esnek ve kişiye özel çözümlerin sunulduğu firmada deneyimli pilotlarla güvenli şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI