• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI TABLET MODELLER

Teknolojik imkânlar gün geçtikçe ilerliyor ve artan özellikler günlük yaşamamızda farklı alanlarda çok daha büyük kolaylıklar ortaya çıkarabiliyor.

15 Şubat 2016 Pazartesi 16:08
Kaliteli ve uygun fiyatlı tablet modeller

Bilgi çağını yaşadığımız şu dönemlerde bilgisayarlar çok önemli olmakta, ancak sabit masa üstü modellerinden çok çok daha pratik taşınma imkânları sunan tabletler daha fazla talep görüyor. İster bireysel, isterseniz de kurumsal kullanımlarınız için farklı özelliklerde modeller tercih edebilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özellikler tercih ettiğinizde çok daha faydalı ürün kullanımları elde edebilirsiniz.

 

Bu alanda en popüler markalar Apple ve Samsung olmakta, bunun yanında ise Hometech, Polypad, Casper, Everest, Microsoft, Asus gibi markalarda çok fazla kullanılmaktadır. İşlemci türü olarak ise Apple  A8X kullanılmakta ve Intel, ARM gibi çeşitlerde bulunmaktadır. İşlemci hızı olarak ise 2,4 Ghz değer aralığını görebilen modeller bulunmaktadır. Çekirdek sayısı olarak 2, 4, 8 çekirdekli modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. Ram bellek seçimleri yaparken bireysel kullanıcıların çok yüksek değer aralıkları kullanılmasına gerek olmamaktadır. Ancak kurumsal firmalar için 3, 8, GB gibi değer aralıkları tercih edilmelidir.

 

Ekran seçimlerinde 7 ve 10 inç arasında modeller değişmektedir. Genel olarak tablet modellerinde kamera özelliklerine dikkat edilmemektedir. Ekran özellikleri de IPS, Kapasitif, Retina, TFT, Tn LDC olarak değişmektedir. Ekran çözünürlüğü olarak ise 1820*800 en çok kullanılan özellikler arasında yer almaktadır. Bu alanda adresi üzerinden fiyat araştırmaları yapabilir ve en uygun fiyat başlıklarını bulabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI