• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

PHİLİPS LUMEA ÖZELLİKLERİ

Bayanların en büyük sorunlarından biri de tüylerdir. Tüylerin alınmasının ardından belli bir zaman diliminden sonra tekrar çıktığı gözlenmiştir

21 Aralık 2015 Pazartesi 14:00
Philips lumea özellikleri

Bayanların en büyük sorunlarından biri de tüylerdir. Tüylerin alınmasının ardından belli bir zaman diliminden sonra tekrar çıktığı gözlenmiştir. Bu da bayanları sürekli uğraşması anlamına gelir. Tüylerden tamamen kurtulmak için pek çok yöntem bulunur. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen cihazıdır. Bu cihaz ile tüylerin tekrardan uzaması engellenir. Düzenli kullanım sonrasında hassas ışık darbeleri ile cildin ilk andaki gibi pürüzsüz olması sağlanır. Cihazın kullanım alanlarına bakıldığında vücudun her alanında kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle kök hücrelerine sunulan yumuşak ışık darbeleri tüylerin doğal olarak dökülmesini sağlar.

 

Bayanlarda ki tüy sorununa kökten çözüm gözü ile bakılan philipslumea genel olarak iki haftada bir kullanım gerçekleştirilmesi sağlanır.  Yapılan dört uygulama sonrasında tüyleri önemli ölçüde döküldüğü görülür. Tekrar tüylenme süresi ise bayanların vücut yapılarına göre değişkenlik göstermektedir.  Bu teknolojiyi satın alarak evinizde de rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Sitemizden satın alabileceğiniz bu ürün farklı mağazalar için verilmiş fiyat teklifleri ile insanların karşısına geçmektedir. Özellikle philips lumea ürününü kullanacak olan bayanların kahverengi ya da siyah tüye sahip olmaları gerekir. Genel olarak bakıldığında kızı, sarı ya da açık kahverengi tüy yapısına sahip olan insanlar için uygun değildir.  Ürüne bakıldığında beş ayarlı ışık enerjisine de sahip olduğu bilinir. Böylece hassas ciltler için kullanıldığında herhangi bir ağrı ya da sızıya neden olmadığı görülür. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI