• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

POKEMON GO APK İNDİRME ADRESLERİ

Pokemon go apk indirme adresleri.Çığ gibi büyüyen pokemon go fırtınası özellikle ülkemizde hızlı bir şekilde yayıldı.Pokemon go ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmamış olmaması google play store dışında adreslerinden yüklenebilmektedir.

13 Temmuz 2016 Çarşamba 16:40
Pokemon go apk indirme adresleri

 

Pokemon GO'da Nasıl Hareket Ediyoruz ?

Oyunu ilk defa oynayanlar oyuna bir şekilde giriş yapsalar da, hareket edemedikleri için oyunu silenler bile oldu. Ancak Pokemon GO'da hareket etmek için GPS'yi açıyorsunuz. Ardından oyunda hareket edebilmek için sizin de gerçekten bir yerden bir yere hareket etmeniz gerekiyor. Belli mesafelerde karşınıza pokemonlar çıkıyor ve işinize yarıyorsa üstüne tıklayarak yakalamaya çalışıyorsunuz.

O yüzden Pokemon GO'da hareket etmek tamamen Google Maps üzerinden çekilen haritadan ibaret. Oyun Maps tabanlı çalıştığı için, siz hareket etmezseniz, karakteriniz de hareket etmiyor. O yüzden Pokemon'da avlayamıyorsunuz. Bulunduğunuz konumdan farklı yerlere giderek pokemon avına çıkabilirsiniz.

 

NOT: Oyun hakkında diğer tüm oynanış detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. En çok sorduğunuz sorulardan birisi olan hareket etme sorununu ilk başta sizlerle paylaşarak bu konuya detaylı bir çözüm getirelim dedik. Oyun için mobilden ufak bir video çektik. İsteyenler aşağıdaki videoyu da izleyebilirler.
 

1-) Karakterinizi Oluşturun
 
Öncelik olarak oyunu bir şekilde indirip oyunun simgesini gördükten sonra, oyuna giriş yapıyorsunuz. Ardından size Google hesabınız ile oyuna giriş yapmanız istenecek. Hesabınız ile oyuna giriş yaptıktan sonra ufak bir eğitim bizleri bekliyor. Burada profesör oyun hakkında bizlere bilgilendirmeler yaparken, “he he” deyip geçebilirsiniz.
 


Hemen ardından sizi karakter ekranı karşılayacak. Burada erkek veya kadın seçiminizi yapmanız gerekiyor. Seçiminizi aşağıdaki gibi yaptıktan sonra kıyafet, göz, şapka, çanta ve benzeri dış görünüşünüzü değiştirip hazır hale gelebilirsiniz.


 
Pokemon-GO-karakter-secme
 
Oyun içerisinde karakter seçmeniz pek bir önemi yok. Sadece dış görünüşten ibaret olduğu için, o kadar teferruatlı olarak görünümü değiştirmek bize saçma geldi. Zaten oyunda herkes birbirini görüyor ama asıl mesele karakter değil Pokemonlar tabii ki. O yüzden oyun içerisindeki karakter değişiminden ziyade pokemonların ses efektlerinin olması daha gerçekçi olabilirdi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır

iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır iPhone fiyatlarına zam yaptı: Zamlı fiyatları böbrek sattırır. Dolardaki artışla iPhone'ların fiyatları bugün itibariyle zamlandı. Yeni yapılan zamlarla en pahalı iPhone'un fiyatı 5 bin 500 TL'ye dayandı.

iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi

iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi iPhone Mesajlar uygulamasını kilitleyen emoji mesajından kurtulmanın yöntemi. Bu mesaj iPhone'ların çökmesine neden oluyor. İPhone telefonları kilitleyen ve dokunmatik ekranı kullanılamaz hale getiren emoji mesajından kurtulmanın yöntemi.

iPhone telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak

iPhone  telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak iPhone telefonlara zam: iPhone 7 Plus 2017 yeni zamlı fiyatı ne olacak. iPhone olmak üzere ithal telefonların fiyatlarında artış bekleniyor. iPhone 7 Plus 128 GB'ın yeni fiyatı ise, 4750 TL seviyesinde olması bekleniyor.

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak

Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik siber tehditler artacak. Avrupa'da fidye yazılım ve online bankacılık saldırılarına maruz kalan ülkeler arasında ilk sırada yer alan Türkiye'de, bu yıl ekonomi ve bankacılık sektörüne yönelik tehditler artacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET