• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

POKEMON GO APK İNDİRME ADRESLERİ

Pokemon go apk indirme adresleri.Çığ gibi büyüyen pokemon go fırtınası özellikle ülkemizde hızlı bir şekilde yayıldı.Pokemon go ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmamış olmaması google play store dışında adreslerinden yüklenebilmektedir.

13 Temmuz 2016 Çarşamba 16:40
Pokemon go apk indirme adresleri

 

Pokemon GO'da Nasıl Hareket Ediyoruz ?

Oyunu ilk defa oynayanlar oyuna bir şekilde giriş yapsalar da, hareket edemedikleri için oyunu silenler bile oldu. Ancak Pokemon GO'da hareket etmek için GPS'yi açıyorsunuz. Ardından oyunda hareket edebilmek için sizin de gerçekten bir yerden bir yere hareket etmeniz gerekiyor. Belli mesafelerde karşınıza pokemonlar çıkıyor ve işinize yarıyorsa üstüne tıklayarak yakalamaya çalışıyorsunuz.

O yüzden Pokemon GO'da hareket etmek tamamen Google Maps üzerinden çekilen haritadan ibaret. Oyun Maps tabanlı çalıştığı için, siz hareket etmezseniz, karakteriniz de hareket etmiyor. O yüzden Pokemon'da avlayamıyorsunuz. Bulunduğunuz konumdan farklı yerlere giderek pokemon avına çıkabilirsiniz.

 

NOT: Oyun hakkında diğer tüm oynanış detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. En çok sorduğunuz sorulardan birisi olan hareket etme sorununu ilk başta sizlerle paylaşarak bu konuya detaylı bir çözüm getirelim dedik. Oyun için mobilden ufak bir video çektik. İsteyenler aşağıdaki videoyu da izleyebilirler.
 

1-) Karakterinizi Oluşturun
 
Öncelik olarak oyunu bir şekilde indirip oyunun simgesini gördükten sonra, oyuna giriş yapıyorsunuz. Ardından size Google hesabınız ile oyuna giriş yapmanız istenecek. Hesabınız ile oyuna giriş yaptıktan sonra ufak bir eğitim bizleri bekliyor. Burada profesör oyun hakkında bizlere bilgilendirmeler yaparken, “he he” deyip geçebilirsiniz.
 


Hemen ardından sizi karakter ekranı karşılayacak. Burada erkek veya kadın seçiminizi yapmanız gerekiyor. Seçiminizi aşağıdaki gibi yaptıktan sonra kıyafet, göz, şapka, çanta ve benzeri dış görünüşünüzü değiştirip hazır hale gelebilirsiniz.


 
Pokemon-GO-karakter-secme
 
Oyun içerisinde karakter seçmeniz pek bir önemi yok. Sadece dış görünüşten ibaret olduğu için, o kadar teferruatlı olarak görünümü değiştirmek bize saçma geldi. Zaten oyunda herkes birbirini görüyor ama asıl mesele karakter değil Pokemonlar tabii ki. O yüzden oyun içerisindeki karakter değişiminden ziyade pokemonların ses efektlerinin olması daha gerçekçi olabilirdi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu

Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu! Fetullahçı Terör Örgütü’nün ’Hava Kuvvetleri imamı’ olan ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından serbest bırakıldıktan sonra kayıplara karışan Adil Öksüz’ün yakalanması için Türk hackerlar da devreye girdi.

THY Samsung Galaxy Note 7'nin uçaklara alınmasını yasakladı

THY Samsung Galaxy Note 7'nin uçaklara alınmasını yasakladı THY Samsung Galaxy Note 7'nin uçaklara alınmasını yasakladı! Samsung Galaxy Note 7 piyasaya çıktıktan sonra bataryalarında yaşanan patlamaların gündeme gelmesi üzerine birçok havayolunun uçaklara alınmasını yasaklamasının ardından, THY de yasakladığını resmi internet sitesinden duyurdu.

Hackerler bir oldu Türkiye'ye saldırıyor

Hackerler bir oldu Türkiye'ye saldırıyor Hackerler bir oldu Türkiye'ye saldırıyor! Türkiye fidye yazılım saldırılarında ABD ve Brezilya’dan sonra dünyada üçüncü, online bankacılık saldırılarında ise Avrupa’da ilk sırada yer aldı.

Türkiye'nin Neil Armstrong'u Halil Kayıkçı 2017'de uzaya çıkacak

Türkiye'nin Neil Armstrong'u Halil Kayıkçı 2017'de uzaya çıkacak Türkiye'nin Neil Armstrong'u Halil Kayıkçı 2017'de uzaya çıkacak. NASA’da 1 haftalık zorlu eğitimin ardından uzaya çıkacak ilk Türk olarak anılan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğrencisi Halil Kayıkçı, uzaya çıkma için gün sayıyor.

KÖŞE YAZARLARI