• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

POKEMON GO APK İNDİRME ADRESLERİ

Pokemon go apk indirme adresleri.Çığ gibi büyüyen pokemon go fırtınası özellikle ülkemizde hızlı bir şekilde yayıldı.Pokemon go ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmamış olmaması google play store dışında adreslerinden yüklenebilmektedir.

13 Temmuz 2016 Çarşamba 16:40
Pokemon go apk indirme adresleri

 

Pokemon GO'da Nasıl Hareket Ediyoruz ?

Oyunu ilk defa oynayanlar oyuna bir şekilde giriş yapsalar da, hareket edemedikleri için oyunu silenler bile oldu. Ancak Pokemon GO'da hareket etmek için GPS'yi açıyorsunuz. Ardından oyunda hareket edebilmek için sizin de gerçekten bir yerden bir yere hareket etmeniz gerekiyor. Belli mesafelerde karşınıza pokemonlar çıkıyor ve işinize yarıyorsa üstüne tıklayarak yakalamaya çalışıyorsunuz.

O yüzden Pokemon GO'da hareket etmek tamamen Google Maps üzerinden çekilen haritadan ibaret. Oyun Maps tabanlı çalıştığı için, siz hareket etmezseniz, karakteriniz de hareket etmiyor. O yüzden Pokemon'da avlayamıyorsunuz. Bulunduğunuz konumdan farklı yerlere giderek pokemon avına çıkabilirsiniz.

 

NOT: Oyun hakkında diğer tüm oynanış detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. En çok sorduğunuz sorulardan birisi olan hareket etme sorununu ilk başta sizlerle paylaşarak bu konuya detaylı bir çözüm getirelim dedik. Oyun için mobilden ufak bir video çektik. İsteyenler aşağıdaki videoyu da izleyebilirler.
 

1-) Karakterinizi Oluşturun
 
Öncelik olarak oyunu bir şekilde indirip oyunun simgesini gördükten sonra, oyuna giriş yapıyorsunuz. Ardından size Google hesabınız ile oyuna giriş yapmanız istenecek. Hesabınız ile oyuna giriş yaptıktan sonra ufak bir eğitim bizleri bekliyor. Burada profesör oyun hakkında bizlere bilgilendirmeler yaparken, “he he” deyip geçebilirsiniz.
 


Hemen ardından sizi karakter ekranı karşılayacak. Burada erkek veya kadın seçiminizi yapmanız gerekiyor. Seçiminizi aşağıdaki gibi yaptıktan sonra kıyafet, göz, şapka, çanta ve benzeri dış görünüşünüzü değiştirip hazır hale gelebilirsiniz.


 
Pokemon-GO-karakter-secme
 
Oyun içerisinde karakter seçmeniz pek bir önemi yok. Sadece dış görünüşten ibaret olduğu için, o kadar teferruatlı olarak görünümü değiştirmek bize saçma geldi. Zaten oyunda herkes birbirini görüyor ama asıl mesele karakter değil Pokemonlar tabii ki. O yüzden oyun içerisindeki karakter değişiminden ziyade pokemonların ses efektlerinin olması daha gerçekçi olabilirdi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu

Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu Youtube'a 750 milyon dolarlık reklam boykotu! Saldırgan video paylaşımlarının yanında gösterileceği endişesi ile 250'den fazla şirket Youtube'daki reklamlarını durdurdu. Boykotun maliyetinin 750 milyon doları bulacağı belirtiliyor.

Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak

Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak Google'dan kullanıcılarına büyük sürpriz! Artık ücretsiz sunacak. Google artık her hafta bedava bir uygulamayı mağazasından ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak. İşte Google'ın kullanıcıları sevindirecek son hamlesinin tüm detayları...

Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8!

Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8! Apple bombayı patlattı! İşte İphone 8! iPhone 8 fena geliyor; her geçen gün de yeni görüntüler internete düşüyor. İşte hiç görmediğiniz ve tasarımı epey konuşulacak iPhone 8'in o konsept görüntüsü...

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi

ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi ABD elektronik cihaz yasağına Türkiye'yi de ekledi. Trump yönetimi, 10 uluslararası havalimanından Amerika'ya yapılan uçuşlarda yolcu kabininde elektronik cihaz yasağı getirdi. THY, yasağın İstanbul'da da geçerli olduğunu duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET