• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

POKEMON GO APK İNDİRME ADRESLERİ

Pokemon go apk indirme adresleri.Çığ gibi büyüyen pokemon go fırtınası özellikle ülkemizde hızlı bir şekilde yayıldı.Pokemon go ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmamış olmaması google play store dışında adreslerinden yüklenebilmektedir.

13 Temmuz 2016 Çarşamba 16:40
Pokemon go apk indirme adresleri

 

Pokemon GO'da Nasıl Hareket Ediyoruz ?

Oyunu ilk defa oynayanlar oyuna bir şekilde giriş yapsalar da, hareket edemedikleri için oyunu silenler bile oldu. Ancak Pokemon GO'da hareket etmek için GPS'yi açıyorsunuz. Ardından oyunda hareket edebilmek için sizin de gerçekten bir yerden bir yere hareket etmeniz gerekiyor. Belli mesafelerde karşınıza pokemonlar çıkıyor ve işinize yarıyorsa üstüne tıklayarak yakalamaya çalışıyorsunuz.

O yüzden Pokemon GO'da hareket etmek tamamen Google Maps üzerinden çekilen haritadan ibaret. Oyun Maps tabanlı çalıştığı için, siz hareket etmezseniz, karakteriniz de hareket etmiyor. O yüzden Pokemon'da avlayamıyorsunuz. Bulunduğunuz konumdan farklı yerlere giderek pokemon avına çıkabilirsiniz.

 

NOT: Oyun hakkında diğer tüm oynanış detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. En çok sorduğunuz sorulardan birisi olan hareket etme sorununu ilk başta sizlerle paylaşarak bu konuya detaylı bir çözüm getirelim dedik. Oyun için mobilden ufak bir video çektik. İsteyenler aşağıdaki videoyu da izleyebilirler.
 

1-) Karakterinizi Oluşturun
 
Öncelik olarak oyunu bir şekilde indirip oyunun simgesini gördükten sonra, oyuna giriş yapıyorsunuz. Ardından size Google hesabınız ile oyuna giriş yapmanız istenecek. Hesabınız ile oyuna giriş yaptıktan sonra ufak bir eğitim bizleri bekliyor. Burada profesör oyun hakkında bizlere bilgilendirmeler yaparken, “he he” deyip geçebilirsiniz.
 


Hemen ardından sizi karakter ekranı karşılayacak. Burada erkek veya kadın seçiminizi yapmanız gerekiyor. Seçiminizi aşağıdaki gibi yaptıktan sonra kıyafet, göz, şapka, çanta ve benzeri dış görünüşünüzü değiştirip hazır hale gelebilirsiniz.


 
Pokemon-GO-karakter-secme
 
Oyun içerisinde karakter seçmeniz pek bir önemi yok. Sadece dış görünüşten ibaret olduğu için, o kadar teferruatlı olarak görünümü değiştirmek bize saçma geldi. Zaten oyunda herkes birbirini görüyor ama asıl mesele karakter değil Pokemonlar tabii ki. O yüzden oyun içerisindeki karakter değişiminden ziyade pokemonların ses efektlerinin olması daha gerçekçi olabilirdi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Whatsapp hikaye özelliği nedir: Whatsapp'a hikaye özelliği geldi

Whatsapp hikaye özelliği nedir: Whatsapp'a hikaye özelliği geldi Whatsapp hikaye özelliği nedir: Whatsapp'a hikaye özelliği geldi. Whatsapp hikaye özelliği ne işe yarayacak. Whatsapp hikaye özelliği güncellemesi geldi. Whatsapp hikaye özelliği ile ilgili bilinmesi gerekenler

Dünya'ya benzeyen 7 yeni gezegen keşfedildi

Dünya'ya benzeyen 7 yeni gezegen keşfedildi Dünya'ya benzeyen 7 yeni gezegen keşfedildi. NASA yetkilileri, bir grup uzay bilimci ekibin dünyaya 40 ışık yılı mesafede bir yıldızın yörüngesinde 7 gezegenin bulunduğunu açıkladı.

WhatsApp'a yeni durum güncellemesi geldi: WhatsApp yeni özellik ne

WhatsApp'a yeni durum güncellemesi geldi: WhatsApp yeni özellik ne WhatsApp'a yeni durum güncellemesi geldi: WhatsApp yeni özellik ne. WhatsApp durumlarında bundan böyle Snapchat'te olduğu gibi 24 saatte silinen fotoğraf, video ve GIF'ler yer alacak.

Facebook'un yeni güncellemesi evlilerin ayrılmasına neden olacak

Facebook'un yeni güncellemesi evlilerin ayrılmasına neden olacak Facebook'un yeni güncellemesi evlilerin ayrılmasına neden olacak. Facebook, özel hayatın gizliliği konusunda tartışma yaratan bir adım atıyor. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, yaptığı açıklamada özel mesajları okuyacak bir yapay zeka üzerinde çalıştıklarını söyledi.Facebook kullanıcıları haberi alır almaz büyük tepki gösterdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET