• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

POKEMON GO APK İNDİRME ADRESLERİ

Pokemon go apk indirme adresleri.Çığ gibi büyüyen pokemon go fırtınası özellikle ülkemizde hızlı bir şekilde yayıldı.Pokemon go ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmamış olmaması google play store dışında adreslerinden yüklenebilmektedir.

13 Temmuz 2016 Çarşamba 16:40
Pokemon go apk indirme adresleri

 

Pokemon GO'da Nasıl Hareket Ediyoruz ?

Oyunu ilk defa oynayanlar oyuna bir şekilde giriş yapsalar da, hareket edemedikleri için oyunu silenler bile oldu. Ancak Pokemon GO'da hareket etmek için GPS'yi açıyorsunuz. Ardından oyunda hareket edebilmek için sizin de gerçekten bir yerden bir yere hareket etmeniz gerekiyor. Belli mesafelerde karşınıza pokemonlar çıkıyor ve işinize yarıyorsa üstüne tıklayarak yakalamaya çalışıyorsunuz.

O yüzden Pokemon GO'da hareket etmek tamamen Google Maps üzerinden çekilen haritadan ibaret. Oyun Maps tabanlı çalıştığı için, siz hareket etmezseniz, karakteriniz de hareket etmiyor. O yüzden Pokemon'da avlayamıyorsunuz. Bulunduğunuz konumdan farklı yerlere giderek pokemon avına çıkabilirsiniz.

 

NOT: Oyun hakkında diğer tüm oynanış detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. En çok sorduğunuz sorulardan birisi olan hareket etme sorununu ilk başta sizlerle paylaşarak bu konuya detaylı bir çözüm getirelim dedik. Oyun için mobilden ufak bir video çektik. İsteyenler aşağıdaki videoyu da izleyebilirler.
 

1-) Karakterinizi Oluşturun
 
Öncelik olarak oyunu bir şekilde indirip oyunun simgesini gördükten sonra, oyuna giriş yapıyorsunuz. Ardından size Google hesabınız ile oyuna giriş yapmanız istenecek. Hesabınız ile oyuna giriş yaptıktan sonra ufak bir eğitim bizleri bekliyor. Burada profesör oyun hakkında bizlere bilgilendirmeler yaparken, “he he” deyip geçebilirsiniz.
 


Hemen ardından sizi karakter ekranı karşılayacak. Burada erkek veya kadın seçiminizi yapmanız gerekiyor. Seçiminizi aşağıdaki gibi yaptıktan sonra kıyafet, göz, şapka, çanta ve benzeri dış görünüşünüzü değiştirip hazır hale gelebilirsiniz.


 
Pokemon-GO-karakter-secme
 
Oyun içerisinde karakter seçmeniz pek bir önemi yok. Sadece dış görünüşten ibaret olduğu için, o kadar teferruatlı olarak görünümü değiştirmek bize saçma geldi. Zaten oyunda herkes birbirini görüyor ama asıl mesele karakter değil Pokemonlar tabii ki. O yüzden oyun içerisindeki karakter değişiminden ziyade pokemonların ses efektlerinin olması daha gerçekçi olabilirdi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

WhatsApp çay isteme hattı kuruldu

WhatsApp çay isteme hattı kuruldu WhatsApp çay isteme hattı kuruldu! Manisa’da eşiyle birlikte çay ocağı işletmeciliği yapan 45 yaşındaki Nafiye Anka, akıllı telefonların vazgeçilmez mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden kurduğu 'çay isteme hattıyla' siparişlerini mobilden almaya başladı. Telsiz ve diyafon sistemine tamamen son veren Anka, teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerektiğini söyledi.

Samsun TEKNOPARK'a üçüncülük ödülü

Samsun TEKNOPARK'a üçüncülük ödülü Samsun TEKNOPARK (Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi), açıklanan Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) Performans Endeksi sonuçlarına göre“Erken Aşama Teknoloji Geliştirme Bölgeleri”kategorisinde üçüncülük ödülünü aldı.

Samsun tramvay ve otobüs seferleri Moovit uygulaması nedir, ne işe yarar

Samsun tramvay ve otobüs seferleri Moovit uygulaması nedir, ne işe yarar Samsun tramvay ve otobüs seferleri Moovit uygulaması nedir, ne işe yarar. Samsun’da hizmet veren Tramvay, Ring Otobüsleri, Özel Halk Otobüsleri sefer saatleri Moovit uygulaması. Moovit uygulaması Google Play Store, AppStore

Türkiye'nin en hızlı hücumbotu savaş yeteneği ile göz dolduruyor

Türkiye'nin en hızlı hücumbotu savaş yeteneği ile göz dolduruyor Türkiye'nin en hızlı hücumbotu savaş yeteneği ile göz dolduruyor! STM’nin daha önce Katar ve Azerbaycan’da tanıttığı yenilikçi yaklaşımla tasarlanan yüksek süratli Hücumbot ‘FAC55’, Pakistan’daki IDEAS 2016 Savunma Fuarı’nda büyük ilgi gördü. Tamamen yerli tasarım hücumbotlar, savaş yeteneği ile göz dolduruyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET