• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNG TABLET FİYATLARI

Tabletler çağımızın en çok aranan ürünlerinden birisi haline geldi. Bu akıllı telefon ile bilgisayar arasında bir yerde olan ürünler, hem akıllı telefonların pratikliği hem de bilgisayarın işlevselliğini taşıyor.

08 Mart 2016 Salı 10:38
Samsung Tablet Fiyatları

Hal böyle olunca da sık tercih edilen ürünler arasına giriyor tabletler. Tabletlerin fiyat açısından da uygun olduklarını söyleyebiliriz. Piyasadaki en kaliteli teknolojik ürünleri üreten firma olan açısından da oldukça avantajlı bir fırsat sağlıyor.

 

Samsung akıllı cihazlar dünyasındaki en kaliteli firmalardan birisi. Hatta Samsung’un Apple ile birlikte akıllı telefonlardaki pazar payının en büyük ortağı olduğunu bilmeyen yok. Hal böyle olunca Samsung’un her ürünü de kalitesi açısından kendinden söz ettiriyor. Samsung geçtiğimiz günlerde piyasalara sürdüğü yeni tabletiyle piyasalardaki yarışı alevlendirmeye de devam ediyor.

 

Tabletlerde fiyatlar

Samsung tüm teknolojik ürünlerinde oldukça geniş kitlelere hitap eden bir firma. Çok donanımlı ve kaliteli bir ürün arayışındaysanız da Samsung ürünlerine bakabiliyorsunuz, orta seviyede bir ürün arıyorsanız da. Hal böyle olunca Samsung’un her bütçeden kişiye göre tableti olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle Samsung tablet fiyatları 300 TL ile 1500 TL gibi bir fiyat aralığındadır.

 

Tablet türü teknolojik ürünlerde fiyat kıyaslamasının da büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bir ürünü uygun bir fiyatla alma gibi bir imkanımız varken pahalı almak istemeyiz. Bu nedenlebilio’nun tüm mağazaların fiyatlarını bünyesinde toplayan adresinden aradığınız ürünlere rahatça erişebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI