• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SEVGİLİNİZE BİR SÜRPRİZ YAPIN, ONA ÇİÇEK ÇİKOLATA HEDİYE EDİN

Sevgililer günü için hala nasıl bir hediye almaya karar veremediyseniz sevgilinizi çok şaşırtacak bir önerimiz var.

23 Şubat 2016 Salı 11:48
Sevgilinize bir sürpriz yapın, ona çiçek çikolata hediye edin

Sevgililer günü için hala nasıl bir hediye almaya karar veremediyseniz sevgilinizi çok şaşırtacak bir önerimiz var. sepeti ile sevgilinizin hem kalbini hem midesini fethedin. Farklı meyvelerden ve çikolatalardan oluşan bu sepet belki de sevgililer günü için en farklı ve en lezzetli hediye olacak.

 

Çikolata Sepeti ile Sevdiklerinizi Şımatın

 

Çikolata sepeti belki de özel davetlerin, özel günlerin en güzel hediyesidir. Sadece sevgilinize değil sevdiğiniz herkese çiçek çikolata sepeti hediye edebilirsiniz. Yeni yıl tebriklerinde, hasta ziyaretlerinde, anneler gününde, bebek kutlamalarında, sevgililer gününde sevdikleriniz için özel olarak sipariş verebileceğiniz çikolata çiçek sepetlerini tercih ederek hediyenin anlamını değiştirebilirsiniz.

 

Meyve ile çikolatayı birleştiren ve eşsiz görüntüsü ile sevdiklerinizin kalbini fethetmenizi sağlayan çikolata sepetleri farklı modellerde tasarlanabiliyor. Nasıl bir sepet istediğinizi siparişinizde belirterek hediyenizini mükemmel olmasını sağlayabilirsiniz. Hediye seçmekte zorlanıyorsanız, maddiyattan çok maneviyata önem veriyorsanız ve sevgilinizi biraz şımartmak istiyorsanız işte size bir fırsat. İnternet sipariş vererek hediyenizi sevgilinizini adresine gönderebilirsiniz. En tatlı sevgililer günü için geç kalmadan siparişinizi verin, sevgilinizi mutlu edin. Farklı hediyeniz ile sevgilinizin kalbini bir kez daha kazanın. Unutmayın kadınlar çiçeğe ve çikolataya bayılırlar. Bu özel hediye ile sevgilinize onu anladığınızı hissettirin.

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI