• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TİCİMAX ELEKTRONİK TİCARET

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda büyük yenilikleri de beraberinde getiren birçok uygulama ortaya çıkmıştır.

15 Şubat 2016 Pazartesi 16:07
Ticimax elektronik ticaret

Özellikle son yıllarda artış gösteren internet kullanımı birçok alanda olduğu gibi ticaret sistemi içinde de hızla ilerleme sağlamıştır. Ticimax bilişim teknoloji ile sahip olabileceğiniz elektronik ticaret uygulamaları internet ortamında alım veya satım yapabileceğiniz bir pazarlama alanı oluşturmaktadır. Elektronik ticaret mal ve hizmeti en iyi şekilde reklam, tanıtım ve çeşitli çalışmalar için kullanabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmaktadır.

 

Geleneksel hale gelmiş olan belirli bir kesime hitap eden pazarlama yöntemlerinin aksine tüm dünyada aktif alım ve satım imkânı sağlayacak olan e ticaret uygulamaları günümüzde en çok KOBİ’ler tarafından tercih edilmektedir. İnternet yazılımı üretimi yapan Ticimax herkesin kolayca sahip olabileceği elektronik ticaret sistemini internet dükkânı olarak satış imkânı sağlamaktadır. Ticaret yapmak isteyen kişiler için büyük kolaylık sağlayan elektronik ticaret sistemi birçok alternatif pazarlama imkânını da içinde barındırıyor.

 

Ürün ve hizmet satışı, tanıtımı ya da reklamı için tercih edilen elektronik ticaret sistemi online bir pazarlama alanı oluşturur. Gelişen teknoloji ile birlikte internetin insanlar için vazgeçilmez bir kullanım alanı oluşturduğu bu günlerde e ticaret sistemi de yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI