• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YAZ AYINDA BUZDOLABINIZDA Kİ GIDALAR BOZULUYORSA DİKKAT

Yaz ayında buzdolabınızda ki gıdalar bozuluyorsa dikkat. Buzdolabınızda gıdalarınız bozulmasın istiyorsanız haberimizi okuyun

20 Aralık 2015 Pazar 15:43
Yaz ayında buzdolabınızda ki gıdalar bozuluyorsa dikkat

Türk pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Siemens, faaliyete geçtiği günden bu yana kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Her zaman en iyiyi başararak müşterilerini memnun eden Siemens, günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

 

Beyaz eşya denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Siemens, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima gibi daha pek çok ürün ile müşterilerine sınırsız hizmet sunmaktadır. Özellikle  müşterilerin en çok tercih ettikleri ürünler arasında Siemens yer alıyor. Pek çok rakibine rağmen günümüzde liderliğini elden bırakmayan Siemens, eğer sizinde mutfağınızı renklendirsin istiyorsanız sitemiz üzerinden buzdolabı çeşitlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

Eğer buzdolabınızı değiştirmek istiyorsanız ya da evliliğe ilk adımı atmak için gün sayıyor ve buzdolabı arıyorsanız Siemens buzdolabı en doğru seçim olacaktır. Kalitesi ve garanti güvencesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz Siemens marka buzdolabı ile yazın o sıcağında bile hiçbir gıdanızı bozulmadan saklayabilirsiniz. Öyle ki; bir mutfak için en önemli ihtiyaçlardan biri olan buzdolabı, hem kışın hem de yazın sürekli ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Gıdalarımızı en iyi şekilde saklamak için kesinlikle buzdolabı olmazsa olmazlardandır. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KÖŞE YAZARLARI