• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun'da 24 Şubat Cuma son 57 yılın en sıcak ikinci günü oldu

Samsun'da 24 Şubat Cuma son 57 yılın en sıcak ikinci günü oldu. Samsun'da hava sıcaklığı 24 Şubat 2017 Cuma günü 23 dereceyi göstermesiyle birlikte Samsunlular sahile akın etti.

Samsun'da Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz'in otogar kurnazlığı

Samsun'un Havza İlçe Belediyesi'nin 2004 ile 2014 yıllarında gerçekleşen belediye yatırımlar arasında, 2006 yılında özel bir şirkete ihale ile satılan arsa üzerine yapılan Şehirler Arası Otobüs Terminalini de göstermesi şaşkınlık yarattı.  

Samsun Terme'de bisiklet sürücüsüne minibüs çarptı: 1 ölü

Samsun Terme'de bisiklet sürücüsüne minibüs çarptı: 1 ölü. Samsun'un Terme ilçesi Terme Devlet Hastanesi Kavşağı yakınında minibüsün çarptığı bisikletli hayatını kaybetti. 

Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü

Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü. Samsun'un Terme ilçesinde tüfekle karnından vurulan 18 yaşında ki bir şahıs, ambulans helikopter ile Tıp Fakültesine kaldırıldı.

Samsun'da Mücahit Demir araç sigortasına tepki göstermek için araba yaptı

Samsun'da Mücahit Demir araç sigortasına tepki göstermek için araba yaptı. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi Mücahit Demir, aldığı arabasına çıkan bin 500 TL'lik sigorta bedeline tepki göstermek için bin 500 TL'ye araba yaptı

Samsun Terme'de 17 Şubat Cuma günü okullara kar tatili verildi

Samsun Terme'de 17 Şubat Cuma günü okullara kar tatili verildi. Samsun'un Terme ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 17 Şubat Cuma günü bugün okullar bir gün tatil edildi.

Samsun'un Terme ilçesinde okullara 2 gün kar tatili verildi

Samsun'un Terme ilçesinde okullara 2 gün kar tatili verildi. Samsun'un Terme ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 16 Şubat 2017 Perşembe günü ve 17 Şubat 2017 Cuma günü olmak üzere okullar iki gün tatil edildi.

Samsun Terme'de 16 Şubat Perşembe günü okullara kar tatili verildi

Samsun Terme'de 16 Şubat Perşembe günü okullara kar tatili verildi. Samsun'un Terme ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 16 Şubat Perşembe günü bugün okullar bir gün tatil edildi.

Samsun'da Canik ve Termeli kadınlardan dayanışma

Samsun'da Canik ve Termeli kadınlardan dayanışma. Canik Kent Konseyi Kadın Kolları ile Terme Kent Konseyi Kadın Kolları yönetimi biraraya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Sevgililer Günü'nün niye kutlandığını öğrenen şaşıp kalıyor

Sevgililer Günü'nün niye kutlandığını öğrenen şaşıp kalıyor! Her yıl 14 Şubat'ta kutlanan Sevgililer Günü, insanların bir başkasına duydukları sevgiyi kartlar, çiçekler, çikolata ya da sevgi mesajları yollayarak gösterme fırsatı buldukları bir gün. Ya da, gerçekten öyle mi? Bu özel günün kökeni hakkında çok fazla birşey bilmiyoruz. Tüm dünyada aşk ve romatizmin kutlandığı özel günlerden biri 14 Şubat ve kimilerine göre bu kutlamanın modern versiyonu, ticari kazançlarını düşünen piyasanın bir ürünü. Takvimlerdeki bu en ihtiraslı gün hakkında ne biliyoruz gerçekten?

Başbakan Binali Yıldırım: Herkes üzerine düşeni yapsın

Başbakan Binali Yıldırım: Herkes üzerine düşeni yapsın Başbakan Binali Yıldırım: Herkes üzerine düşeni yapsın. Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye 3 milyon civarında Suriyeli, Iraklı mülteciye ev sahipliği yapmakta. Biz istiyoruz ki, bölgedeki sorunların sonlandırılmasında herkes üzerine düşeni yapsın, yük paylaşımında cimrilik göstermesin" dedi.

Samsun Terme'de yaşanan bıçaklı saldırıda 1 kişi yaralandı

Samsun Terme'de yaşanan bıçaklı saldırıda 1 kişi yaralandı Samsun Terme'de yaşanan bıçaklı saldırıda 1 kişi yaralandı. Samsun'un Terme ilçesinde meydana meydana gelen bıçaklı saldırı olayında 1 kişi karın boşluğundan yaralandı.

Fuat Köktaş, Terme İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu

Fuat Köktaş, Terme İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu Fuat Köktaş, Terme İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Terme İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. 

Tufan Akcagöz: En çok hakim ve savcılar tepki göstermeli

Tufan Akcagöz: En çok hakim ve savcılar tepki göstermeli Tufan Akcagöz: En çok hakim ve savcılar tepki göstermeli. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe örgütünü ziyaret etti

Samsun'da kaza yapan motosiklet sürücüsü Ali Karaca, 8 metre sürüklendi

Samsun'da kaza yapan motosiklet sürücüsü Ali Karaca, 8 metre sürüklendi Samsun'da kaza yapan motosiklet sürücüsü Ali Karaca, 8 metre sürüklendi. Samsun’un Terme ilçesinde yeni aldığı motosikleti ile gezmeye çıkan Ali Karaca, pikap ile çarpışması sonucu ağır yaralandı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü 8 metre sürüklendi.

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı. Samsun’un Terme ilçesinde yeni aldığı motosikleti ile gezerken, pikap araca çarpan Ali Karaca ağır yaralandı.

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş(YEDAŞ) Samsun'un 4 ilçesi Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Samsun'da FETÖ'den Adliye'ye sevk edilen 5 kişi mahkemece serbest bırakıldı

Samsun'da FETÖ'den Adliye'ye sevk edilen 5 kişi mahkemece serbest bırakıldı Samsun'da FETÖ'den Adliye'ye sevk edilen 5 kişi mahkemece serbest bırakıldı. Samsun merkezli İstanbul, Ankara, Kırklareli, Samsun'un merkez ilçeleri ile Terme ve Çarşamba ilçelerinde yapılan FETÖ operasyonunda Adliye'ye sevk edilen 5 kişi serbest bırakıldı.

Samsun Terme'de ağaç budayan şahıs feci şekilde hayatını kaybetti

Samsun Terme'de ağaç budayan şahıs feci şekilde hayatını kaybetti Samsun’un Terme ilçesi Bazlamaç Mahallesinde motorlu testere ile ağacı budayan Ahmet U., kestiği büyük bir dal ile ağaç gövdesi arasında sıkışarak feci şekilde can verdi.

Samsun'da FETÖ'den aranan üniversiteli kız öğrenci İstanbul'da yakalandı

Samsun'da FETÖ'den aranan üniversiteli kız öğrenci İstanbul'da yakalandı Samsun'da FETÖ'den aranan üniversiteli kız öğrenci İstanbul'da yakalandı. Samsun merkezli Ankara, Kırıkkale, Samsun’un merkez ilçeleri ile Terme ve Çarşamba ilçelerinde düzenlenen FETÖ operasyonunda aranan üniversite öğrencisi kız İstanbul'da yakalanarak Samsun'a getirildi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Bıkmadan usanmadan taleplerinizi iletin

Yusuf Ziya Yılmaz: Bıkmadan usanmadan taleplerinizi iletin Yusuf Ziya Yılmaz: Bıkmadan usanmadan taleplerinizi iletin. Samsun Valiliği tarafından Terme’de düzenlenen Muhtarlarla İstişare Toplantısına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bıkmadan usanmadan taleplerinizi iletin” dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Amazon Tabiat Parkı dünyaya açılacak

Yusuf Ziya Yılmaz: Amazon Tabiat Parkı dünyaya açılacak Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne devredilen Terme Amazon Tabiat Parkı'ndaki eşsiz güzellik Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışmalarla gün yüzüne çıkarılıyor.

Samsun'un Terme ve Bafra ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'un Terme ve Bafra ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 2 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Terme ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'un Terme ilçesinde güvenlik toplantısı yapıldı

Samsun'un Terme ilçesinde güvenlik toplantısı yapıldı Samsun'un Terme ilçesinde güvenlik toplantısı yapıldı. Terme Kaymakamlığı tarafından, tüm kamu kurum kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla güvenlik toplantısı düzenlendi. 

Fevzi Apaydın'dan Samsun'da dolmuşlara zam açıklaması

Fevzi Apaydın'dan Samsun'da dolmuşlara zam açıklaması Fevzi Apaydın'dan Samsun'da dolmuşlara zam açıklaması. TŞOF Başkanı Feviz Apaydın, Samsun'da dolmuşlara yapılması beklenen zamla ilgili bir açıklama yaptı. Akaryakıt fiyatlarının son dönemde artış göstermesi nedeniyle zammın doğru bir karar olacağını belirten Apaydın 'Zammı hiçbir zaman talep etmeyiz. Fakat zammı gerektiren unsurlar ortaya çıkmışsa, bunu vermek lazımdır' dedi

Trabzon'dan Fethiye'ye giden yolcu otobüsü Samsun'da yandı

Trabzon'dan Fethiye'ye giden yolcu otobüsü Samsun'da yandı Trabzon'dan Fethiye'ye giden yolcu otobüsü Samsun'da yandı. Trabzon'dan Fethiye'ye giden yolcu otobüsü Samsun'un Terme ilçesinde çıkan yangında alev alev yandı. 20 yolcu otobüsten tahliye edildi.

Samsun'un Bafra ve Terme ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'un Bafra ve Terme ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 2 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da 7 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 7 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 7 ilçede elektrik kesintisi yapılacak. Samsun'da 7 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Bafra, Salıpazarı, İlkadım, Atakum, Tekekköy, Çarşamba ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Şehit ve Gazi Çocukları Eğitim Derneği faaliyet göstermeye başladı

Samsun'da Şehit ve Gazi Çocukları Eğitim Derneği faaliyet göstermeye başladı Samsun'da Şehit ve Gazi Çocukları Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği start verdi. İlk adımları birkaç gönüllü bazı eğitimcinin girişimleri ile Ağustos ayında sosyal platformda atılan ve kısa zamanda yaklaşık 45 bin üyeye ulaşan Şehit ve Gazi Çocukları Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği (ŞEGED) ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nı yaparak Samsun’da faaliyet göstermeye başladı.

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, Vezirköprü, Terme, Canik, 19 Mayıs ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET