• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

 BİR YILDA 3 BİN 217 PKK'LI TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Bir yılda 3 bin 217 PKK'lı terörist öldürüldü. Türkiye'de  terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonlarda son bir yıl içerisinde 3 bin 217 PKK'lı teröristin öldürüldüğü açıklandı.

26 Nisan 2017 Çarşamba 21:30
 Bir yılda 3 bin 217 PKK'lı terörist öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) terörle mücadele kapsamında bir yıl içerisinde yürüttüğü operasyonlarda öldürülen PKK'lı terörist sayısı açıklandı.

 

Buna göre TSK'dan edinilen bilgiye göre terörle mücadele operasyonlarında bir yıl içerisinde 3 bin 217 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi. 

 

TSK bilgilerine göre yine son bir yıl içerisinde aranlar listesinde yer alan 300 PKK'lı da yine terörle mücadele operasyonları kapsamında öldürüldü. Bir yıl içerisinde yapılan terörle mücadele operasyonlarında ise 306 hava harekatının yapıldığı, bin 693 hedefin ise imha edildiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI