• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ADLİYE'YE ANAHTARLIK ŞEKLİNDEKİ SİLAHLA GİRMEYE ÇALIŞTI

Adliye'ye anahtarlık şeklindeki silahla girmeye çalıştı. Anadolu Adalet Sarayı'na anahtarlık şeklinde silahla girmeye çalışan bir şahıs gözaltına alındı.

12 Nisan 2017 Çarşamba 12:50
Adliye'ye anahtarlık şeklindeki silahla girmeye çalıştı

Adliye'ye anahtarlık şeklindeki silahla girmeye çalıştı. Anadolu Adalet Sarayı'na anahtarlık şeklinde silahla girmeye çalışan bir şahıs gözaltına alındı.

 

 

Anadolu Adalet Sarayı'na anahtarlık şeklinde silahla girmeye çalışan bir şahıs gözaltına alındı.

 

Alınan bilgiye göre, Anadolu Adalet Sarayı'na gelen bir şahıs X- Ray cihazından geçerken üzerinde bulunan malzemeleri cihazdan geçirilmesi amacıyla sepete koydu.

 

Polis ekipleri konulan malzemeler arasında anahtarlık görünümü verilmiş içerisinde 2 adet kurusıkı mermisi bulunan silahı farketti.

 

Ekipler, suikast silahı olarak kullanılabileceği gerekçesiyle anahtarlık şeklindeki silaha el koyarken, şüpheliyi de gözaltına alarak emniyete götürdü.

 

Adalet sarayına bir mahkemede bulunan dosyası ile ilgili işlem yapmaya geldiği belirtilen şüpheli M.B'nin, Makine Kimya Sanayisi'nden emekli olduğu ve suç kaydının olmadığı öğrenildi.

 

Emniyetteki işlemleri süren şüpheli hakkında, 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkındaki Kanun kapsamında işlem yapıldığı belirtildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET