• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ'TAN SAMSUN HALKINA EVET TEŞEKKÜRÜ

Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 16 Nisan referandum seçim sonucu ile ilgili açıklama yaparak, yüzde 63.55 oranında Evet oyu veren Samsun halkına teşekkür etti.

17 Nisan 2017 Pazartesi 15:42
Akif Çağatay Kılıç'tan Samsun halkına Evet teşekkürü

Samsun'da 16 Nisan 2017 Pazar referandum seçim sonucunun yüzde 63.55 oranında Evet çıkması ile ilgili  AK Parti Samsun Milletvekili ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir açıklama yaptı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, referandum seçiminde Samsun'da yüzde 63.55 oranında Evet oyunun çıkması nedeniyle bir teşükkür mesajı yayınladı. 

 


Bakan Çağatay Kılıç, referandum seçiminde Samsun'da Evet oylarının yüksek çıkması ile ilgili yaptığı açıklamada, Samsun halkına teşükkür etti.  Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, "Aziz milletimizin iradesinin tecelli ettiği bu gelecekte milletimizin tek bir ferdi dahi mağlubiyet hissi yaşamayacaktır” dedi.


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç, yayınladığı teşekkür mesajında şunları dile getirdi.

 

"Girdiğimiz her seçimde bizden desteğini esirgemeyen, evladı olmaktan gurur duyduğum Samsunlu hemşehrilerimiz halk oylaması bilgilendirme sürecinde de meydanları, salonları doldurarak daima yanımızda olmuştur. Bu desteklerini sandıktaki teveccühleri ile taçlandıran sevgili hemşehrilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyor, Türkiye'nin dirilişine, yükselişine omuz veren, iradesini ortaya koymak için sandıklara koşan aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET