• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ'TAN SAMSUN HALKINA EVET TEŞEKKÜRÜ

Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 16 Nisan referandum seçim sonucu ile ilgili açıklama yaparak, yüzde 63.55 oranında Evet oyu veren Samsun halkına teşekkür etti.

17 Nisan 2017 Pazartesi 15:42
Akif Çağatay Kılıç'tan Samsun halkına Evet teşekkürü

Samsun'da 16 Nisan 2017 Pazar referandum seçim sonucunun yüzde 63.55 oranında Evet çıkması ile ilgili  AK Parti Samsun Milletvekili ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir açıklama yaptı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, referandum seçiminde Samsun'da yüzde 63.55 oranında Evet oyunun çıkması nedeniyle bir teşükkür mesajı yayınladı. 

 


Bakan Çağatay Kılıç, referandum seçiminde Samsun'da Evet oylarının yüksek çıkması ile ilgili yaptığı açıklamada, Samsun halkına teşükkür etti.  Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, "Aziz milletimizin iradesinin tecelli ettiği bu gelecekte milletimizin tek bir ferdi dahi mağlubiyet hissi yaşamayacaktır” dedi.


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç, yayınladığı teşekkür mesajında şunları dile getirdi.

 

"Girdiğimiz her seçimde bizden desteğini esirgemeyen, evladı olmaktan gurur duyduğum Samsunlu hemşehrilerimiz halk oylaması bilgilendirme sürecinde de meydanları, salonları doldurarak daima yanımızda olmuştur. Bu desteklerini sandıktaki teveccühleri ile taçlandıran sevgili hemşehrilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyor, Türkiye'nin dirilişine, yükselişine omuz veren, iradesini ortaya koymak için sandıklara koşan aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI