• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, REFERANDUM OYUNU SAMSUN'DA DEDESİNİN ADINI TAŞIYAN OKULDA KULLANDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Kılıç, 16 Nisan referandum seçiminde oyunu Samsun'un İlkadım ilçesi Ataköy mahallesinde dedesi İlyas Kılıç'ın adını taşıyan okulda kullandı.

16 Nisan 2017 Pazar 14:32
Akif Çağatay Kılıç, referandum oyunu Samsun'da dedesinin adını taşıyan okulda  kullandı

Samsun Haber- Samsun'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 16 Nisan referandum seçim gününde oyunu dedesi İlyas Kılıç'ın ismini taşıyan Ataköy mahallesinde ki okulda kullandı.

 

Bakan Akif Çağatay Kılıç, İlyas Kılıç İlköğretim okulu 2033 nolu sandıkta referandum oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, "Sandıktan ne çıkarsa bizim başımızın üstündedir" dedi.

 

Referandum oyunu Samsun'da kullanan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, oyunu sandığa attıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Çağatay Kılıç, "Biz milletimize güveniyoruz. Biz milletimize inanıyoruz. Bu milletin her bir ferdinin fikri bizim için değerlidir. Bu doğrultuda ülkemizin geleceği için en doğru kararı milletimizin vereceğini biliyoruz. Biz şu an itibarıyla kararın da sözün de millette olduğunu bilenlerdeniz. İnşallah ülkemizin geleceği için milletimiz en doğru kararı verecektir." dedi.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET