• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, REFERANDUM OYUNU SAMSUN'DA DEDESİNİN ADINI TAŞIYAN OKULDA KULLANDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Kılıç, 16 Nisan referandum seçiminde oyunu Samsun'un İlkadım ilçesi Ataköy mahallesinde dedesi İlyas Kılıç'ın adını taşıyan okulda kullandı.

16 Nisan 2017 Pazar 14:32
Akif Çağatay Kılıç, referandum oyunu Samsun'da dedesinin adını taşıyan okulda  kullandı

Samsun Haber- Samsun'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 16 Nisan referandum seçim gününde oyunu dedesi İlyas Kılıç'ın ismini taşıyan Ataköy mahallesinde ki okulda kullandı.

 

Bakan Akif Çağatay Kılıç, İlyas Kılıç İlköğretim okulu 2033 nolu sandıkta referandum oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, "Sandıktan ne çıkarsa bizim başımızın üstündedir" dedi.

 

Referandum oyunu Samsun'da kullanan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, oyunu sandığa attıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Çağatay Kılıç, "Biz milletimize güveniyoruz. Biz milletimize inanıyoruz. Bu milletin her bir ferdinin fikri bizim için değerlidir. Bu doğrultuda ülkemizin geleceği için en doğru kararı milletimizin vereceğini biliyoruz. Biz şu an itibarıyla kararın da sözün de millette olduğunu bilenlerdeniz. İnşallah ülkemizin geleceği için milletimiz en doğru kararı verecektir." dedi.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI