• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, SAMSUN ANADOLU MAHALLESİNDE YAĞMUR ALTINDA DÜZENLENEN MİTİNGE KATILDI

Akif Çağatay Kılıç, Samsun Anadolu mahallesinde yağmur altında düzenlenen mitinge katıldı . Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde yağmur altında düzenlenen mitinge katıldı.

13 Nisan 2017 Perşembe 22:38
Akif Çağatay Kılıç, Samsun Anadolu mahallesinde yağmur altında düzenlenen mitinge katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde yağmur altında düzenlenen mitinge katıldı.


Samsun'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde 16 Nisan referandum seçimine sayılı günler kala düzenlenen mitinge katılarak yağmur altında vatandaşlara seslendi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti tarafından Anadolu Mahallesi'nde düzenlenen mitingde seçim otobüsü üzerinden vatandaşlara hitap etti. Vatandaşlar, yoğun yağmura rağmen mitinge ilgi gösterdi. İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde düzenlenen mitinge AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol katıldı. 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET