• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ANKARA'DA DARBECİ ASKERLER BAHRİ AYDIN VE MÜNİRE AYDIN'I İŞTE BÖYLE VURDU

Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu. 15 Temmuz darbe gecesi Ankara Emniyetinin önünde darbeci askerler karı ve koca olan Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı vurma anları kameralara böyle yansıdı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 21:08
Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu

15 Temmuz gecesi Ankara Emniyeti bombalayan hainlerin, sivil halka ateş açtığı anlar ortaya çıktı.

 

Devletin ve halkın dik duruşuyla püskürtülen darbe girişiminin ardından çıkan kamera kayıtları, hain FETÖ'cülerin nasıl insanlıktan çıktığını gösterdi.

 

Ankara Emniyeti'nin önünde darbeci askerlere direnen karı ve koca Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı gözlerini kırpmadan vurdu. Ankara'da Bahri Aydın ve Münire Aydın isimli karı kocanını darbeci askerler tarafından vurulma anı da kameralara yansıdı. Ankara'da darbeci askerler tarafından vurulan Bahri Aydın ve Münire Aydın ise yaşananlar sonrası Dışkapı SSK Hastanesi Yıldırım Beyazit devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. 

 

 

 

 

EMNİYETİN ÖNÜNDE SİVİLLERE ATEŞ AÇILDI

15 Temmuz gecesi bombalanan Ankara Emniyeti'nin önünde adeta bir katliam yaşandı. FETÖ'cü hainler, tanklardan darbeye direnen sivil halka ateş açtı. O anlar kameraya böyle yansıdı:

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı Samsun'da emekli matematikçi Aydın Cerit, hazırladığı matematik sorusunu çözene evini, arabasını ve bankadaki parasını vereceğini açıklayınca karısı tarafından evden atıldı.

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET