• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ANKARA'DA DARBECİ ASKERLER BAHRİ AYDIN VE MÜNİRE AYDIN'I İŞTE BÖYLE VURDU

Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu. 15 Temmuz darbe gecesi Ankara Emniyetinin önünde darbeci askerler karı ve koca olan Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı vurma anları kameralara böyle yansıdı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 21:08
Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu

15 Temmuz gecesi Ankara Emniyeti bombalayan hainlerin, sivil halka ateş açtığı anlar ortaya çıktı.

 

Devletin ve halkın dik duruşuyla püskürtülen darbe girişiminin ardından çıkan kamera kayıtları, hain FETÖ'cülerin nasıl insanlıktan çıktığını gösterdi.

 

Ankara Emniyeti'nin önünde darbeci askerlere direnen karı ve koca Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı gözlerini kırpmadan vurdu. Ankara'da Bahri Aydın ve Münire Aydın isimli karı kocanını darbeci askerler tarafından vurulma anı da kameralara yansıdı. Ankara'da darbeci askerler tarafından vurulan Bahri Aydın ve Münire Aydın ise yaşananlar sonrası Dışkapı SSK Hastanesi Yıldırım Beyazit devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. 

 

 

 

 

EMNİYETİN ÖNÜNDE SİVİLLERE ATEŞ AÇILDI

15 Temmuz gecesi bombalanan Ankara Emniyeti'nin önünde adeta bir katliam yaşandı. FETÖ'cü hainler, tanklardan darbeye direnen sivil halka ateş açtı. O anlar kameraya böyle yansıdı:

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

İran Türk Büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırdı

İran Türk Büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırdı İran Türk Büyükelçiyi Dışişleri Bakanlığına çağırdı! Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi Rıza Hakan Tekin, İran Dışişleri Bakanlığına çağrıldı.

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki Samsun’un Çarşamba ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, son günlerde gündeme gelen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesinin merkeze taşınması tartışmalarına yaptıkları basın açıklaması ile ortak tepki gösterdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Başkanlık Sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Yeni anayasa ve başkanlık sistemi, ülkedeki kalkınma hamlesini daha da hızlandıracaktır" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir araya geldiği muhtarlara kaçak yapılaşmalara karşı hoşgörülü olunmamasını istedi.

KÖŞE YAZARLARI