• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ANKARA'DA DARBECİ ASKERLER BAHRİ AYDIN VE MÜNİRE AYDIN'I İŞTE BÖYLE VURDU

Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu. 15 Temmuz darbe gecesi Ankara Emniyetinin önünde darbeci askerler karı ve koca olan Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı vurma anları kameralara böyle yansıdı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 21:08
Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu

15 Temmuz gecesi Ankara Emniyeti bombalayan hainlerin, sivil halka ateş açtığı anlar ortaya çıktı.

 

Devletin ve halkın dik duruşuyla püskürtülen darbe girişiminin ardından çıkan kamera kayıtları, hain FETÖ'cülerin nasıl insanlıktan çıktığını gösterdi.

 

Ankara Emniyeti'nin önünde darbeci askerlere direnen karı ve koca Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı gözlerini kırpmadan vurdu. Ankara'da Bahri Aydın ve Münire Aydın isimli karı kocanını darbeci askerler tarafından vurulma anı da kameralara yansıdı. Ankara'da darbeci askerler tarafından vurulan Bahri Aydın ve Münire Aydın ise yaşananlar sonrası Dışkapı SSK Hastanesi Yıldırım Beyazit devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. 

 

 

 

 

EMNİYETİN ÖNÜNDE SİVİLLERE ATEŞ AÇILDI

15 Temmuz gecesi bombalanan Ankara Emniyeti'nin önünde adeta bir katliam yaşandı. FETÖ'cü hainler, tanklardan darbeye direnen sivil halka ateş açtı. O anlar kameraya böyle yansıdı:

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı

Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı! Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, eski GATA'da yoğun bakıma alındı.

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu! Akdeniz'de 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması. Hanife Avcı, Samsun Aydınlar Ocağı'nın Devlet Güvenliğine Yönelik Yapılar konferansında konuştu.

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET