• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ANKARA'DA DARBECİ ASKERLER BAHRİ AYDIN VE MÜNİRE AYDIN'I İŞTE BÖYLE VURDU

Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu. 15 Temmuz darbe gecesi Ankara Emniyetinin önünde darbeci askerler karı ve koca olan Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı vurma anları kameralara böyle yansıdı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 21:08
Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu

15 Temmuz gecesi Ankara Emniyeti bombalayan hainlerin, sivil halka ateş açtığı anlar ortaya çıktı.

 

Devletin ve halkın dik duruşuyla püskürtülen darbe girişiminin ardından çıkan kamera kayıtları, hain FETÖ'cülerin nasıl insanlıktan çıktığını gösterdi.

 

Ankara Emniyeti'nin önünde darbeci askerlere direnen karı ve koca Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı gözlerini kırpmadan vurdu. Ankara'da Bahri Aydın ve Münire Aydın isimli karı kocanını darbeci askerler tarafından vurulma anı da kameralara yansıdı. Ankara'da darbeci askerler tarafından vurulan Bahri Aydın ve Münire Aydın ise yaşananlar sonrası Dışkapı SSK Hastanesi Yıldırım Beyazit devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. 

 

 

 

 

EMNİYETİN ÖNÜNDE SİVİLLERE ATEŞ AÇILDI

15 Temmuz gecesi bombalanan Ankara Emniyeti'nin önünde adeta bir katliam yaşandı. FETÖ'cü hainler, tanklardan darbeye direnen sivil halka ateş açtı. O anlar kameraya böyle yansıdı:

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

El Bab'da bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri

El Bab'da bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri El Bab'da bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri. El Bab'ın Suflaniyah bölgesinde DEAŞ'ın düzenlediği bombalı araçlı saldırıda bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri belli oldu.

Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi

Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi Samsun Cumhuriyet Meydanında fuhuş pazarlığı cep telefonuyla görüntülendi. Samsun Cumhuriyet Meydanında kadınların gündüz vakti yaptığı fuhuş pazarlığı cep telefonu kameralarına yansıdı.

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor

Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor Reina saldırganı polislere sürekli oğlunu soruyor. Reina saldırganı Abdulgadir Masharipov'la ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Reina katliamcısının ifade işlemleri devam ediyor. Sorguda sık sık 4.5 yaşındaki oğlunu sorduğu iddia edildi.

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET