• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ANKARA'DA DARBECİ ASKERLER BAHRİ AYDIN VE MÜNİRE AYDIN'I İŞTE BÖYLE VURDU

Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu. 15 Temmuz darbe gecesi Ankara Emniyetinin önünde darbeci askerler karı ve koca olan Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı vurma anları kameralara böyle yansıdı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 21:08
Ankara'da darbeci askerler Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı işte böyle vurdu

15 Temmuz gecesi Ankara Emniyeti bombalayan hainlerin, sivil halka ateş açtığı anlar ortaya çıktı.

 

Devletin ve halkın dik duruşuyla püskürtülen darbe girişiminin ardından çıkan kamera kayıtları, hain FETÖ'cülerin nasıl insanlıktan çıktığını gösterdi.

 

Ankara Emniyeti'nin önünde darbeci askerlere direnen karı ve koca Bahri Aydın ve Münire Aydın'ı gözlerini kırpmadan vurdu. Ankara'da Bahri Aydın ve Münire Aydın isimli karı kocanını darbeci askerler tarafından vurulma anı da kameralara yansıdı. Ankara'da darbeci askerler tarafından vurulan Bahri Aydın ve Münire Aydın ise yaşananlar sonrası Dışkapı SSK Hastanesi Yıldırım Beyazit devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. 

 

 

 

 

EMNİYETİN ÖNÜNDE SİVİLLERE ATEŞ AÇILDI

15 Temmuz gecesi bombalanan Ankara Emniyeti'nin önünde adeta bir katliam yaşandı. FETÖ'cü hainler, tanklardan darbeye direnen sivil halka ateş açtı. O anlar kameraya böyle yansıdı:

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET