• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ATA DEMİRER,YİĞİT ŞARDAN'IN ESKİ EŞİ ÇİĞDEM DOĞU GÖRÜNTÜLENDİ

Ata Demirer Galatasaray eski yöneticisi Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu ile yakalandı basın üyelerini gören Ata Demirer büyük panikle koşar adımda tekneye gitti 

19 Ağustos 2016 Cuma 10:03
Ata Demirer,Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu görüntülendi

Haftalardır tekneyle Ege koylarını dolaşan Ata Demirer, Yeni Türkü konseri için karaya çıktı. Ünlü komedyen, önceki gün Bodrum-Off Gümüşlük'teki konser çıkışı Çiğdem Doğu ile görüntülendi.

 

ÖNÜNE GELENLE FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

 

Konser mekanında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve istekleri kırmayıp neredeyse herkesle selfie pozu veren Ata Demirer, Off Gümüşlük'ten geç saatlerde ayrıldı. Yanında da Galatasaray eski yöneticisi Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu vardı.

 

 

KOŞAR ADIM TEKNEYE

 

Off Gümüşlük adlı mekan çıkışı patlayan flaşlar, ikiliyi tedirgin etti. Ata Demirerhabercilerle karşılaşınca koşar adım teknesine giderken, Çiğdem Doğu yeniden kulübe döndü.

 

 

GERİDE KALDI AMA...

 

Çiğdem Doğu, flaşlar patlayınca aynı kareye girmemek için birkaç adım geride kaldı.

 

 

ERTESİ GÜN TEKNEDE

 

Ata Demirer, ertesi sabah Gümüşlük açıklarında demirli Küheylan adlı teknesinde görüntülendi.

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor

Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor Akdeniz'de balon balığı kabusu büyüyor! Mersin’de kıyıya yakın bölgelerde balıkçıların oltalarına takılan balon balıkları, tedirginliğe neden oluyor. Bulunduğu bölgede kendisinden başka tür balıkların yaşamasına izin vermeyen ve başka balıklar tarafından da tüketilemeyen balon balıklarının Akdeniz’de üremesi, diğer türlerin yok olmasının önünü açıyor.

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI