• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ATA DEMİRER,YİĞİT ŞARDAN'IN ESKİ EŞİ ÇİĞDEM DOĞU GÖRÜNTÜLENDİ

Ata Demirer Galatasaray eski yöneticisi Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu ile yakalandı basın üyelerini gören Ata Demirer büyük panikle koşar adımda tekneye gitti 

19 Ağustos 2016 Cuma 10:03
Ata Demirer,Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu görüntülendi

Haftalardır tekneyle Ege koylarını dolaşan Ata Demirer, Yeni Türkü konseri için karaya çıktı. Ünlü komedyen, önceki gün Bodrum-Off Gümüşlük'teki konser çıkışı Çiğdem Doğu ile görüntülendi.

 

ÖNÜNE GELENLE FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

 

Konser mekanında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve istekleri kırmayıp neredeyse herkesle selfie pozu veren Ata Demirer, Off Gümüşlük'ten geç saatlerde ayrıldı. Yanında da Galatasaray eski yöneticisi Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu vardı.

 

 

KOŞAR ADIM TEKNEYE

 

Off Gümüşlük adlı mekan çıkışı patlayan flaşlar, ikiliyi tedirgin etti. Ata Demirerhabercilerle karşılaşınca koşar adım teknesine giderken, Çiğdem Doğu yeniden kulübe döndü.

 

 

GERİDE KALDI AMA...

 

Çiğdem Doğu, flaşlar patlayınca aynı kareye girmemek için birkaç adım geride kaldı.

 

 

ERTESİ GÜN TEKNEDE

 

Ata Demirer, ertesi sabah Gümüşlük açıklarında demirli Küheylan adlı teknesinde görüntülendi.

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi

Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi Başbakan'a Binali Yıldırım ismini Alevi bir ailenin koyduğunu söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, ismini yakın komşuların olan bir alevi ailenin koyduğunu anlattı.

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum

Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum Kılıçdaroğlu Samsun'da konuştu: 600 milletvekili neden isteniyor ben bilmiyorum. Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Anemon Otel'de muhtarlar ve dernekler yöneticileri ile yaptığı toplantıda, "600 milletvekili neden isteniyor, ben bilmiyorum. Biri bunu bana anlatsın" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET