• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ATA DEMİRER,YİĞİT ŞARDAN'IN ESKİ EŞİ ÇİĞDEM DOĞU GÖRÜNTÜLENDİ

Ata Demirer Galatasaray eski yöneticisi Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu ile yakalandı basın üyelerini gören Ata Demirer büyük panikle koşar adımda tekneye gitti 

19 Ağustos 2016 Cuma 10:03
Ata Demirer,Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu görüntülendi

Haftalardır tekneyle Ege koylarını dolaşan Ata Demirer, Yeni Türkü konseri için karaya çıktı. Ünlü komedyen, önceki gün Bodrum-Off Gümüşlük'teki konser çıkışı Çiğdem Doğu ile görüntülendi.

 

ÖNÜNE GELENLE FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

 

Konser mekanında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve istekleri kırmayıp neredeyse herkesle selfie pozu veren Ata Demirer, Off Gümüşlük'ten geç saatlerde ayrıldı. Yanında da Galatasaray eski yöneticisi Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu vardı.

 

 

KOŞAR ADIM TEKNEYE

 

Off Gümüşlük adlı mekan çıkışı patlayan flaşlar, ikiliyi tedirgin etti. Ata Demirerhabercilerle karşılaşınca koşar adım teknesine giderken, Çiğdem Doğu yeniden kulübe döndü.

 

 

GERİDE KALDI AMA...

 

Çiğdem Doğu, flaşlar patlayınca aynı kareye girmemek için birkaç adım geride kaldı.

 

 

ERTESİ GÜN TEKNEDE

 

Ata Demirer, ertesi sabah Gümüşlük açıklarında demirli Küheylan adlı teknesinde görüntülendi.

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı. Yazdığı köşe yazılarında PKK/KCK terör örgütü propagandası yaptığı iddia edilen Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı.

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık. Yıldız Sarayı Müzesi kataloğu tanıtım programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ne yazık ki Abdülhamit Han'ın mirasının kıymeti yeterince anlaşılmamış ve tasfiye edilmiştir. Neyse ki bugün devletimizin ilgili organları bu mirasın toparlanarak bir araya getirilmesine öncülük etmiştir" dedi.

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasını arkadaşları cep telefonu ile görüntüledi. Birbirlerine saldıran iki öfkeli liseli kızı o sırada yanlarından geçen vatandaşlar ayırdı.

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET