• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAFRA'DA FETÖ OPERAYONUNDA 7 İŞADAMI SERBEST BIRAKILDI

Bafra'da FETÖ operasyonunda 7 işadamı serbest bırakıldı. Samsun'un Bafra ilçesinde gözaltına alınan 13 işadamından 7'si savcılık tarafından serbest bırakıldı.

26 Temmuz 2016 Salı 01:21
Bafra'da FETÖ operayonunda 7 işadamı serbest bırakıldı

Samsun'un Bafra İlçesi’nde 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonun da gözaltına alınan 7 iş adamı serbest bırakıldı. 

 

Bafra ilçesinde nöbetçi mahkemeye sevk edilen 7 iş adamı Fetö/PDY terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla ifade verdikten sonra  serbest kaldı.

 

Bafra'da gözaltına alınan 13 işadamında 6'sı ise 26 Temmuz Salı günü savcılıkta ifade vermesi bekleniyor. 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda

Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda Sürücüler dikkat! Kaza tespit tutanakları artık cep telefonunda. Nisan 2008'den bu yana kağıt formlarla düzenlenen kaza tespit tutanakları artık Mobil Kaza Tutanağı sayesinde akıllı telefonlara girdi.

Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha

Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha Halkbank Yöneticisinin tutuklanmasına hükümetten bir tepki daha. Adalet Bakanı Bozdağ, Halkbank Genel Müdür Yardımcı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanmasıyla ilgili olarak "Siyasi operasyon" dedi.

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek

Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek Türkiye'den bir ilk! Tüm dünya 24 saat canlı izleyecek. Muğla'da Tuzla Sulak Alanı'nda yaşayan 230 çeşit kuş türü, yapılacak yatırım ve düzenlemeyle internet üzerinden 24 saat tüm dünya tarafından izlenecek.

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı

THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı THY kabin yasağının yolcuları etkilememesi için yeni uygulama başlattı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 31 Mart'tan itibaren Amerika uçuşlarında laptop ve tabletlerini teslim eden yolculara uçak içinde ücretsiz wifi hizmetine başlanacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET