• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BAFRA'DA FETÖ OPERAYONUNDA 7 İŞADAMI SERBEST BIRAKILDI

Bafra'da FETÖ operasyonunda 7 işadamı serbest bırakıldı. Samsun'un Bafra ilçesinde gözaltına alınan 13 işadamından 7'si savcılık tarafından serbest bırakıldı.

26 Temmuz 2016 Salı 01:21
Bafra'da FETÖ operayonunda 7 işadamı serbest bırakıldı

Samsun'un Bafra İlçesi’nde 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonun da gözaltına alınan 7 iş adamı serbest bırakıldı. 

 

Bafra ilçesinde nöbetçi mahkemeye sevk edilen 7 iş adamı Fetö/PDY terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla ifade verdikten sonra  serbest kaldı.

 

Bafra'da gözaltına alınan 13 işadamında 6'sı ise 26 Temmuz Salı günü savcılıkta ifade vermesi bekleniyor. 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ davasında serbest bırakılan 21 kişinin isimleri

Samsun Bafra'da FETÖ davasında serbest bırakılan 21 kişinin isimleri Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ'den tutuklanan ve serbest bırakılan 21 kişinin isimleri.

Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması

Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması Uğur Mumcu FETÖ tehlikesini önceden görüp uyarmıştı: İşte Uğur Mumcu'nun o konuşması. 24 Ocak 1993'te Ankara'da Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden gazeteci-yazar Uğur Mumcu'nun FETÖ yapılanması ile ilgili yıllar önce uyarıda bulunduğunu biliyor muydunuz

Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha

Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha Satranç haramdır diyen Cübbeli'ye bir darbe daha! Diyanet Vakfı'nın İslam Ansiklopedisi'nde, "Birçok İslam âlimi satrancın zihni kuvvetlendirdiğini, insanı sosyalleştirdiğini hatırlatarak satranç oynamanın mübah olduğunu ifade etmiştir" deniliyor

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu

Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu Akif Geniş, koyun otlatırken tarihi kilise buldu. İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Kurucuova Köyü yakınlarında koyun otlatan Akif Geniş, tesadüf eseri 2 bin yıl öncesine ait olduğu düşünülen bir kilisenin ya da hamamın tavanını buldu. Ayasuluk Tepesi olarak bilinen bölgede çocuk yaşlardan bu yana koyun otlattığını belirten Geniş, tepede eski dönemlere ait çok sayıda kalıntıyı gördüğünü söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET