• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN YILDIRIM TORUNUMUN SORUSUNA CEVAP VEREMEDİM DEDİ AĞLADI

Başbakan Yıldırım torunumun sorusuna cevap veremedim dedi ağladı. Başbakan Yıldırım, Bakanlar Kurulu sonrası düzenlediği basın toplantısında torunuyla ilgili anektodu anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 14:02
Başbakan Yıldırım torunumun sorusuna cevap veremedim dedi ağladı

Darbe girişimi sonrası düzenlenen ilk bakanlar kurulu toplantısı sonrası konuşan Başbakan'ın duygusal hali dikkat çekti. Başbakan canlı yayında torunuyla ilgili anektodu anlatırken canlı yayında ağladı.

 

"TORUNUMUN SORUSUNA CEVAP VEREMEDİM" DEDİ AĞLADI

Başbakan Yıldırım, "Benim 12 yaşındaki torumun 'dede bunlar bizim askerlerimiz değil mi neden insanları öldürüyorlar?' dedi. Ben buna cevap veremedim ama vereceğiz. Öyle bir vereceğiz ki bütün dünya görecek." derken gözyaşlarına boğuldu.

 

KONUŞMAKTA ZORLANDI

Konuşmakta güçlük çeken Yıldırım, toplantıyı sonlandırmayı düşünürken gazetecilerden gelen soru taleplerine karşı koyamadı. "Arkadaşlar soru sormak konusunda azimli misiniz?" diyen Yıldırım, "Sadece 3 soru alayım" dedi.

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET