• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN YILDIRIM TORUNUMUN SORUSUNA CEVAP VEREMEDİM DEDİ AĞLADI

Başbakan Yıldırım torunumun sorusuna cevap veremedim dedi ağladı. Başbakan Yıldırım, Bakanlar Kurulu sonrası düzenlediği basın toplantısında torunuyla ilgili anektodu anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 14:02
Başbakan Yıldırım torunumun sorusuna cevap veremedim dedi ağladı

Darbe girişimi sonrası düzenlenen ilk bakanlar kurulu toplantısı sonrası konuşan Başbakan'ın duygusal hali dikkat çekti. Başbakan canlı yayında torunuyla ilgili anektodu anlatırken canlı yayında ağladı.

 

"TORUNUMUN SORUSUNA CEVAP VEREMEDİM" DEDİ AĞLADI

Başbakan Yıldırım, "Benim 12 yaşındaki torumun 'dede bunlar bizim askerlerimiz değil mi neden insanları öldürüyorlar?' dedi. Ben buna cevap veremedim ama vereceğiz. Öyle bir vereceğiz ki bütün dünya görecek." derken gözyaşlarına boğuldu.

 

KONUŞMAKTA ZORLANDI

Konuşmakta güçlük çeken Yıldırım, toplantıyı sonlandırmayı düşünürken gazetecilerden gelen soru taleplerine karşı koyamadı. "Arkadaşlar soru sormak konusunda azimli misiniz?" diyen Yıldırım, "Sadece 3 soru alayım" dedi.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET