• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAŞI KESİLEN ASKER DENİLEN GENÇ DEMOKRASİ NÖBETİNDE

Sosyal medyada darbe girişimi sırasında "Başı kesilen asker" diye paylaşılan Burak Salıvermez, dün akşam Avcılar'da demokrasi nöbetindeydi.

21 Temmuz 2016 Perşembe 12:02
Başı kesilen asker denilen genç demokrasi nöbetinde

Sosyal medyada "Başı kesilerek katledilen askerimiz, vatanımızın evladı. Yüzündeki o gülüşe bakmaya utanıyorum ben. Bu ana kuzusuna kıyanlar hesap vermeli" denilerek fotoğrafı paylaşılan 23 yaşındaki Burak Salıvermez, yaptığı açıklamasında olup bitenlerden büyük üzüntü duyduğunu söylemişti.

 

DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILDI

Burak Salıvermez, girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetine Avcılar'da katıldı. Salıvermez'i miting alanında görenler etrafını sararak birlikte fotoğraf çektirmek için çaba harcadı.

 

HAKKINDA ÇIKAN HABERLERLE İLGİLİ DAVA AÇACAK

Burak Salıvermez, sosyal medyada ve bazı yayın organlarında haklarında çıkarılan haberlerle annesinin perişan olduğunu, bu kesimler ile ilgili yakında dava açacağını söyledi.

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET