• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BİNALİ YILDIRIM ELAZIĞ'DA KONUŞTU: YA İSTİKLAL YA ÖLÜM...

Binali Yıldırım Elazığ'da konuştu: Ya istiklal ya ölüm.... Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan bombalı saldırı sonrası Elazığ'a giderek burada önemli açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım, terörün Türkiye'yi teslim alamayacağını söyledi.

18 Ağustos 2016 Perşembe 15:09
Binali Yıldırım Elazığ'da konuştu: Ya istiklal ya ölüm...

Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan bomba yüklü araçlı saldırı sonrası gittiği Elazığ'da terörle mücadelenin PKK yok olana kadar süreceğini açıkladı.

 

Binali Yıldırım Elazığ'da yaptığı açıklamada, 'Ya İstiklal Ya Ölüm' sözlerini kullanarak, "Mücadele PKK yok olana kadar sürecek" dedi.

 

Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan bombalı saldırıda 145 yaralının bulunduğunu bunların 85'inin polis, 60'ının ise sivil olduğunu söyledi. Binali Yıldırım, Elazığ'da yaptığı açıklama sonrası bombalı saldırıda yaralananları ziyaret etmek için hastanelere gitti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Üstad Ayberk Atilla, 71 yaşında hayatını kaybetti. Ayberk Atilla kimdir?

Üstad Ayberk Atilla, 71 yaşında hayatını kaybetti. Ayberk Atilla kimdir? Üstad Ayberk Atilla, 71 yaşında hayatını kaybetti. Ayberk Atilla kimdir? Mesane kanseri nedeniyle hastanede tedavi gören Ayberk Atilla, bu sabah hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu 71 yaşında hayata gözlerini yumdu.

İmam Uğur Topaktaş namaz kılarken ölümden dönen Hüseyin Başkaya'nın hayatını kurtardı

İmam Uğur Topaktaş namaz kılarken ölümden dönen Hüseyin Başkaya'nın hayatını kurtardı İmam Uğur Topaktaş namaz kılarken ölümden dönen Hüseyin Başkaya'nın hayatını kurtardı. Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde namaz kılarken fenalaşıp kalbi duran adamı, cami imamı kalp masajı ve suni teneffüs yaparak hayata döndürdü.

Hırsızlar İstanbul Fatih'te aynı iş hanını 6 kez soydu

Hırsızlar İstanbul Fatih'te aynı iş hanını 6 kez soydu Hırsızlar İstanbul Fatih'te aynı iş hanını 6 kez soydu. İstanbul Fatih’te bir iş hanına altıncı kez dadanan hırsızlar, son hırsızlıklarından eli boş döndü. İş hanına giren silahlı hırsızların, o anları güvenlik kameralarına yansıdı.

El Bab'da bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri

El Bab'da bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri El Bab'da bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri. El Bab'ın Suflaniyah bölgesinde DEAŞ'ın düzenlediği bombalı araçlı saldırıda bugün şehit olan 5 askerin isim ve memleketleri belli oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET