• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BİNBAŞI BARIŞ DEDEBAĞI'IN KARŞIMA ÇIKARSA VURURUM DEDİĞİ EDOK KOMUTANI İSTİFA ETTİ

Binbaşı Barış Dedebağı'ın Karşıma çıkarsa vururum dediği EDOK Komutanı istifa etti. Binbaşı Barış Dedebağı'ın AHaber'de "karşıma çıkarsa vururum" diyerek tepki gösterdiği EDOK Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu istifa etti.

28 Temmuz 2016 Perşembe 15:05
Binbaşı Barış Dedebağı'ın Karşıma çıkarsa vururum dediği EDOK Komutanı istifa etti

Binbaşı Barış Dedebağı'ın Karşıma çıkarsa vururum dediği EDOK Komutanı istifa etti. Binbaşı Barış Dedebağı'ın AHaber'de "karşıma çıkarsa vururum" diyerek tepki gösterdiği EDOK Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu istifa etti. 

 


Binbaşı Barış Dedebağı'ın karşıma çıkarsa vururum dediği EDOK Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu istifa etti. 

 

Darbeci komutanlara, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe diyerek bağıran Binbaşı Barış Dedebağı'ın "Karşıma çıkarsa vururum" diyerek tepki gösterdi EDOK Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu istifa etti. 

 

Binbaşı Barış Dedebağı AHABER'de katıldığı canlı yayında EDOK Komutanı ile ilgili sert sözler söylemişti. Barış Dedebağı, EDOK Komutanı için  "EDOK Komutanını tanımıyorum. Redediyorum komutanım değil. Karşıma çıkarsada vururum.  Uyarıyorum bütün generalleri karşıma çıkar bana rütbe kanun, askeri ceza ile karşıma çıkan generali vururum" demişti. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok ağır eleştiri. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa maalesef ve maalesef ırkçılığın, ayrımcılığın sarmalına girmiş durumda. Siyasi makamlarda oturanlar bir akıl tutulmasına girmiş vaziyetteler. Avrupa bize değil de biz gidelim Avrupalılara yardımcı olalım" dedi.

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu

Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu Kangal köpeği zengin arapların yeni gözdesi oldu. Sivas kangalı almak için yoğun talepte bulunan Araplar 2005'de çıkarılan koruma altındaki ırkların yurtdışına çıkarılma yasağıyla karşılaştı.

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'in pastasını yaptılar. Harbiye Askeri Müzesi'de düzenlenen Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali'nde 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in pastadan heykelini yaptılar.

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür

THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür THY'den ABD ve İngiltere yasağına karşı yeni prosedür. THY, ABD ve İngiltere uçuşlarında getirilen yasakla ilgili olarak tüm yolcuların uçak kapısına kadar elektronik eşyalarını kullanabileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET