• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BİNBAŞI BARIŞ DEDEBAĞI KAMU GÜVENLİĞİ TEŞKİLATINA MÜSTEŞAR OLARAK ATANDI

Binbaşı Barış Dedebağı Kamu Güvenliği Teşkilatına müsteşar olarak atandı. 15 Temmuz darbe girişiminde gözaltına alınan askerlere 'Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe' diye bağıran binbaşı Barış Dedebağı Kamu Güvenliği Teşkilatına müsteşar olarak atandı.

07 Ekim 2016 Cuma 19:19
Binbaşı Barış Dedebağı Kamu Güvenliği Teşkilatına müsteşar olarak atandı

Binbaşı Barış Dedebağı Kamu Güvenliği Teşkilatına müsteşar olarak atandı. 15 Temmuz darbe girişiminde gözaltına alınan askerlere 'Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe' diye bağıran binbaşı Barış Dedebağı, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına (KDGM) ​ müsteşar olarak atandı. 

 

Barış Dededebağı'ın yeni görevi belli oldu

 

15 Temmuz darbe kalkışması sonrası gözaltına alınan askeri personele "Ya Kuzgun Leşe Ya devlet Başa' diye bağıran kahraman Binbaşı Barış Dedebağı'nın Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına (KDGM)  müsteşar olarak atandığı gündeme geldi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından görevinden istifa ettiğini açıklayan kahraman binbaşı Barış Dedebağı'ın görevine geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyordu. Edinilen bilgiye göre Barış Dededebağı, Kamu Güvenliği Teşkilatına müsteşar olarak atandı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

kahraman asil binbaşım

yaşar
11 Şubat 2017 Cumartesi 14:55

şahsım adına görevinden ayrılışına çok üzüldüm. tam tersi gelelkurmay komutanlığı kurmaylık verip ayrıca terfi ettirmek suretiyle böyle gözü kara asil vatan evlatlarını göz bebeyimiz olan türk silahlı kuvvetlerinden kopartmamak aksine sayılarını artırmak amacıyla teşvikte bulunmak gerekmektedir.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

kahramanimiz allah uzun omur versin

ali cakmak
21 Ekim 2016 Cuma 10:48

kahraman binbasim allah seningibi gururlu nice isanlarimizin sayisini arttirsin binbasim seningibi insanlar olduktan sonra bbu guzel vatanimizin sirtti yere gelmez insallah .bizde ailece 15 temmuzda ataturk havalimanina alin ettik reisin talimatindan sonra bu vatanimiza kanimimiz canimiz feda olsun baska vatanimiz yok bizim ben arnautum ama ben bu topraklarda dogdum bu topraklar icinde canimi verecem baska vatanimiz yok allah kolaylik versin allah guc kuvvet versin kahramanim

7 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

MUZ CUMHURİYETİ

OSMAN GEÇGEL
07 Ekim 2016 Cuma 20:27

ŞAKA GİBİ. KİMLERİN ARASINDA KALDIK.

4 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET