• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BOĞAZI KEMERLE SIKILAN GENELKURMAY BAŞKANI HULUSİ AKAR, DARBECİLERE SONUNA KADAR DİRENDİ

Boğazı kemerle sıkılan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, darbecilere sonuna kadar direndi. Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın 15 Temmuz gecesi kafasına silah dayandığı ortaya çıktı.

17 Temmuz 2016 Pazar 19:37
Boğazı kemerle sıkılan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, darbecilere sonuna kadar direndi

Boğazı kemerle sıkılan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, darbecilere sonuna kadar direndi. Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın 15 Temmuz gecesi kafasına silah dayandığı ortaya çıktı.

 

Darbeci askerler, 15 Temmuz gecesinde Genelkurmay Başkanı'na zorla darbe bildirisi imzalatmak istedi.

 

FETÖ'nün darbeci askerlerinin 15 Temmuz gecesinde yaptıklarının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

 

SİLAH DAYAYIP BİLDİRİ İMZALATMAK İSTEDİLER

 

NTV'nin haberine göre; 15 Temmuz gecesi, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın kafasına silah dayandı ve Akar'a darbe bildirisi imzalatmak istediler.

 

BOĞAZI KEMERLE SIKILDI

 

Boğazı kemerle sıkılan Hulusi Akar, darbecilere sonuna kadar direndi.

 

YEMEK VE SU VERMEDİLER

Akar, yanındaki komutanlarla birlikte helikopterle Akıncı Üssü’ne götürüldü. Burada ayrı ayrı odalarda tutulan Akar ve arkadaşlarına su ve yemek verilmedi. Tuvalet ihtiyaçlarının karşılanmasında bile sıkıntılar yaşandı. Bu konuda tartışmalar yaşandı.

 

ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ DE DARBECİ

Orgeneral Akar’ın özel kalem müdürü de cuntacılar arasındaydı

 

ÖLÜM TEHDİDİ

Hulusi Akar'a "Bildiriyi imzalarsanız hayati tehlikeniz olmaz" denildi.

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak

Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak Devlet memurlarıyla ilgili terör soruşturması yapılacak. Hükümet, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/C kapsamında görev yapan mevcut personele 'terör' soruşturmasının önünü açtı.

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı

THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı THY yolcusu üzerimde bomba var diye bağırdı. Türk Hava Yolları’nın (THY) Miami-İstanbul seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağında yolculardan birinin "Üzerimde bomba var" demesi üzerine yolcu uçaktan indirilerek gözaltına alındı.

Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi

Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi Barbaros Şansal serbest kalacak mı? Barbaros Şansal ile ilgili mahkeme kararını verdi. Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame, mahkemenin iade kararı üzerine, soruşturma savcılığınca yeniden düzenlendi. İstanbul 43’üncü Asliye Ceza Mahkemesi iddianameyi bu kez kabul ederek, Şansal’ın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Barbaros Şansal biyografisi.

Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek

Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek Artık TSK'da kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek. TSK'da başörtüsü yasağı kalktı. Artık kadın subay ve astsubaylar başörtüsü takabilecek. Uygulama askeri öğrenciler için de geçerli olacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET