• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ: SAMSUN HALKI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA EN İYİ CEVABI VERDİ

Çağatay Kılıç: Samsun halkı Kemal Kılıçdaroğlu'na en iyi cevabı verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Temmuz için kontrollü darbe iddiasında bulunan Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek, "Samsun halkı Kılıçdaroğlu'na en iyi cevabı İçimizde ki Kahramanlar gecesinde verdi" dedi.

13 Nisan 2017 Perşembe 16:28
Çağatay Kılıç: Samsun halkı Kemal  Kılıçdaroğlu'na en iyi cevabı verdi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz kontrollü bir darbe girişimidir" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir kez daha tepki gösterdi. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz kontrollü bir darbe girişimidir diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na en güzel cevabı, 7 Nisan'da yapılan 'İçimizdeki Kahramanlar' programında Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nu tıklım tıklım dolduran Samsunlu hemşehrilerim vermiştir" dedi
.


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen İçimizdeki Kahramanlar projesi Samsun’a konuk oldu. Samsun Mustafa Dağıştanlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyona 15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbeci askerlerine karşılık kahramanlık örneği sergileyen isimlerle birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı. 15 Temmuz gecesi 248 vatandaşımızın şehit, 2 bin 193 vatandaşımızın da gazi olduğunu hatırlatan Bakan Çağatay Kılıç 15 Temmuz gecesi Samsun’da hemşehrileriyle yaşadıklarını anlattı. 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Temmuz’u kontrollü darbe girişimi olarak değerlendirmesini de sert bir şekilde eleştiren Bakan Çağatay Kılıç, "Böylesine acı kayıpların verildiği bir gece için kontrollü ifadesini kullanabilmek için kontrollü ortamlarda bulunmak gerekir. Tıpkı ana muhalefet liderinin Bakırköy'de bir partilinin evinde olduğu gibi. Bizler ise o gece, Dışişleri Bakanımız sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve kıymetli hemşehrilerimizle Samsun Cumhuriyet Meydanın'ndaydık. Son olarak Samsunlu hemşehrilerimiz, 7 Nisan'da yapılan 'İçimizdeki Kahramanlar' programında Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nu tıklım tıklım doldurarak ana muhalefet liderine en iyi cevabı vermiştir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir

Samsun CHP'den mühürsüz oylarla ilgili YSK'ya tepki: Seçim sonuçları şaibelidir CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada YSK'nın mühürsüz oyların geçerli sayılacağına dair aldığı kararı eleştirerek, "Referandum seçim sonucu şaibelidir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET