• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CEM KÜÇÜK'ÜN MAVİ MARMARA İÇİN KULLANDIĞI 'O MANYAKLAR' SÖZÜ İNFİAL YARATTI

Cem Küçük'ün Mavi Marmara için kullandığı 'O Manyaklar' sözü infial yarattı. Cem Küçük'ün AK Parti'nin radikal İslamcılarla yollarını ayırması gerektiğini söyleyerek, "AK Parti Mavi Marmara'da ki o manyak tiplerle yollarını ayırmalı" şeklinde ki sözleri infial yarattı.

20 Nisan 2017 Perşembe 13:37
Cem Küçük'ün Mavi Marmara için kullandığı 'O Manyaklar' sözü infial yarattı

Cem Küçük'ün katıldığı 1ANtv kanalında Mavi Marmara ile ilgili kullandığı sözler şok etkisi yarattı. Cem Küçük Mavi Marmara'da kiler için "O manyak tipler" dedi, tepki çekti.

 

Cem Küçük, "AK Parti'nin artık bu radikal islamcılarla da yani bu Mavi Marmarada ki o manyak tipler, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı kafadan herşeye düşman tipler var. Bunlarla yolların ayrılması lazım. Bana göre Tayyip bey bunu yapacaktır diye tahmin ediyorum. Bu yorumumdur sadece." dedi.

 

Cem Küçük'ün Mavi Marmaradakiler için "O manyak tipler" ifadesini kullanması ise tepkilere neden oldu. Cem Küçük'ün Mavi Marmara ile ilgili sözleri Twitter'da gündeme olurken Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş ise Cem Küçük'ün Mavi Marmara ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.


Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş, AK Parti'nin radikal İslamcılarla yollarını ayırması gerektiğini söyleyerek, "Mavi Marmarada ki o manyak tipler, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı kafadan herşeye düşman tipler var. Bunlarla yolların ayrılması lazım" diyen Cem Küçük'e Twitter sayfasından, "Mavi Marmara'daki manyaklar ifadesini kullanan hadsiz, amacın ne? Kime hizmet ediyorsun???" diyerek tepkisini dile getirdi.


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi

Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi Samsun'a geldi. Tunceli'de düşen helikopterde şehit olan hakim Onur Alan'ın cenazesi uçakla Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarını değerlendirdi SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu. Sezgin Gümüş, seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz sıkı bir demokrasi sınavından geçti" dedi.

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi Samsun TSO Başkanı Murzioğlu 16 Nisan referandum seçim sonucunu değerlendirdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (Samsun TSO) Salih Zeki Murzioğlu, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamada bulundu.

KÖŞE YAZARLARI