• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CEM KÜÇÜK'ÜN MAVİ MARMARA İÇİN KULLANDIĞI 'O MANYAKLAR' SÖZÜ İNFİAL YARATTI

Cem Küçük'ün Mavi Marmara için kullandığı 'O Manyaklar' sözü infial yarattı. Cem Küçük'ün AK Parti'nin radikal İslamcılarla yollarını ayırması gerektiğini söyleyerek, "AK Parti Mavi Marmara'da ki o manyak tiplerle yollarını ayırmalı" şeklinde ki sözleri infial yarattı.

20 Nisan 2017 Perşembe 13:37
Cem Küçük'ün Mavi Marmara için kullandığı 'O Manyaklar' sözü infial yarattı

Cem Küçük'ün katıldığı 1ANtv kanalında Mavi Marmara ile ilgili kullandığı sözler şok etkisi yarattı. Cem Küçük Mavi Marmara'da kiler için "O manyak tipler" dedi, tepki çekti.

 

Cem Küçük, "AK Parti'nin artık bu radikal islamcılarla da yani bu Mavi Marmarada ki o manyak tipler, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı kafadan herşeye düşman tipler var. Bunlarla yolların ayrılması lazım. Bana göre Tayyip bey bunu yapacaktır diye tahmin ediyorum. Bu yorumumdur sadece." dedi.

 

Cem Küçük'ün Mavi Marmaradakiler için "O manyak tipler" ifadesini kullanması ise tepkilere neden oldu. Cem Küçük'ün Mavi Marmara ile ilgili sözleri Twitter'da gündeme olurken Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş ise Cem Küçük'ün Mavi Marmara ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.


Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş, AK Parti'nin radikal İslamcılarla yollarını ayırması gerektiğini söyleyerek, "Mavi Marmarada ki o manyak tipler, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı kafadan herşeye düşman tipler var. Bunlarla yolların ayrılması lazım" diyen Cem Küçük'e Twitter sayfasından, "Mavi Marmara'daki manyaklar ifadesini kullanan hadsiz, amacın ne? Kime hizmet ediyorsun???" diyerek tepkisini dile getirdi.


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı

Türkiye Korona Virüs'ten ne zaman kurtulur? Merak edilen sorunun cevabı Korona Virüs'ten Türkiye ne zaman kurtulur? Korona Virüs tüm dünyada ölümlere neden olurken, Türkiye'de can almaya devam ediyor. Asıl soru ve merak edilen ise Covid-19 (Korona Virüs) Türkiye'den hangi tarihte, ne zaman kurtulacak..

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı

İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı İbrahim Erkal vefat mı etti, son durumu ne: Yeni bir açıklama yapıldı.. İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde yapılan bilgilendirme sonrası sanatçının hayranları büyük üzüntüye boğuldu.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

KÖŞE YAZARLARI