• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN LÖSEMİYİ YENEN TUNAHAN TİRYAKİ'Yİ BEŞİKTAŞ MAÇINA GÖTÜRECEK

Samsun’da lösemi hastalığını yenen Tunahan Tiryaki’nin Beşiktaş Vodafone Arena Stadı’nda maç izleme hayalini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan gerçekleştirecek.

05 Kasım 2016 Cumartesi 17:04
Çiğdem Karaaslan lösemiyi yenen Tunahan Tiryaki'yi Beşiktaş maçına götürecek

Samsun’da geçen sene lösemi hastalığını yenen 9 yaşındaki Tunahan Tiryaki’nin Beşiktaş Vodafone Arena Stadı’nda maç izleme hayalini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan gerçekleştirecek. 


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanlığı, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle, Samsun’da lösemi tedavisi gören ve bu hastalıktan kurtulan çocuklara ve ailelerine yemek düzenledi.


Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Çok Amaçlı Konferans Salonunda düzenlenen yemeğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Semizoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Samsun Lösemili ve Kan Hastalıkları Çocuklar Derneği (LÖSAM) Başkanı Prof.Dr. Davut Albayrak, lösemili çocuklar, lösemi hastalığından kurtulan çocuklar ve aileleri katıldı.


Programda açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Semizoğlu, yemeğe katılanlara teşekkür ederken, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Rabia Bay Keser ise, “Biz her zaman lösemili çocuklarımızın yanınızdayız. Biz AK Parti ailesi olarak hükümetimiz ile birlikte her zaman bu çocuklarımızın yanındayız ve kapınız sizlere her zaman açıktır” dedi.
Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Samsun LÖSAM Derneği Başkanı Prof. Dr. Davut Albayrak, “LÖSAM, tedavi gören çocuklarımızın tedavi ve yatak masraflarının yanı sıra, beslenme, geliş gidiş gibi pek çok ek masraflarını karşılamak için sivil toplum kuruluşlarının yardımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Samsun’da bulunan pek çok sivil toplum kuruluşundan da yardım alıyoruz. Hastalarımızın hepsine şifa diliyorum” diye konuştu.

 


Yemeğe oğlu Yiğit ile birlikte gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Güzel yavrularımızın gözlerinde bu mutluluğu görmek her şeye bedeldir. Siyaset de doktorluk da çocuklarımız için yapılır. Çocuklarımızı inşallah çok daha sağlıklı, mutlu, huzurlu günlerde geleceğe taşıyacağız. Dolayısıyla bugün çocuklarımızla bir arada olmak için ben de oğlum Yiğit ile geldim” şeklinde konuştu.
 

Küçük Tiryaki’nin hayalini Milletvekili Karaaslan gerçekleştirecek


Konuşmaların ardından Karaaslan, tek tek masaları gezerek çocuklarla yakından ilgilendi. Daha sonra yanına gelen, geçen sene lösemi hastalığından kurtulan ilkokul 4. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Tunahan Tiryaki, Karaaslan’dan bir talepte bulundu. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğunu belirten Tiryaki, tek hayalinin Vodafone Arena’da maç izlemek olduğunu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’a söyleyerek bu konuda kendisine yardımcı olmasını istedi. Karaaslan da küçük çocuğa yardımcı olacağı sözünü verdi. Çocuğun iletişim bilgilerini alan Karaaslan, havaların iyi olduğu ilk maçta Tunahan Tiryaki’yi İstanbul’a maça götüreceğini söyledi.


Hayalinin gerçek olacağını belirten Tunahan Tiryaki ise ilk defa Vodafone Arena’da maç seyredeceğini belirterek, Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a da hayalini gerçekleştireceği için teşekkür etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

NE BÜYÜK İCRAAT

EMEKLİ ÖĞRETMEN
06 Kasım 2016 Pazar 01:27

Medyatik vekilim bu gün Cumhuriyet meydanında Atakum İHL öğrencisi bir genc gördüm.Okuldan kurstan geliyordu Tramvaydan inmiş İlyasköy e gidecekti ama dolmuşa binmesi için sabah babasından aldığı parayı acıkınca yiyecek için harcamıştı. İlyasköye yürümeyi gözü kesmedi veya yolu bilmediği için telefonla babasını çağırdı.O an burada olsaydınız genci evine görürür bi show yapardınız.Siz vekil olduktan sonra Samsun da kaç kişilik iş-istihdam ürettiniz. Size oy verenlere acıyorum bir İHL li olarak.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, hafif raylı sistem hattının-tramvay Ondokuz Mayıs Üniversitene uzatılması ile ilgili 11 adet tren alımı ve İller Bankasından 75 milyon TL kredi kullanılmasını oy birliği ile kabul etti.

Trabzon merkezli 5 şehirde FETÖ operasyonu: 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı

Trabzon merkezli 5 şehirde FETÖ operasyonu: 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı Trabzon merkezli 5 şehirde FETÖ operasyonu: 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı. Trabzon merkezli yapılan FETÖ operasyonunda Ankara, Bolu, Çanakkale, İzmir ve Artvin illerinde aralarında albay, yüzbaşı, kurmay yarbay ve kurmay albaylarında bulunduğu 10 üst rütbeli subay gözaltına alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da 15 Temmuz şehitlerinin ailelerini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da 15 Temmuz şehitlerinin ailelerini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da 15 Temmuz şehitlerinin ailelerini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz şehitlerinden Halil Kantarcı ve Osman Yılmaz’ın ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak

Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak Kara listedeki esnaf için sicil affıyla ilgili düzenleme yapılacak. Esnaflara müjde yeni sicil affı geliyor. Kara listede ki esnaflara sicil affı müjdesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'den geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET