• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUNLU ŞEHİT EYÜP ÖKSÜZ'ÜN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Çiğdem Karaaslan Samsunlu şehit Eyüp Öksüz'ün cenaze törenine katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Vezirköprülü, Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene katıldı.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 16:15
Çiğdem Karaaslan Samsunlu şehit Eyüp Öksüz'ün cenaze törenine katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Van'ın Erciş ilçesinde şehit olan Samsun Vezirköprülü, Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene katıldı.

 

Van'ın Erciş İlçesinde Jandarma Karakol Komutanlığı'na PKK'lı teröristler tarafından bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde tören düzenlendi.

 

 

Törene; Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanları, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler ve Jülide Sarıeroğlu ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

 

4 kardeşten en büyüğü olan şehit Eyüp Öksüz düzenlenen törenin ardından ebediyete uğurlandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı

Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı. Yazdığı köşe yazılarında PKK/KCK terör örgütü propagandası yaptığı iddia edilen Alman Die Welt Gazetesi Türkiye muhabiri Deniz Yücel tutuklandı.

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık

Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık Emine Erdoğan: Abdülhamit Han'ın koleksiyonlarını ilgililere ulaştırdık. Yıldız Sarayı Müzesi kataloğu tanıtım programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ne yazık ki Abdülhamit Han'ın mirasının kıymeti yeterince anlaşılmamış ve tasfiye edilmiştir. Neyse ki bugün devletimizin ilgili organları bu mirasın toparlanarak bir araya getirilmesine öncülük etmiştir" dedi.

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler

Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler Liseli kız kavgası kamerada: Birbirlerini yere yatırıp sürüklediler. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde iki liseli kızın kavgasını arkadaşları cep telefonu ile görüntüledi. Birbirlerine saldıran iki öfkeli liseli kızı o sırada yanlarından geçen vatandaşlar ayırdı.

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET