• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUNLU ŞEHİT EYÜP ÖKSÜZ'ÜN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Çiğdem Karaaslan Samsunlu şehit Eyüp Öksüz'ün cenaze törenine katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Vezirköprülü, Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene katıldı.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 16:15
Çiğdem Karaaslan Samsunlu şehit Eyüp Öksüz'ün cenaze törenine katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Van'ın Erciş ilçesinde şehit olan Samsun Vezirköprülü, Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene katıldı.

 

Van'ın Erciş İlçesinde Jandarma Karakol Komutanlığı'na PKK'lı teröristler tarafından bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde tören düzenlendi.

 

 

Törene; Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanları, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler ve Jülide Sarıeroğlu ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

 

4 kardeşten en büyüğü olan şehit Eyüp Öksüz düzenlenen törenin ardından ebediyete uğurlandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı Samsun'da Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı tarafından haklarında yakalama kararı çıkartılan 2’si kadın 4 kişi FETÖ operasyonunda Atakum ilçesinde yakalanarak Vezirköprü ilçesine gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI