• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUNLU ŞEHİT EYÜP ÖKSÜZ'ÜN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Çiğdem Karaaslan Samsunlu şehit Eyüp Öksüz'ün cenaze törenine katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Vezirköprülü, Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene katıldı.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 16:15
Çiğdem Karaaslan Samsunlu şehit Eyüp Öksüz'ün cenaze törenine katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Van'ın Erciş ilçesinde şehit olan Samsun Vezirköprülü, Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene katıldı.

 

Van'ın Erciş İlçesinde Jandarma Karakol Komutanlığı'na PKK'lı teröristler tarafından bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Er Eyüp Öksüz için Kocatepe Camii'nde tören düzenlendi.

 

 

Törene; Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanları, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler ve Jülide Sarıeroğlu ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

 

4 kardeşten en büyüğü olan şehit Eyüp Öksüz düzenlenen törenin ardından ebediyete uğurlandı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi

Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi Ardahan'da kahraman köpek kurt sürüsünü başına önledi! Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Semiha Şakir Köyü'nde köye inen kurt sürüsüne tek başına karşı koyan çoban köpeği, yakaladığı kurtlardan birini de boğarak telef etti.

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu

Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu Ardahan'da Çıldır Gölü buz tuttu! Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 33 dereceye kadar düştüğü Ardahan’da, 126 bin metrekare alana sahip Çıldır Gölü’nün üzerini buz tabakası kapladı.

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi

Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi Dalgıç -20 derecede ördek için suya girdi! Kars Çayı’nda kanadı kırık olarak yaklaşık 10 gündür kurtarılmayı bekleyen yeşil başlı yaban ördeği, kendisi kurtarmak için gelen dalgıcı eksi 20 derece soğukta terletti.

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı

Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı Samsun OMÜ'ye tramvay müjdesi: Meclis raylı sistem hattı için krediyi onayladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, hafif raylı sistem hattının-tramvay Ondokuz Mayıs Üniversitene uzatılması ile ilgili 11 adet tren alımı ve İller Bankasından 75 milyon TL kredi kullanılmasını oy birliği ile kabul etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET