• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI: GAZİANTEP'TE Kİ CANLI BOMBA 12-14 YAŞLARINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 15:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısının DAİŞ eylemi olduğu yönünde bulguların olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde yapılan bombalı saldırıda 51 kişinin öldüğünü de açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

"12-14 yaşlarında bir canlı bombanın patlatılması sonucu 94 yaralı 51 ölüm vakası söz konusu. Daha çok Siirtli ve Vanlı vatandaşlarımızın olduğu bir mahallede olay ceryan ediyor. Şuan itibari ile de Valiliğimiz, Emniyet teşkilatımız vardıkları kanaat bir DAİŞ eylemi olduğu yönünde. Bu terör nereden gelirse gelsin bizim için değişmiyor. Bu FETO olabilir, PKK olabilir, DAİŞ olabilir. Suriye'nin belli bölgelerinde YPG-PYD olabilir. Türkiye olarak bizler tüm gücümüzle 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle el ele bunların üzerine gideceğiz. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Avrasya Tünelinin ismi Atatürk mü yoksa Abdülhamid Han mı olmalı

Avrasya Tünelinin ismi Atatürk mü yoksa Abdülhamid Han mı olmalı Avrasya Tünelinin ismi Atatürk mü yoksa Abdülhamid Han mı olmalı. 20 Aralık'ta açılacak Avrasya Tünelinin ismi milletin önerileriyle belirlenecek. Avrasya Tüneli'ne verilecek isim için Ulaştırma Bakanlığı anket başlattı. Avrasya Tüneline isim önerisi için tıkla ankete katıl.

FETÖ'cüler cezaevlerinden işkencemi görüyor?

FETÖ'cüler cezaevlerinden işkencemi görüyor? FETÖ'cüler cezaevlerinden işkencemi görüyor? Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ’cülerin PKK yandaşlarının cezaevlerindeki işkence iddialarını dile getirdiğini belirterek, “Elbette darbe teşebbüsü yapanlara karşı bir müdahale yapıldı, halk, kolluk kuvvetlerince müdahale yapıldı. Biz Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin 15. maddesine göre işkence ve kötü muamele yapılmasını askıya almadık. Biz Birleşmiş Milletler ile ilgili sözleşmesinin işkence ve kötü muamele kısmını da kaldırmadık” dedi.

Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı

Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, GATA'ya kaldırıldı! Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, eski GATA'da yoğun bakıma alındı.

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu

Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu Akdeniz'in 19 kilometre derininde deprem oldu! Akdeniz'de 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET