• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI: GAZİANTEP'TE Kİ CANLI BOMBA 12-14 YAŞLARINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 15:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısının DAİŞ eylemi olduğu yönünde bulguların olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde yapılan bombalı saldırıda 51 kişinin öldüğünü de açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

"12-14 yaşlarında bir canlı bombanın patlatılması sonucu 94 yaralı 51 ölüm vakası söz konusu. Daha çok Siirtli ve Vanlı vatandaşlarımızın olduğu bir mahallede olay ceryan ediyor. Şuan itibari ile de Valiliğimiz, Emniyet teşkilatımız vardıkları kanaat bir DAİŞ eylemi olduğu yönünde. Bu terör nereden gelirse gelsin bizim için değişmiyor. Bu FETO olabilir, PKK olabilir, DAİŞ olabilir. Suriye'nin belli bölgelerinde YPG-PYD olabilir. Türkiye olarak bizler tüm gücümüzle 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle el ele bunların üzerine gideceğiz. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Sakarya Dershanesi Eski Genel Müdürü FETÖ’den tutuklandı

Samsun'da Sakarya Dershanesi Eski Genel Müdürü FETÖ’den tutuklandı Samsun’da FETÖ operasyonu kapsamında arandığı ileri sürülen ve Ankara’da yakalanan kapatılan Sakarya Dershanesi’nin eski genel müdürü, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Darbeci Hava Kuvvetleri eski Komutanı Akın Öztürk'ün babası toprağa verildi

Darbeci Hava Kuvvetleri eski Komutanı Akın Öztürk'ün babası toprağa verildi Darbeci Hava Kuvvetleri eski Komutanı Akın Öztürk'ün babası toprağa verildi. 15 Temmuz darbe girişiminin baş aktörlerinden Hava Kuvvetleri eski Komutanı Akın Öztürk'ün babası yaşamını yitirdi.

MİT 81 il emniyetini uyardı: Dikkat IŞİD eylem yapabilir

MİT 81 il emniyetini uyardı: Dikkat  IŞİD eylem yapabilir MİT 81 il emniyetini uyardı: Dikkat IŞİD eylem yapabilir. Milli İstihbarat Teşkilatı(MİT) 81 ilin Emniyet Müdürlüğünü IŞİD için uyardı. Emniyet Müdürlüklerine gönderilen uyarıda IŞİD üyelerinin eylem yapabileceğine dikkat çekildi.

Girit Adası açıklamarında 3.8 büyüklüğünde deprem

Girit Adası açıklamarında 3.8 büyüklüğünde deprem Girit Adası açıklamarında 3.8 büyüklüğünde deprem! Akdeniz'de richter ölçeğine göre 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

KÖŞE YAZARLARI