• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI: GAZİANTEP'TE Kİ CANLI BOMBA 12-14 YAŞLARINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 15:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısının DAİŞ eylemi olduğu yönünde bulguların olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde yapılan bombalı saldırıda 51 kişinin öldüğünü de açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

"12-14 yaşlarında bir canlı bombanın patlatılması sonucu 94 yaralı 51 ölüm vakası söz konusu. Daha çok Siirtli ve Vanlı vatandaşlarımızın olduğu bir mahallede olay ceryan ediyor. Şuan itibari ile de Valiliğimiz, Emniyet teşkilatımız vardıkları kanaat bir DAİŞ eylemi olduğu yönünde. Bu terör nereden gelirse gelsin bizim için değişmiyor. Bu FETO olabilir, PKK olabilir, DAİŞ olabilir. Suriye'nin belli bölgelerinde YPG-PYD olabilir. Türkiye olarak bizler tüm gücümüzle 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle el ele bunların üzerine gideceğiz. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ünal Tanık tutuklandı mı: Ünal Tanık FETÖ'ye üye olmaktan gözaltında

Ünal Tanık tutuklandı mı: Ünal Tanık FETÖ'ye üye olmaktan gözaltında Ünal Tanık tutuklandı mı: Ünal Tanık FETÖ'ye üye olmaktan gözaltında. Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık, tutuklandı mı son durum ne. Ünal Tanık, tutuklama istemi ile Adliye'ye sevk edildi.

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor

Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor Muğla'da japon balığı 2 yıldır kör yaşıyor. Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde bir restoranın akvaryumunda gözleri olmadan 2 yıldır yaşam mücadelesi veren japon balığı görenleri hayrete düşürüyor.

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü

Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü Erzurumlu polis memuru Şenali Ocak Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düştü. Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit düşen polis memuru Şenali Ocak’ın Erzurum’un Şenkaya nüfusuna kayıtlı olduğu açıklandı.

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu

Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu Diyarbakır'da Trabzonlu polis memuru Miraç Kadir Özcan şehit oldu. Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan 4 polis memurundan Miraç Kadir Özcan’ın Trabzon’da yaşayan ailesine acı haber verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET