• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI: GAZİANTEP'TE Kİ CANLI BOMBA 12-14 YAŞLARINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 15:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısının DAİŞ eylemi olduğu yönünde bulguların olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde yapılan bombalı saldırıda 51 kişinin öldüğünü de açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

"12-14 yaşlarında bir canlı bombanın patlatılması sonucu 94 yaralı 51 ölüm vakası söz konusu. Daha çok Siirtli ve Vanlı vatandaşlarımızın olduğu bir mahallede olay ceryan ediyor. Şuan itibari ile de Valiliğimiz, Emniyet teşkilatımız vardıkları kanaat bir DAİŞ eylemi olduğu yönünde. Bu terör nereden gelirse gelsin bizim için değişmiyor. Bu FETO olabilir, PKK olabilir, DAİŞ olabilir. Suriye'nin belli bölgelerinde YPG-PYD olabilir. Türkiye olarak bizler tüm gücümüzle 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle el ele bunların üzerine gideceğiz. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar

HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar HSYK kararnamesi yayınlandı: İşte Samsun'da görev yeri değişen hakim ve savcılar. HSYK'nın yayınladığı 282 ile 283 sayılı adli ve idari yargı kararnamesi ile Samsun'da görev yeri değişen ve Samsun'a atanan hakim ve savcıların isim listesi şöyle..

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

KÖŞE YAZARLARI

ANKET