• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI: GAZİANTEP'TE Kİ CANLI BOMBA 12-14 YAŞLARINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı.

21 Ağustos 2016 Pazar 15:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Gaziantep'te ki canlı bomba 12-14 yaşlarında . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısı ile ilgili son bilgileri açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde yaptığı açıklamada Gaziantep'te ki canlı bomba saldırısının DAİŞ eylemi olduğu yönünde bulguların olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde yapılan bombalı saldırıda 51 kişinin öldüğünü de açıkladı. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

"12-14 yaşlarında bir canlı bombanın patlatılması sonucu 94 yaralı 51 ölüm vakası söz konusu. Daha çok Siirtli ve Vanlı vatandaşlarımızın olduğu bir mahallede olay ceryan ediyor. Şuan itibari ile de Valiliğimiz, Emniyet teşkilatımız vardıkları kanaat bir DAİŞ eylemi olduğu yönünde. Bu terör nereden gelirse gelsin bizim için değişmiyor. Bu FETO olabilir, PKK olabilir, DAİŞ olabilir. Suriye'nin belli bölgelerinde YPG-PYD olabilir. Türkiye olarak bizler tüm gücümüzle 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle el ele bunların üzerine gideceğiz. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu

THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu THY'den önemli karar! Uçuşları durdurdu. Rusya'nın Novosibirsk kentindeki Tolmaçevo Havaalanı'ndan yapılan açıklamada THY'nin Novosibirsk'ten İstanbul'a yaptığı doğrudan uçuşları durduracağını açıkladı.

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı

Samsun'da matematikçi Aydın Cerit'i karısı evden attı Samsun'da emekli matematikçi Aydın Cerit, hazırladığı matematik sorusunu çözene evini, arabasını ve bankadaki parasını vereceğini açıklayınca karısı tarafından evden atıldı.

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti

Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti Melih Gökçek, Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı teklif etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu'na belediye başkanlığı için teklifte bulunduğunu açıkladı.

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak

Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak Tayfun Talipoğlu'nun cenaze töreni Cem Evinde yapılacak. Gazeteci Tayfun Talipoğlu, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Tayfun Talipoğlu için Ankara'da, Oran'daki cem evinde tören yapıldıktan sonra Kocatepe Caminde kılınacak cenaze namazı kılınacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET