• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ ÖNEMLİ KARARI AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milli Güvenlik toplantısının ardından önemli bir kararı açıklayacağını söyledi.

19 Temmuz 2016 Salı 03:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çarşamba günü idam cezası kararını mı yoksa Fethullah Gülen'in iadesini mi açıklayacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da yaptığı konuşmada Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağını söyledi. Erdoğan konuşmasında "Çarşamba günü milli güvenlik toplantısı sonrası Bakanlar Kurulunun ardından önemli bir kararı açıklayacağım. Onu şimdi burada söylemeyeceğim" dedikten sonra kalabalık idam idam sloganları attı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, idam sloganlarına Avrupa Birliği'ne idam cezası ile ilgili imzanın geri çekilebileceğini söyledi. Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi ile ilgili görüşmelerin yapıldığını ve resmi talebinde yapılacağını ifade ederek "Çarşamba günü yapacağımız toplantıdan sonra yeni bir süreç başlatacağız, toptan inlerine gireceğiz" diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi. HSYK'nın 19/01/2017 Perşembe günü yayınladığı Adli Yargı Kararnamesi ile Samsun'un Bafra ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Cumhuriyet Başsavcılığına görevlendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlar toplantısında "Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin. " diyerek tepki gösterdiği Kaymakam'ın kim olduğu merak konusu oldu.

Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu

Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu. Gazeteci Hüsnü Mahalli'ye Cumhurbaşkanına hakaret suçlarından 2 yıl 4 aydan, 7 yıl 5 aya kadar hapis cezası istendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET