• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ ÖNEMLİ KARARI AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milli Güvenlik toplantısının ardından önemli bir kararı açıklayacağını söyledi.

19 Temmuz 2016 Salı 03:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çarşamba günü idam cezası kararını mı yoksa Fethullah Gülen'in iadesini mi açıklayacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da yaptığı konuşmada Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağını söyledi. Erdoğan konuşmasında "Çarşamba günü milli güvenlik toplantısı sonrası Bakanlar Kurulunun ardından önemli bir kararı açıklayacağım. Onu şimdi burada söylemeyeceğim" dedikten sonra kalabalık idam idam sloganları attı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, idam sloganlarına Avrupa Birliği'ne idam cezası ile ilgili imzanın geri çekilebileceğini söyledi. Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi ile ilgili görüşmelerin yapıldığını ve resmi talebinde yapılacağını ifade ederek "Çarşamba günü yapacağımız toplantıdan sonra yeni bir süreç başlatacağız, toptan inlerine gireceğiz" diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti

Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mehmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holdingin sahipleri işadamları Ali Rıza Yıldırım, Yüksel Yıldırım ve Mahmet Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım hayatını kaybetti.

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı

Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı Samsun İHA muhabiri Muammer Ay tutuklandı. Hrant Dink cinayeti ve Ogün Samast olayı ile ilgili gözaltına alınan İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Muammer Ay tutuklandı.

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı

Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı Samsun Valiliği açıkladı: Samsun'da FETÖ'den 790 kamu personeli tutuklandı. Samsun Valiliği, FETÖ soruşturması kapsamında Samsun'da tutuklanan ve gözaltına alınan kamu personeli sayısı ile ilgili bilgileri açıkladı.

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı

14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı 14 terörist öldüren JÖH Timi mehter marşıyla karşılandı. Tunceli'de 14 teröristi öldüren Şahinler JÖH timleri karargahta mehter marşı eşliğinde coşkuyla böyle karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET