• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ ÖNEMLİ KARARI AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milli Güvenlik toplantısının ardından önemli bir kararı açıklayacağını söyledi.

19 Temmuz 2016 Salı 03:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çarşamba günü idam cezası kararını mı yoksa Fethullah Gülen'in iadesini mi açıklayacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da yaptığı konuşmada Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağını söyledi. Erdoğan konuşmasında "Çarşamba günü milli güvenlik toplantısı sonrası Bakanlar Kurulunun ardından önemli bir kararı açıklayacağım. Onu şimdi burada söylemeyeceğim" dedikten sonra kalabalık idam idam sloganları attı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, idam sloganlarına Avrupa Birliği'ne idam cezası ile ilgili imzanın geri çekilebileceğini söyledi. Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi ile ilgili görüşmelerin yapıldığını ve resmi talebinde yapılacağını ifade ederek "Çarşamba günü yapacağımız toplantıdan sonra yeni bir süreç başlatacağız, toptan inlerine gireceğiz" diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır?

2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? 2017 yılı hac ücretleri ne kadar? 2017 yılı hac başvuruları nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılı hac ücretleri açıklandı.

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi?

iha.com.tr neden açılmıyor? İhlas Haber Ajansı hacklandi mi? Sabah saatlerinden itibaren İhlas Haber Ajansı'ndan haber okumak için iha.com.tr'ye girmeye çalışan vatandaşlar sorunla karşılaştı. iha.com.tr neden açılmıyor? Siteye ulaşamayan vatandaşlar iha.com.tr'ye neden ulaşamadığını merak ediyor. iha.com.tr hacklandi mi? 502 Bad Gateway hatası nedir?

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET