• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ ÖNEMLİ KARARI AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milli Güvenlik toplantısının ardından önemli bir kararı açıklayacağını söyledi.

19 Temmuz 2016 Salı 03:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çarşamba günü idam cezası kararını mı yoksa Fethullah Gülen'in iadesini mi açıklayacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da yaptığı konuşmada Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağını söyledi. Erdoğan konuşmasında "Çarşamba günü milli güvenlik toplantısı sonrası Bakanlar Kurulunun ardından önemli bir kararı açıklayacağım. Onu şimdi burada söylemeyeceğim" dedikten sonra kalabalık idam idam sloganları attı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, idam sloganlarına Avrupa Birliği'ne idam cezası ile ilgili imzanın geri çekilebileceğini söyledi. Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi ile ilgili görüşmelerin yapıldığını ve resmi talebinde yapılacağını ifade ederek "Çarşamba günü yapacağımız toplantıdan sonra yeni bir süreç başlatacağız, toptan inlerine gireceğiz" diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor

Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor Erzurum'da Pir Ali Baba'nın Binbir Hatim geleneği sürüyor! Erzurum’da 481 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan "Binbir Hatim" geleneğini devam ettiren esnaf, arkadaşları ile birlikte doğaya bin 1 ekmek bıraktı.

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu

İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu İzmir'de çalılıkları temizlerken Osmanlı dönemine ait mezarlıklar buldu! İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Gölcük Mahallesinde, orman alanlarının düzenlenmesiyle Osmanlı dönemine ait mezarlıklar ortaya çıkarken, mezarlığı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü

Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü Nevşehir’de dünyanın en büyük yeraltı şehri beyaza büründü! Nevşehir’de dünden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle, dünyanın en büyük yeraltı şehri de karla kaplandı.

Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş

Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş Iğdır'da Dolar bozduruna bedava tıraş! Iğdırlı kuaför, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek vermek için en az 250 dolarını Türk Lirasına çeviren herkese ücretsiz saç sakal tıraşı yapmak için kampanya başlattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET