• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ ÖNEMLİ KARARI AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milli Güvenlik toplantısının ardından önemli bir kararı açıklayacağını söyledi.

19 Temmuz 2016 Salı 03:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba günü hangi önemli kararı açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çarşamba günü idam cezası kararını mı yoksa Fethullah Gülen'in iadesini mi açıklayacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da yaptığı konuşmada Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağını söyledi. Erdoğan konuşmasında "Çarşamba günü milli güvenlik toplantısı sonrası Bakanlar Kurulunun ardından önemli bir kararı açıklayacağım. Onu şimdi burada söylemeyeceğim" dedikten sonra kalabalık idam idam sloganları attı. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, idam sloganlarına Avrupa Birliği'ne idam cezası ile ilgili imzanın geri çekilebileceğini söyledi. Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi ile ilgili görüşmelerin yapıldığını ve resmi talebinde yapılacağını ifade ederek "Çarşamba günü yapacağımız toplantıdan sonra yeni bir süreç başlatacağız, toptan inlerine gireceğiz" diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı Samsun'da FETÖ'den aranan bir kişi Sinop'ta yakalanarak tutuklandı. Samsun'da kapatılan Feza Okulları’na yönelik FETÖ operasyonunda aranan bir kişi Sinop'ta yakalandıktan sonra tutuklandı.

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi

Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi Şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu tahliye edildi. İstanbul'da belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye edildi.

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı

Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı Samsun’da Aktif-Sen üyesi 2 öğretmen FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da daha önce gözaltına alınıq serbest bırakılan Aktif-Sen üyesi 3 öğretmenden 2'si FETÖ'den tutuklandı.

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı

Samsun'da FETÖ'den aranan 4 kişi Atakum ilçesinde yakalandı Samsun'da Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı tarafından haklarında yakalama kararı çıkartılan 2’si kadın 4 kişi FETÖ operasyonunda Atakum ilçesinde yakalanarak Vezirköprü ilçesine gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI