• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DEVLET BAHÇELİ: YEDİKLERİNİ İÇTİKLERİNİ BURUNLARINDAN GETİRMEK NAMUS BORCUDUR

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:06
Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı. 

 

 

Bahçeli: Göz göre göre millet iradesi açık suikaste uğramıştır. Şimdiye kadar hiç olmayan bir şey gerçekleşmiş genelkurmaş başkanı ve komutanlar rehin alınmıştır. Gecemizi zehir ettiler. Türk milleti kalbinden hançerlenmiştir. Çatısı altında bulunduğumuz Gazi Meclisi havadan bombalanmıştır. Emniyet binaları, devlet televizyonu, özel kanaller, yollar, köprüler, askeri üsler ablukaya alınmış peşpeşe saldırıya uğramıştır. Tanklar sokağa çıkmıştır. Böylesi bir hayasızlığı milli mücadele yıllarında yedi düvel bile yapmamıştır. Gazi Meclise düşen her bomba 79 milyon vatandaşımıza değmiştir. Bu şerefsiz kalkışma karanlık darbe girişimi yalnızca hükümete değil Türk milletini yaralamıştır. Kanı bozuk çevre ve odaklar son kozlarını oynayarak ülkemizi kaosa sürüklemeyi amaçlamıştır. Dün gece yaşananlar aynı zamanda bir darbe ve terör saldırısıdır. Bu saldırı Türk askerinin içinden devşirilmiştir. Demokrasi uçurumdan dönmüştür. Dünya görüşümüz ne olursa olsun hepimiz bu cennet vatanın korku tanımaz neferleriyiz. Ülkemize kastedenlerden hesap sormak yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. Masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan 161 vatandaşımızı şehit eden darbecileri lanetliyorum. 15 Temmuz darbe girişiminde hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşliğimiz yara almasın. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine girmiş kanserli hücreleri kesmek hepimize düşen milli sorumluluktur. hiçbirşeyden haberi olmayan Mehmetçiği sokağa çıkaranlar, linç edilmelerine neden olanlar işledikleri suçun hesabını vermelidirler. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü

Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü Erdoğan, Bülent Arınç, Suat Kılıç, Hüseyin Çelik ile Külliye'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'de görüştüğü Bülent Arınç, Suat Kılıç, Zafer Çağlayan, Sadullah Ergin ve Hüseyin Çelik'ten referandumda aktif görev almalarını istedi.

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 8 ilçede bu saatlerde elektrik kesintisi yapılacak. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Bafra ilçelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı

Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı Samsun'da Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesi iptal edildi gerginlik çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kazımkarabekir TOKİ konutları ihalesinin iptal edilmesi sonrası, ihaleye girmek isteyen aileler karara tepki gösterdi.

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor

Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor Emeklilere banka promosyonu ödemesi 2017 Mart ayında başlıyor. Emeklilerin banka promosyonu için beklediği o tarih belli oldu. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödenecek. Emeklilerin banka promosyon ödemeleri 2017 Mart ayı itibari ile başlayacak..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET