• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DEVLET BAHÇELİ: YEDİKLERİNİ İÇTİKLERİNİ BURUNLARINDAN GETİRMEK NAMUS BORCUDUR

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:06
Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı. 

 

 

Bahçeli: Göz göre göre millet iradesi açık suikaste uğramıştır. Şimdiye kadar hiç olmayan bir şey gerçekleşmiş genelkurmaş başkanı ve komutanlar rehin alınmıştır. Gecemizi zehir ettiler. Türk milleti kalbinden hançerlenmiştir. Çatısı altında bulunduğumuz Gazi Meclisi havadan bombalanmıştır. Emniyet binaları, devlet televizyonu, özel kanaller, yollar, köprüler, askeri üsler ablukaya alınmış peşpeşe saldırıya uğramıştır. Tanklar sokağa çıkmıştır. Böylesi bir hayasızlığı milli mücadele yıllarında yedi düvel bile yapmamıştır. Gazi Meclise düşen her bomba 79 milyon vatandaşımıza değmiştir. Bu şerefsiz kalkışma karanlık darbe girişimi yalnızca hükümete değil Türk milletini yaralamıştır. Kanı bozuk çevre ve odaklar son kozlarını oynayarak ülkemizi kaosa sürüklemeyi amaçlamıştır. Dün gece yaşananlar aynı zamanda bir darbe ve terör saldırısıdır. Bu saldırı Türk askerinin içinden devşirilmiştir. Demokrasi uçurumdan dönmüştür. Dünya görüşümüz ne olursa olsun hepimiz bu cennet vatanın korku tanımaz neferleriyiz. Ülkemize kastedenlerden hesap sormak yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. Masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan 161 vatandaşımızı şehit eden darbecileri lanetliyorum. 15 Temmuz darbe girişiminde hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşliğimiz yara almasın. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine girmiş kanserli hücreleri kesmek hepimize düşen milli sorumluluktur. hiçbirşeyden haberi olmayan Mehmetçiği sokağa çıkaranlar, linç edilmelerine neden olanlar işledikleri suçun hesabını vermelidirler. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de! Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Samsun'da 1 üsteğmen, 1 astsubay ve eski eşi FETÖ'den gözaltına alındı

Samsun'da 1 üsteğmen, 1 astsubay ve eski eşi FETÖ'den gözaltına alındı Samsun'da Sahra Sıhhiye Eğitim Merkez Komutanlığı'nda görev yaparken ihraç oldukları ileri sürülen 1 üsteğmen, 1 astsubay kıdemli başçavuş ve astsubayın eski eşi FETÖ soruşturmasında ByLock kullandıkları iddiasıyla gözaltına aldı.

CHP'liler Adana Aladağ'da ki yurt yangınına otobüste göbek atarak gitmiş

CHP'liler Adana Aladağ'da ki yurt yangınına otobüste göbek atarak gitmiş CHP'liler Adana Aladağ'da 11 kişinin öldüğü yurt yangınına otobüste göbek atarak gitmiş. CHP'liler Aladağ yurt yangınında ölenlere taziye ziyaretine otobüste göbek atarak gittikleri ortaya çıktı. CHP'lilerin göbekli taziyesi-video

22 maden şirketine iş güvenliği cezası

22 maden şirketine iş güvenliği cezası 22 maden şirketine iş güvenliği cezası! Zonguldak’ta 22 maden şirketine iş güvenliği tedbirine uymadıkları gerekçesiyle para cezası uygulandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET