• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DEVLET BAHÇELİ: YEDİKLERİNİ İÇTİKLERİNİ BURUNLARINDAN GETİRMEK NAMUS BORCUDUR

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:06
Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı. 

 

 

Bahçeli: Göz göre göre millet iradesi açık suikaste uğramıştır. Şimdiye kadar hiç olmayan bir şey gerçekleşmiş genelkurmaş başkanı ve komutanlar rehin alınmıştır. Gecemizi zehir ettiler. Türk milleti kalbinden hançerlenmiştir. Çatısı altında bulunduğumuz Gazi Meclisi havadan bombalanmıştır. Emniyet binaları, devlet televizyonu, özel kanaller, yollar, köprüler, askeri üsler ablukaya alınmış peşpeşe saldırıya uğramıştır. Tanklar sokağa çıkmıştır. Böylesi bir hayasızlığı milli mücadele yıllarında yedi düvel bile yapmamıştır. Gazi Meclise düşen her bomba 79 milyon vatandaşımıza değmiştir. Bu şerefsiz kalkışma karanlık darbe girişimi yalnızca hükümete değil Türk milletini yaralamıştır. Kanı bozuk çevre ve odaklar son kozlarını oynayarak ülkemizi kaosa sürüklemeyi amaçlamıştır. Dün gece yaşananlar aynı zamanda bir darbe ve terör saldırısıdır. Bu saldırı Türk askerinin içinden devşirilmiştir. Demokrasi uçurumdan dönmüştür. Dünya görüşümüz ne olursa olsun hepimiz bu cennet vatanın korku tanımaz neferleriyiz. Ülkemize kastedenlerden hesap sormak yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. Masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan 161 vatandaşımızı şehit eden darbecileri lanetliyorum. 15 Temmuz darbe girişiminde hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşliğimiz yara almasın. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine girmiş kanserli hücreleri kesmek hepimize düşen milli sorumluluktur. hiçbirşeyden haberi olmayan Mehmetçiği sokağa çıkaranlar, linç edilmelerine neden olanlar işledikleri suçun hesabını vermelidirler. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı

Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı Samsun Bafra'da evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan'ı itfaiye kurtardı. Samsun'un Bafra ilçesi Alpaslan Mahallesi Lale Sokak'ta 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan evinde mahsur kalan felçli Ayşe Tan isimli kadını itfaiye ekipleri kurtardı.

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi

Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi Samsun Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin Van'a görevlendirildi. HSYK'nın 19/01/2017 Perşembe günü yayınladığı Adli Yargı Kararnamesi ile Samsun'un Bafra ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Cumhuriyet Başsavcılığına görevlendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Haddini Bil' diyerek tepki gösterdiği o Kaymakam kim. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlar toplantısında "Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin. " diyerek tepki gösterdiği Kaymakam'ın kim olduğu merak konusu oldu.

Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu

Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu Hüsnü Mahalli iddianamesi onaylandı: Hüsnü Mahalli'ye istenen hapis cezası belli oldu. Gazeteci Hüsnü Mahalli'ye Cumhurbaşkanına hakaret suçlarından 2 yıl 4 aydan, 7 yıl 5 aya kadar hapis cezası istendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET