• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DEVLET BAHÇELİ: YEDİKLERİNİ İÇTİKLERİNİ BURUNLARINDAN GETİRMEK NAMUS BORCUDUR

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:06
Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur

Devlet Bahçeli: Yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili konuşma yaptı. 

 

 

Bahçeli: Göz göre göre millet iradesi açık suikaste uğramıştır. Şimdiye kadar hiç olmayan bir şey gerçekleşmiş genelkurmaş başkanı ve komutanlar rehin alınmıştır. Gecemizi zehir ettiler. Türk milleti kalbinden hançerlenmiştir. Çatısı altında bulunduğumuz Gazi Meclisi havadan bombalanmıştır. Emniyet binaları, devlet televizyonu, özel kanaller, yollar, köprüler, askeri üsler ablukaya alınmış peşpeşe saldırıya uğramıştır. Tanklar sokağa çıkmıştır. Böylesi bir hayasızlığı milli mücadele yıllarında yedi düvel bile yapmamıştır. Gazi Meclise düşen her bomba 79 milyon vatandaşımıza değmiştir. Bu şerefsiz kalkışma karanlık darbe girişimi yalnızca hükümete değil Türk milletini yaralamıştır. Kanı bozuk çevre ve odaklar son kozlarını oynayarak ülkemizi kaosa sürüklemeyi amaçlamıştır. Dün gece yaşananlar aynı zamanda bir darbe ve terör saldırısıdır. Bu saldırı Türk askerinin içinden devşirilmiştir. Demokrasi uçurumdan dönmüştür. Dünya görüşümüz ne olursa olsun hepimiz bu cennet vatanın korku tanımaz neferleriyiz. Ülkemize kastedenlerden hesap sormak yediklerini içtiklerini burunlarından getirmek namus borcudur. Masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan 161 vatandaşımızı şehit eden darbecileri lanetliyorum. 15 Temmuz darbe girişiminde hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşliğimiz yara almasın. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine girmiş kanserli hücreleri kesmek hepimize düşen milli sorumluluktur. hiçbirşeyden haberi olmayan Mehmetçiği sokağa çıkaranlar, linç edilmelerine neden olanlar işledikleri suçun hesabını vermelidirler. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki

Samsun Çarşamba AFB Hukuk Fakültesinin taşınması isteğine ortak tepki Samsun’un Çarşamba ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, son günlerde gündeme gelen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesinin merkeze taşınması tartışmalarına yaptıkları basın açıklaması ile ortak tepki gösterdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den Başkanlık Sistemi açıklaması AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Başkanlık Sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Yeni anayasa ve başkanlık sistemi, ülkedeki kalkınma hamlesini daha da hızlandıracaktır" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı

Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı Yusuf Ziya Yılmaz'dan muhtarlara kaçak yapı uyarısı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir araya geldiği muhtarlara kaçak yapılaşmalara karşı hoşgörülü olunmamasını istedi.

Ordu Fatsa'da 2.5 yaşında ki çocuğu öldüresiye döven adam-video

Ordu Fatsa'da 2.5 yaşında ki çocuğu öldüresiye döven adam-video Ordu Fatsa'da 2.5 yaşında ki çocuğu öldüresiye döven adam-video. Ordu'nun Fatsa ilçesinde bayan arkadaşının 2.5 yaşında ki oğlunu restoranın çocuk oyun bölümünde öldüresiye tokatlayarak döven adamın görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

KÖŞE YAZARLARI